Umělé oplodnění

1296
5.7.04 20:45

umělé oplodnění

Ahojky,

mám takovou prosbu a dotaz. Možná hloupý,ale už nevím kudy kam.

Nedávno jsem zjistila, přítel není schopen ejakulace ( ani kapička sperma ).

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, kdyby toto bylo trvalé, jestli je nějaká možnost oplodnění jinou spermií třeba od dárce.

A jestli si toho dárce musíme hledat my sami, nebo je to anonymní a prostě nám nějakou přidělí. :oops:

Strašně se stydím, ale už nevím jak dál. Dva roky se snažíme a teď zjistím tohle. :cry: :oops:

Možná jsem hloupá, ale prosím, pokud někdo víte jak to je napište.

Po miminku toužím a jsem pro něj schopná udělat cokoli.

Strašně moc Vám všem děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
5.7.04 20:56

Ahojky,
měla jsem podobný problém, ale nakonec se vše vyřešilo přírodní medicínou. Nevím odkud jsi, ale pokud miminko chceš opravdu moc, tak bych ti něco poradila vyzkoušet. Rozhodně bych umělé oplodnění zkusila až po této léčbě, je určitě příjemnější.
Issis + Fazolka 20tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
5.7.04 21:02

Jsem z Prahy, díky moc. Co by jsi mi poradila ?? Já už fakt udělám cokoli.

Jsi strašně hodná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
5.7.04 21:44

Tak nevím zda ti došla soukromá zpráva. Snad ano.
Issis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
5.7.04 21:46

Ahoj,
kdyby to nešlo ejakujací, lze spermie získat malou operací, ale muselo by to být přes umělé oplodnění u Tebe.
S dárcem je to většinou také v pohodě, hlavně ve fakultních nemocnicích, vybírá se podle partnera: výška, váha, krevní skupina, barva očí, barva vlasů atd.
Určitě Ti více poradí holky na diskuzi rodinky: http://www.rodina.cz/diskuse250.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
6.7.04 10:17

Ahoj Issis, soukromá zpráva mi nedošla. Mohla by jsi mi to prosím poslat na e-mail ?? x.mikina@seznam.cz Díky.

Evko, díky moc potěšila jsi mě, že to není beznadějné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.11 11:52

umělé oplodnění

Ahoj, také bych prosila o radu, chceme s partnerem miminko, ale budeme muset využít sperma od dárce. Máte někdo zkušenosti? a je pravda že Zdravá žena by měla po intrauterinní inseminaci otěhotnět nejpozději průměrně asi po sedmi cyklech? to je přes půl roku, zdá se mi to docela dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
000111
2.6.11 17:55

inseminace

Ahoj,
my měli také dárce a otěhotněla jsem po inseminaci napoprvé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.11 07:34

Děkuji za odpověď, snad se zadaří i nám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.10.15 21:46

Ahoj holky, jsem tady nová, jako zaregistrovaně :) Jinak sleduji rady jako snažilek už dlouhou dobu. Konečně jsme se ale s přítelem rozhodli začít po novém roku řešit umělé oplodnění, protože dle mého gynekologa máme šanci otěhotnět jen takto. Problém je v mém příteli, který má minimum spermií a k tomu většinu patologických. Mě zatím nevyšetřoval, protože to prý už máme řešit s odborníky. Tákže k mé otázce, chtěla by jsem se objednat do Olomouce, protože to máme nejblíž, tak by jsem byla vděčná za rady do kterého centra se obědnat a jestli je nějaká třeba delší objednací doba :) :) Předem móc děkuji za rady a zkušenosti :)
Papa Zuzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
25.10.15 18:05

Ahoj, my chodili do FN v Olomouci. Nejprve me moje dr. varovala, ze pry je tam dlouha cekacka, ale na prvni konzultaci me objednali 2 tydny od telefonatu coz my neprijde dlouho. Byla jsem tam moc spokojena, jsou tam moc mile sestricky i doktori diky kterym jsem dnes v 31 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
1.11.15 14:28

poraď te mi prosím

Ahoj holky, Jsem tu nováček, tak nevim jestli jsem tu správně. Ale doufam že mi někdo poradí. Chodím do Ostravy gincentra ale po 4 a asi nezdařenem pokusu uměle oťehotnět. Chci změnit car. Chtěla bych radu kde přejit. Aby to finančně bylo lepši než v Ostravě gincentru a taky i lepší přístup. Prosím poraďte už jsem zoufalá. Klidně pište do správ budu ráda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 10:46

Umele oplodneni novacek

Ahojky vsechny, chtela bych se zeptat, kdyz mam pojisteni normalne u VZP, a chtela bych jit na umele oplodneni, plati se za to neco? Jsem vdana uz 8 mesicu a zadny vysledek.Tak nevite nekdo neco?:) Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
357
29.5.17 10:53
@Anonymní píše:
Ahojky vsechny, chtela bych se zeptat, kdyz mam pojisteni normalne u VZP, a chtela bych jit na umele oplodneni, plati se za to neco? Jsem vdana uz 8 mesicu a zadny vysledek.Tak nevite nekdo neco?:) Dekuji

Proboha po 8 měsících na umělé oplodnění? To ti snad ani nikdo neudělá…do roka je snažení normální, možná i do roka a půl..řeší se to až po téhle době a ne hned umělým oplodněním..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
29.5.17 11:03
@Anonymní píše:
Ahojky vsechny, chtela bych se zeptat, kdyz mam pojisteni normalne u VZP, a chtela bych jit na umele oplodneni, plati se za to neco? Jsem vdana uz 8 mesicu a zadny vysledek.Tak nevite nekdo neco?:) Dekuji

Ano. Doplácíš za stimulaci, ISCII (vpich spermie do vajíčka), prodlouženou kultivaci, vitrifikaci (mražení), a za Ket (rozmražení embrya a následné vložení do dělohy). Ceny se pohybují mezi 20-35tis u jednoho IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama