hačka alebo houpací síť pre mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenni777
Stálice 79 příspěvků 25.11.09 21:05
hačka alebo houpací síť pre mimčo

Uvažujem o kúpe tzv. hačky pre svojho synčeka, na spanie v noci. Malý zaspí len pri hojdaní na balóne, ale má už 7kg a je to už celkom fuška. Má ale už skoro 5 mesiacov, tak neviem ako dlho mu taká hačka vydrží…aby mi z nej v noci nezdrhal :roll:
Máte niekto s tým skúsenosť?

Reakce:
hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 25.11.09 23:01

Ahoj, my meli hacku docela dlouho, od ctyr mesicu skoro do roka pres den spala jen v ni, i ted si do ni obcas vleze, ale to tam vydrzi tak 10 minut. Na spani v noci si myslim ze to ale neni, i kdyz mi je tvrzeno ze to nevadi a domorodci v Amazonii v nicem jinem cely zivot nespi, tak mi to neprijde uplne dobre na zadicka. Dalsi vec je ta, ze kdyz uz pak mela pres tech cca 7 mesicu, tak jsem mela strach ze kdybych ji neslysela ze je vzhuru, tak ze se mi uskrti az se podrape ven. To mam teda dodnes a tak kdyz je tam, tak ji nespustim z oci… Ja ji tam na noc davala jen na usnuti a pak jsem ji prenesla do postylky. To si myslim pokud synek nema lehke spani a uspavas ho na balonu, tak je idealni reseni.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 26.11.09 10:02

Podle mě je v tomto věku na pořízení hacky pozdě. To už se mi dítě nejen přetáčelo, ale i houpalo na čtyřech. Bála bych se, že se v noci vzbudí a vyhopne ven, takže za mě ne. Samotný výrobce doporučuje hacku výhradně pro, jak to říct, stacionární děti. Moje děti velmi dobře usínaly v šátku, ale to jsme praktikovali přes den, na noc to bylo v tomto věku ještě u kojení, anebo třeba v náručí bříško na bříško. Už ale taky zapracovala skleróza.

_zuzajda
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 26.11.09 10:43

hacku máme, ale jen na denní spaní, v noci spí u nás v posteli, sedmimesíční R se zatím jen otáčí, neleze, takže v pohodě
největší výhodu vidím v tom, že když tam syna odkládám, nebo když ho během spánku něco vyruší, znovu ho uhoupu, to v postýlce nejde

zkus kouknout na nosenideti.cz , šátkařky k hacce tíhnou a některé ji mají už na druhé dítě, tak by třeba dokázaly poradit

lenni777
Stálice 79 příspěvků 26.11.09 21:07
_zuzajda píše:zkus kouknout na nosenideti.cz , šátkařky k hacce tíhnou a některé ji mají už na druhé dítě, tak by třeba dokázaly poradit

Díky, mrknem tam

lenni777
Stálice 79 příspěvků 26.11.09 21:15

mno, moj malý je teda ešte zatiaľ pomerne „stacionárny“, nepretáča sa ani nie je nejak moc akčný, ale neviem ako dlho to potrvá…našla som aj hačku s bezpeč.pásmi.
Neviem ako inak vyriešiť jeho spanie, keďže sa mi viackrát v noci budí a chce hojdať :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >