Gynex - pomohl na srovnání cyklu a otěhotnění?

324
13.11.04 19:38

Gynex

Prosím holky, které máte zkušenosti s bylinným přípravkem Gynex, jestli vám pomohl na srovnání cyklu a otěhotnění? Jak dlouho jste ho musely užívat?
Tento lék má údajně stabilizovat hladinu hormonů a tak příznivě ovlivnit menstruační cyklus a otěhotnění. Už jsem ho zkoušela, ale jenom jeden měsíc (1lahvičku) a žádné změny jsem nezaznamenala. Teď váhám, jestli ho mám zkusit znovu.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1296
13.11.04 21:17

Já jsem Gynex užívala asi před 6 měsíci po dobu 2 meěsíců. A také jsem žádné změny nezaznamenala. Ani neotěhotněla.
Kapala jsem ho i manželovi do čaje nebo jídla ( normálně by ho dobrovolně nesnědl ) a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.04 19:09

Dario já beru Gynex teď druhý cyklus. První jsem brala 3× 3 kapky, teď 2×6. Co jsem slyšela, tak jedné známé se po čtyřech měsících podařil srovnat cyklus (měla dlouhé cykly), ale těhu zatím není. Bylinky jsou dlouhodobější záležitost, je třeba být trpělivá. Já mám pocit, že s hormony to trošku něco dělá. Prsa mě dřív bolely tak 4-5 dní před ms a nyní s Gynexem už od ovu :-)), což je spíš hrozný. Ale třeba se všechno teprve srovnává, hlavně by to mělo tělo detoxikovat. Byla bych ráda, kdybych ten Gynex mohla jednou vychvalovat :-)), zatím se snažím být trpělivá.
Pajdule

• Nahlásit
  • Citovat
85
15.11.04 08:23

Gynex

No, s Gynexem mám (vlastně máme :o) ) zkušenost dobrou. Srovnal se mi cyklus, menstruace byla méně bolestivá. Nakonec jsme se i toho mimi dočkali. Manžel ho užívá pořád, protože mu pomáhá na akné… dívné, co?
Brala jsem poctivě 3 x denně maximum, tedy 9 kapek a trvalo to 3 cykly.
Jinak upozornění - jsou to bylinky také na homeopatické bázi, takže děláš špatně, když je manželovi kapeš do jídla. Ať si představuje, že pje fernet :o))
Hodně štěstí
Gabka a Amálka 21 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
15.11.04 08:48

Ahoj děvčata,
na tyhle preparáty se nesmí jít prvoplánově - chci počít, bum Gynex, nic tak to není k ničemu. Může být disharmonie i někde jinde. Nejlépe zajít do klubu Energy a nechat se proměřit Supertronicem nebo najít si někoho kdo měří AEV a tam vyplyne kde nejvíc tlačí pata.
Můj příklad bez měření - léta jsem si myslela, že můj problém jsou játra. Směřovala sem všechno na jejich očistu a posílení. Nakonec mnoho lahviček Regalenu než mi došlo, že můj problém jsou ledviny a na:,–(ila jsem si Renol. Téměř okamžitý úspěch. Teď ale nemluvím o početí. Leč je to stejný princip.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.12 17:42

Já to nějak nechápu. Jsem 5DC. Začnu brát gynex, 3 týdny, pak týden pauza. Můžu ho začít pak zas normálně pít třeba při ms, ovulaci, kdyby se zadařilo tak i v prvních chvílích těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
3478
6.11.12 20:20

Zacnes ho pit az to dostanes, zase 1DC do ovulace, pokud vis kdy ji mas, kdyz ne, tak tri tydny a pak zas tyden pauza…co nechapes? ten tyden vynechavas, pro pripad, ze by jsi byla tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.12 20:21

Taky jsem ho brala a mě to tedy nepomohlo, ani k otěhotnění, ani ke srovnání cyklu. Ale na každého to může mít jiný vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3478
6.11.12 20:24

Ja ho brala ted prvni mesic a spozdil mi ms o tyden, uz na to taky kaslu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.12 22:01

@Brambůrka10 no když mám cyklus třeba 35 dní, tak nevim. A zajímalo mě, jestli se s nim musí začínat od 1.dne cyklu

• Nahlásit
  • Citovat
3478
6.11.12 22:32

To jsem mela ted, tyden spozdeni, ale lepsi to zacit brat zase 1DC, kdyby nahodou. A asi nemusi, nejdulezitejsi je ta tydeni pauza, ja to mam po gynexu pekne rozhazeny, tak ze jsem mela pauzu 14 dni a ted ho zas beru od ms..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
9.2.16 09:44

Ahoj děvčata chtěla jsem se zeptat koupila jsem si kapky GYNEX ty kapky jite při jidle nebo po jidle Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
17.2.16 11:02

Nechtěl by někdo gynex a krém cytovital? zbyl mi, načatý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
17.2.16 18:17

Kapyka a pomohl vám Gynex v něčem momeltalně ho beru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
17.2.16 19:14

@kataros od gynekologických zánětů a výtoků a společně s krémem na bulku v prsu-uzlinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama