Gynekologie - první prohlídka

Anonymní
29.3.20 08:52

Gynekologie - první prohlídka

Ahoj, předem se omlouvám za anonymitu, ale za svůj velmi hloupý dotaz se opravdu stydím. :zed:
Je mi 18 a mám jít na gynekologii z důvodu předepsání antikoncepce kvůli příliš silné menstruaci. Teď to přijde, jistě se mě tam budou ptát na pohlavní styk. Ano, měla jsem ho, a teď opravdu nechci toho chlapce zesměšnit, ale jeho penis byl opravdu malý. Chci tím říct, že pokud řeknu že jsem sex měla, nebude mě vyšetření bolet? Naopak, pokud řeknu, že jsem sex neměla, bude mě vyšetřovat přes konečník? Tomu bych se ráda vyhla :D 8o
Děkuji a snad mě chápete, přeji hezkou neděli :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16019
29.3.20 08:54

Řekni pravdu. Vysetreni by bolet nemelo nikoho, maximalne to bude trochu neprijemne, ale nic co by se nedalo vydrzet a velikost prirozeni tveho partnera na bolestivost vysetreni vliv fakt nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 08:57

Ahoj, hm…
Kluka nezesmesniš, nebudou se te ptat na jmeno. Zeptaji se te jen, zda uz byl styk a ty odpovis ano/ne.. A zda to byl dlouhodoby partner ano/ne… Pokud ti ten kluk protrhl panenskou blanu a krvacelas, rekla bych, ze pohlavni styk byl… Bolest vysetreni zalezi hlavně na tom, jak se uvolnis…

• Nahlásit
  • Citovat
1465
29.3.20 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj, hm…
Kluka nezesmesniš, nebudou se te ptat na jmeno. Zeptaji se te jen, zda uz byl styk a ty odpovis ano/ne.. A zda to byl dlouhodoby partner ano/ne… Pokud ti ten kluk protrhl panenskou blanu a krvacelas, rekla bych, ze pohlavni styk byl… Bolest vysetreni zalezi hlavně na tom, jak se uvolnis…

Takr krvácení při pohlavím styku opravdu být nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj, hm…
@mackA159 píše:
Takr krvácení při pohlavím styku opravdu být nemusí.

Při styku jsem opravdu nekrvácela.

• Nahlásit
  • Citovat
16019
29.3.20 10:19
@Anonymní píše:
Při styku jsem opravdu nekrvácela.

To ani nemusíš, druhy anonym tady šíří zas nějaký blud. Prostě pokud jsi mela styk, tak panna nejsi a na velikosti prirozeni, delce trvani styku ani nicem jinem nezalezi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 10:23
@Kriss Tina píše:
To ani nemusíš, druhy anonym tady šíří zas nějaký blud. Prostě pokud jsi mela styk, tak panna nejsi a na velikosti prirozeni, delce trvani styku ani nicem jinem nezalezi.

Super dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama