Hádky doma

Anonymní
6.4.21 17:38

Hádky doma

Dobrý den..
Já bych chtěla poprosit o radu. ❤️

Doma se s mámou každý den hádáme už je to 1 rok od první hádky. Hádáme se skrz úplné blbosti, například máma přijde z práce a já můžu mít jakkoliv uklizeno ale ona si vždy najde nějakou drobnost za kterou může začít řvát. Poslední dobou řve tak že to slyší celá ulice když jdu ven tak se mě i sousedí ptají co se u nás pořád děje že je tam takový řev. Já se vždy snažím být v klidu, ale ona začne i sprostě nadávat na mně na jejího přítele.😣 😣 Už mě několikrát i chtěla uhodit ale vždy jsem nějak utekla do pokoje nebo ven. Prostě už je toho na mě moc chtěla jsem i jít na sociálku ale nemám na to srdce jen přece je to moje máma. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30992
6.4.21 17:45
@Anonymní píše:
Dobrý den..
Já bych chtěla poprosit o radu. ❤️Doma se s mámou každý den hádáme už je to 1 rok od první hádky. Hádáme se skrz úplné blbosti, například máma přijde z práce a já můžu mít jakkoliv uklizeno ale ona si vždy najde nějakou drobnost za kterou může začít řvát. Poslední dobou řve tak že to slyší celá ulice když jdu ven tak se mě i sousedí ptají co se u nás pořád děje že je tam takový řev. Já se vždy snažím být v klidu, ale ona začne i sprostě nadávat na mně na jejího přítele.😣 😣 Už mě několikrát i chtěla uhodit ale vždy jsem nějak utekla do pokoje nebo ven. Prostě už je toho na mě moc chtěla jsem i jít na sociálku ale nemám na to srdce jen přece je to moje máma. :,(

Asi má nějaké trápení a ty jsi „bezpečný hromosvod“. :,(
Anebo ji fakt štve bordel doma. Když jsi přednasraná, stačí kravina.

Moje máma dělala to samé a já si přísahala, že to dělat nebudu. Ale dělám. Když přijdeš urvaná v práce a doma druhá šichta, prostě to bouchne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5454
6.4.21 17:51
@Anonymní píše:
Dobrý den..
Já bych chtěla poprosit o radu. ❤️Doma se s mámou každý den hádáme už je to 1 rok od první hádky. Hádáme se skrz úplné blbosti, například máma přijde z práce a já můžu mít jakkoliv uklizeno ale ona si vždy najde nějakou drobnost za kterou může začít řvát. Poslední dobou řve tak že to slyší celá ulice když jdu ven tak se mě i sousedí ptají co se u nás pořád děje že je tam takový řev. Já se vždy snažím být v klidu, ale ona začne i sprostě nadávat na mně na jejího přítele.😣 😣 Už mě několikrát i chtěla uhodit ale vždy jsem nějak utekla do pokoje nebo ven. Prostě už je toho na mě moc chtěla jsem i jít na sociálku ale nemám na to srdce jen přece je to moje máma. :,(

Kolik je ti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 18:03

@Uslava teď mi bude 17

• Citovat
  • Nahlásit
373
6.4.21 18:11

Tak mamce doma víc pomáhej, už jsi dost velká na to abys třeba dvakrát týdně uvařila pro všechny, nebo vydrhla koupelnu, vysala a vytrela Jednou týdne. Mamce by to určitě udělalo radost a tebe nebude prudit. Nevěřím tomu, že by na tebe křičela kdyby si byla pořádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
6.4.21 18:14
@Anonymní píše:
@Uslava teď mi bude 17

Na sociálce si moc nepomůžeš není to nic vážného. Rodiče občas křičí a většinou, když jsou unavený a mají toho nad hlavu, pak přijdou domů a bum bordel. Fakt se pokus Mamce pomáhat a uvidíš ten rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30992
6.4.21 18:16
@Tinunka píše:
Na sociálce si moc nepomůžeš není to nic vážného. Rodiče občas křičí a většinou, když jsou unavený a mají toho nad hlavu, pak přijdou domů a bum bordel. Fakt se pokus Mamce pomáhat a uvidíš ten rozdíl.

Jestli si na ní máti tzv. chladí žáhu, tak může bejt ze zlata a nepomůže to.
Alespoň by se to otestovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
6.4.21 18:21
@Bábrdl píše:
Jestli si na ní máti tzv. chladí žáhu, tak může bejt ze zlata a nepomůže to.
Alespoň by se to otestovalo.

No jasný a kdyby se to nezměnilo, tak se to bude zakladatelce hodit. Může si s mamkou promluvit, že ji má ráda a mrzí ji, když na ni křičí. Snaží se ji pomáhat a může zjistit co mamce vadí aby ji to řeka a předešlo se křiku. Taky je možné, že to mamce neklape ve vztahu s jejím přítelem a to by bylo horší, že si zlost vylévá na dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
6.4.21 18:32
@Anonymní píše:
@Uslava teď mi bude 17

Mnoho lidí nedává kovidovou dobu a stávají se z nich uzlíčky nervů. Tvoje máma má zřejmě dost a vše je příležitostí, jak svůj vztek ventilovat. Neomlouvá jí to, ale prostě to nezvládá. Ty máš několik možností - jít na sociálku, ale chápu, že to nechceš, druhá možnost je, že to vydržíš do svých 18 let a pak se sbalíš a utečeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7612
6.4.21 18:34

A ona nadává i jemu, nebo jen na něj? Nějak to z toho nechápu. Co tvůj otec, nebo i ten přítel nešlo by si sednout zároveň a vyříkat si to s ní když u toho bude další dospělý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
6.4.21 18:37
@Tinunka píše:

Někomu se dá pomáhat do zešílení a sodu dostane tak jako tak. Těžko říct, zda to pomůže. Máma zřejmě nedává dnešní dobu. My máme sousedku, může jí být tak sedmdesát, nebo lehce přes sedmdesát. Před koronavirem to byla čupr ženská. Kovid jí skrouhnul. Za rok se z ní stal uzlíček nervů. Strašně zestárla. Když jsem se jí nedávno ptala, jak se má, tak řekla, že špatně, že tuhle dobu nezvládá. Ona je spíš taková tichá, někdo ale zase bezdůvodně řve. A ten bude řvát, i když uklidí, jak na zámku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
6.4.21 18:39
@Tinunka píše:
Tak mamce doma víc pomáhej, už jsi dost velká na to abys třeba dvakrát týdně uvařila pro všechny, nebo vydrhla koupelnu, vysala a vytrela Jednou týdne. Mamce by to určitě udělalo radost a tebe nebude prudit. Nevěřím tomu, že by na tebe křičela kdyby si byla pořádná.

Asi jsi nezažila matku, která dokáže své dítě ničit bez důvodu. I takové existují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
6.4.21 19:41

Moje mama delala to same. Nenavidela jsem to. Uklidila jsem cely byt, vcetne futer, dveri, vyprala jsem, udelala jsem vsem veceri. Ona prisla a zacala jecet, ze mam na kuchynske lince sklinku se stavou, ze nejsem schopna umyt ani nadobi…
Nekteri lidi jsou nevyzrali bez ohledu na vek, bez ohledu na to, jestli je to mama, dcera, babicka..
Nase spolecnost si rada hraje na to, ze stari si zaslouzi uctu. Ja si spis notuju s panem Werichem. Mlady blbec bude jednou stary blbec.
Poradit je dost tezke, kdyz mame neni nic vhod. Pozadala bych ji o seznam ukolu na tyden/den. To splnila, aby nedochazelo ke komunikacnim sumum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.4.21 19:47

@Tinunka ale já ji pomáhám jak se dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.4.21 19:48
@VitaminC píše:
Moje mama delala to same. Nenavidela jsem to. Uklidila jsem cely byt, vcetne futer, dveri, vyprala jsem, udelala jsem vsem veceri. Ona prisla a zacala jecet, ze mam na kuchynske lince sklinku se stavou, ze nejsem schopna umyt ani nadobi…
Nekteri lidi jsou nevyzrali bez ohledu na vek, bez ohledu na to, jestli je to mama, dcera, babicka..
Nase spolecnost si rada hraje na to, ze stari si zaslouzi uctu. Ja si spis notuju s panem Werichem. Mlady blbec bude jednou stary blbec.
Poradit je dost tezke, kdyz mame neni nic vhod. Pozadala bych ji o seznam ukolu na tyden/den. To splnila, aby nedochazelo ke komunikacnim sumum.

No takhle já ten seznam na týden mám a udělám i něco navíc ale ji se furt něco nelíbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat