Hádka kvůli koupelně

Anonymní
16.4.21 15:16

Hadka kvuli koupelne

Ahoj vsem… jdu se vypsat.. dnes jsem delala uklizela - varila, prala, zehlila, utrela prach a vyluxovala a rekla jsem si, ze umyju vodou s jarem jeste kachlicky ktere mame po cele velke koupelne.. pritel se sel koupat a zeptal se me cim jsem myla ty kachlicky rikam vodou s jarem a on do me zacal hustit proc jsem neumyla i spary mezi kachlickama savem ze se tam za chvili bude tvorit vodni kamen chapete to?? rekla jsem mu ale ja to dnes myla proste jen vodou s jarem at nejsou spinave.. mela jsem toho dnes dost ( do toho starani o dceru dvouletou) a ty me jeste budes zatezovat at delam spary??? zacla jsem byt nastvana ze on vubec nevi kolik toho tu mam mame obrovsky byt 77m2 a ja tady nevim co driv staram se o tebe o malou o domacnost.. a on bude jeste do me sit se sparama? rekla jsem mu ze je nevychovany a nevidi kolik toho tu mam on odesel a rekl mi „cubko“ :,( :,( :,( kvuli tomu ze jsem neumyla spary… je toto normalni??? nez aby si vazil co tady vse delam on ma vse nachystane jak chce a vi to, vi ze se tu stale dela bordel a ja porad litam, litam kolem dcery a on mi rekne cubko kvuli tomu ze jsem neudelala spary a poucuje me tu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21078
16.4.21 15:20

A proč s nim jsi? To ty spáry nemohl udělat on? Já to asi nechápu, ty delas vše, dítě, byt, jemu sloužíš a on dela co? Co z nej mas, krom nadávání? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8294
16.4.21 15:20

Vrazila bych mu do ruky kartacek na zuby a savo, zamkla ho tam a dokud by ty spary nevycidil, z koupelny by nevylezl.
Holka, cub.ko ti urcite nerekl poprve, vid? Nerikej mi, ze je jinak empaticky chlap a najednou takovy zkrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
16.4.21 15:25

Pěkné. Prihlasku do výměny manželek už máte podanou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
16.4.21 15:29

Chápu, že tě to mrzí. Tak to ale v životě často chodí, že jsou lidé v našem okolí nevděční a čím víc toho pro ně děláš, tím míň si toho pak váží a naopak toho víc po tobě chtějí. Takže se to zkus odnaučit. Dělej míň, najdi si čas pro sebe, pro dceru. A příteli řekni, že to třeba uděláš zítra nebo prostě příště. nebo at´ to zkusí udělat on. Hezky v klidu, bez nervů. Snad to časem pochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53294
16.4.21 15:30

Dostal by do ruky savo :nevim: S úsměvem a poděkováním.
Ale obrovský byt 77 m2 teda pobavil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10859
16.4.21 15:31

To tě takhle buzeruje a tituluje často? Ten obrovskej byt mě ale teda pobavil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506

A k té čubce - až se večer bude chtít tulit, tak smůla. :cert: A kdyby nevěděl proč, tak mu to pěkně připomeň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14830

Máš ho špatně vychovaného. Místo posluhování ho zapoj do domácích prací. Pokud si to nevyzkouší, tak pracnost nikdy nepochopí. Normálně bych mu řekla, že ode dneška je péče o koupelnu plně na něm a že se vše musí blýskat.
Jo a mimochodem, 77 m není obrovský byt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
16.4.21 15:32

Obrovský byt? Máme větší, navíc 2 koupelny, školka jede jen pro předškoláky, takže syn doma, já na home Office, taky vařím, uklízím, starám se o syna, manžel od rána do večera v práci, kdyby chtěl začít buzerovat, tak bych mu to rychle vysvětlila, chová se tak, jak ty mu dovolíš a z full servisu pro manžela jsem rychle vyrostla, jsme manželé, dávno už neplatí, že manželka je služka v domácnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20968
16.4.21 15:37

Faktem je, že pokud se jedna věc neudělá pořádně, tak to spustí řetěz jiných činností, které ti ve finále přidělají 2× tolik práce. Takže než udělat 100 věcí napůl, je lepší jedna pořádně, to má partner pravdu. Jenže ty jsi evidentně ráda za údernici roku a dobrovolně ses pasovala do role služky, jinak si tvůj denní režim nedovedu vysvětlit :think: navíc to asi ráda prodáš (vašich obrovských 77 metrů mě fakt pobavilo :lol: ) a to je prostě pro ostatní otravné. Druhá věc je chování tvého partnera k tobě, zajisté se změnil až po narození dítěte, do té doby anděl. Co s tím budeš dělat si musíš rozmyslet sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
16.4.21 15:41

77m2 je obrovský byt?? No nic… Hele chlapovi bych řekla, ať si zo jde uklidit, když je tak chytrý… Na domácnosti se mají podílet vždy oba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2610
16.4.21 15:50

Pro mě joooo, mám 2+kk 55 m. Podaná žádost o výměnu :))

@Pidulka1991 píše:
77m2 je obrovský byt?? No nic…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8574
16.4.21 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj vsem… jdu se vypsat.. dnes jsem delala uklizela - varila, prala, zehlila, utrela prach a vyluxovala a rekla jsem si, ze umyju vodou s jarem jeste kachlicky ktere mame po cele velke koupelne.. pritel se sel koupat a zeptal se me cim jsem myla ty kachlicky rikam vodou s jarem a on do me zacal hustit proc jsem neumyla i spary mezi kachlickama savem ze se tam za chvili bude tvorit vodni kamen chapete to?? rekla jsem mu ale ja to dnes myla proste jen vodou s jarem at nejsou spinave.. mela jsem toho dnes dost ( do toho starani o dceru dvouletou) a ty me jeste budes zatezovat at delam spary??? zacla jsem byt nastvana ze on vubec nevi kolik toho tu mam mame obrovsky byt 77m2 a ja tady nevim co driv staram se o tebe o malou o domacnost.. a on bude jeste do me sit se sparama? rekla jsem mu ze je nevychovany a nevidi kolik toho tu mam on odesel a rekl mi „cubko“ :,( :,( :,( kvuli tomu ze jsem neumyla spary… je toto normalni??? nez aby si vazil co tady vse delam on ma vse nachystane jak chce a vi to, vi ze se tu stale dela bordel a ja porad litam, litam kolem dcery a on mi rekne cubko kvuli tomu ze jsem neudelala spary a poucuje me tu :,(

No beruško, obrovský byt fakt nemáš. :mrgreen:
Ale za to máš doma perfektního de.bila. A netvrď nám tady, že tohle bylo poprvé a že je to jinak milionový chlap. Jelikož to ti tady nikdo nezbaští.

A evidentně ti to normální přijde. Jinak bys s něčím takovým nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
16.4.21 15:56

Spáry myju běžně když myju koupelnu :nevim:. Teď jsem po operaci a týden jsem musela ležet tak myl koupelnu manžel, jestli myl spáry nevim :mrgreen:. Čubko by mi řekl jednou a naposled takhle spolu doma nemluvíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat