HacklI ji profil, co teď?

8.4.21 20:15

Hackly ji profil co teď

Krásný večer, dceři dneska někdo zablokoval, ukradl instagram. Já tomu Teda nerozumím ale prej ji někdo změnil heslo a email a nemůže se přihlásit. Myslíte že by to nějak šlo vrátit zda třeba nějaký profík na počítače zda by to dokázal nějak získat zpět? Mám to zkusit někoho kontaktovat popř. Koho? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
8.4.21 20:24

Jestli nemá dvoufázový ověření tak těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
8.4.21 20:42

Může zkusit technickou podporu, ale pochybuju. Tyto nastavení může dělat jen majitel účtu a to je nyní ten, kdo ty údaje má. Poučení pro příště, že zabezpečení není jen nutné zlo, ale věc, nad kterou se zamyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12679
8.4.21 20:46
@Elenhorkova píše:
Krásný večer, dceři dneska někdo zablokoval, ukradl instagram. Já tomu Teda nerozumím ale prej ji někdo změnil heslo a email a nemůže se přihlásit. Myslíte že by to nějak šlo vrátit zda třeba nějaký profík na počítače zda by to dokázal nějak získat zpět? Mám to zkusit někoho kontaktovat popř. Koho? Děkuji
  1. Zkuste kontaktovat instagram. Šance, že to někdo bude řešit je minimální, ale asi největší z ostatních možných
  2. Hack pravděpodobně neproběhl přímo na instagramu, ale někde jinde. Zásadní je, nepoužívat jedno heslo na víc služeb /stránek. Pak stačí nabourat se k nejméně bezpečné službě / stránce a útočník má heslo ke všem.
  3. Profík - pokud na to nemáte rozpočet minimálně v tisících dolarech, tak to žádný „profík“ řešit nebude
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
8.4.21 20:47

Instagram patří pod google, takže spravedlnosti se nedovoláte. Zapomenout na profil a zřídit nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
8.4.21 20:52

Něco podobného řešila kamarádka z práce. Řešila to přes podporu a chtěli po ní poslat svou fotku, kde držela papír s napsaným kódem, který jí poslali - aby ověřili, že jde skutečně o ni.
Je to na dlouhé lokte, ale myslím, že to rozhodně půjde pořešit. Pohledejte na google kdo to jak řešil a snad se domůžete navrácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
9.4.21 07:16

@Elenhorkova technickou podporu. Ale nejspíš o účet přijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 07:54

Taťkovi takhle ukradli instagram a trvalo nám roky než jsme ho dostali zpátky. Kontaktovala jsem podporu několikrát a nic. Už jsme to vzdali a zařídil si nový. A teďka jednou se přihlašoval a měl tam nabídnuté přihlásit se přes facebook, tak to zkusil a ejhle - byl to jeho ukradený účet, rychle se změnily hesla, dalo dvoufázové ověření a hotovo. Pokud teda dcera nemá účet propojený s FB, tak se s ním asi může rozloučit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat