Grilování u Berounky- nějaký hezký plácek?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Grilování u Berounky- nějaký hezký plácek ?
Zdravím, máme v plánu jet si někam zagrilovat a chtěla bych poradit nejaký dobrý plácek u berounky
nechcem nikam do kempu atd. Spíš někde kde bude soukromí, dá se tam zajet autem a dobrý vstup do vody
dyštak odkaz na mapu
děkuji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Jeďte do kempu. Teď tam nebude tolik lidí, aby vás to rušilo. A neriskujete, že vás někdo vyhodí. Ohýnky a zábor veřejného prostranství nejsou povolené.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lenka.kob píše:
Zdravím, máme v plánu jet si někam zagrilovat a chtěla bych poradit nejaký dobrý plácek u berounkynechcem nikam do kempu atd. Spíš někde kde bude soukromí, dá se tam zajet autem a dobrý vstup do vody
dyštak odkaz na mapu
děkuji
Berounka je dost dlouhá, jaké přibližně místo máš dyštak na mysli?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Další témata z kategorie
Výlety s dětmi na eMiminu
Kam na rodinný výlet s dětmi?
Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.