Jak odebrat účty z instagramu?

378
7.4.21 18:28

Jak odebrat ucty z instagramu?

Ahoj holky peosim vas mela jsem vic instagramu protozw jsem delala ruzne prace z domu, vsechny jsem desktivovala ale porad je tam mam jakoby v nabidce nevite nekdo jak je dat uplne pryc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9859
7.4.21 18:39
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
7.4.21 18:55
@AnastazieB píše:
Google?

nic :-) proto jdu s dotazem sem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9859
7.4.21 19:02
@Deňa1995 píše:
nic :-) proto jdu s dotazem sem :roll:

Zkoušela jsi kliknout na ten můj odkaz? Viděla jsem tam návodů hned několik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
7.4.21 19:28
@AnastazieB píše:
Zkoušela jsi kliknout na ten můj odkaz? Viděla jsem tam návodů hned několik…

pokud jste dobre cetla, ja ucet deaktivovany uz mam… ale v nabidce viz foto mi to i pres odstraneni uctu nezmizlo.. ikdyz profil smazany mam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.4.21 15:01
@Deňa1995 píše:
Ahoj holky peosim vas mela jsem vic instagramu protozw jsem delala ruzne prace z domu, vsechny jsem desktivovala ale porad je tam mam jakoby v nabidce nevite nekdo jak je dat uplne pryc?

Jestli je chceš úplně smazat tak běž na svůj profil, a klikni na ty 3 řádky v rohu nahoře. Klikni na nastavení a potom klikni na nápověda. Pak na centrum nápovědy, a jak je tam to vyhledávací pole kde je napsáno: S čím vám můžeme pomoci? Tak tam zadej: Odstranění účtu. A na to klikni. Potom klikni na větu: Jak si na instagramu odstraním účet? Běž trochu dolů klikni na zvýrazněný text (Odstranit účet). Potom se ti tam zobrazí okno kde se tě to ptá v jaké aplikaci to chceš otevřít, tak klikni na svůj prohlížeč. Ještě se tam přihlas a pak už asi budeš vědět :) Když tak tam máš pokroky napsané podle instagramu. Vím napsala jsem to asi složitě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
8.4.21 16:40
@Bunniee32 píše:
Jestli je chceš úplně smazat tak běž na svůj profil, a klikni na ty 3 řádky v rohu nahoře. Klikni na nastavení a potom klikni na nápověda. Pak na centrum nápovědy, a jak je tam to vyhledávací pole kde je napsáno: S čím vám můžeme pomoci? Tak tam zadej: Odstranění účtu. A na to klikni. Potom klikni na větu: Jak si na instagramu odstraním účet? Běž trochu dolů klikni na zvýrazněný text (Odstranit účet). Potom se ti tam zobrazí okno kde se tě to ptá v jaké aplikaci to chceš otevřít, tak klikni na svůj prohlížeč. Ještě se tam přihlas a pak už asi budeš vědět :) Když tak tam máš pokroky napsané podle instagramu. Vím napsala jsem to asi složitě 8o

jupiiii dekuju :srdce: mam to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat