Gravitest

574
13.6.07 08:36

Gravitest

Ahoj holky,

chci se zeptat jaký máte zkušenosti s testem Gravitest?

Již 3 den mi vynechala menstruace, mám cyklus 26 dní, včera jsem měla 28 den, i kdyby náhodou, ale nic. Dnes ráno jsem si dělala Gravitest, ale byl negativní. Já nějak vennitř cítím, že těhotná sem, ale po tom testu nevím.

Jak fungoval vám, nebo s jakým testem máte dobré zkušenosti?

Děkuji Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9234
13.6.07 09:39

A nemohla jsi mít posunutou ovu,že by ti test ještě těhotenství neukázal?Při mladším synovi test v termínu MS negativní.Druhá tlustice se m ukázala až týden po vynecháni.Prostě jsem otěhotněla později než jsem myslela.Tak to ještě nevzdávej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
13.6.07 10:40

Všude se říká, že se mají testy dělat minimálně týden po vynechání MS … dřív prý výsledky testů nejsou spolehlivé. Já jsem si udělala první test radši 2 týdny po vynechání MS :)
Tak doporučuji za pár dnů test zopakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
14.6.07 09:59

Ahoj Verunka,
mozes mat velmi nizku hladinu HCG a tehotna mozes byt, preto su testy negativne. Aj ked sa pise ze si ho mozes urobit 5 dni po oplodneni......je to blbost. Pockaj este par dni. Najlepsie je tak tyzden po vynechani ms. Ja som si robila sedem testov a boli negativne. Az ten osmy bol pozitivny. Sice som vedela ze som tehu, ale cakala som na ten test. Poznam dievcata, ktore boli v stvrtom tyzdni tehu a testy mali negativne.
Mooooc ti drzim palceky, nech mas v brusku maly zazrak. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.6.07 10:58

Ahojky holky, mám opačný problém, dělala jsem si test a vyšly // ale ta druhá světlejší, opakovala jsem test ještě jednou 2 dny po sobě a zase //. Dnes jsem si dělala test od jiné značky z nižší citlivostí a zase //. Taky jsem dnes byla na gyndě a doktor mi dělal taky test z moče /nechápu pro ne z krve/ ale nějaký jiný a říkal, že těhotná nejsem. Neměla jste některá obdobný problém? Už nevím, co si o tom mám myslet :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama