Poradna o zdravém nošení dětí
Iva Gondeková
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto hernou? Četla jsem, že tam mají koutek pro nejmenší, ale nikde není vymezen vek dítěte, tak nevím zda se hodi jít se tam ba chvíli podivat s 10m ditetem? A poslední dotaz-plati se něco za vstup? Děkuji za rady.
@AnneettkkA my tam chodime už dlouho…dceři bylo tenkrát 8m a užila si to tam. Do teď tam chodime často a ma to tam ráda
takže klidně vyrazte
@AnneettkkA píše:
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto hernou? Četla jsem, že tam mají koutek pro nejmenší, ale nikde není vymezen vek dítěte, tak nevím zda se hodi jít se tam ba chvíli podivat s 10m ditetem? A poslední dotaz-plati se něco za vstup? Děkuji za rady.
hafíkov dřív sloníkov máme moc rádi, chodíme tam docela pravidelně s našimi dcerami 8, 6, 5, 2.5 a dvouměsíční
kromě miminka se tam vyřádí všechny, vstupné je 149 kč za dítě a 49 kč za dospělého, v cené vstupenky má dospělý nápoj nebo kávu zdarma
my tam většinou i jíme, jídlo nic moc, ale nedá se čekat zázraky, přece jenom je to herna hlavně ![]()
V Hafíkově jsme také byli, ale mě pro nejmenší děti celkem zklamal, když to byl ještě Sloníkov, byl pro nejmenší vyhrazený koutek s hračkami, to už ted není
Radši chodím do OD Kotva tam je Kulíškov a pro malé je to tam moc fajn.
Děkuji holky. Ale i u hafikova jsem četla ze by tam ten koutek pro nejmenší mel byt taky vyhrazen?
@AnneettkkA píše:
Děkuji holky. Ale i u hafikova jsem četla ze by tam ten koutek pro nejmenší mel byt taky vyhrazen?
Je tam oddělené místo, ale vevnitř nic není, žádné hračky a bylo to tam docela špinavé, malá zatím jen leze, tak mi to celkem vadilo ![]()
Aha
no, malý se zatím jen plazi a snaží se lézt a stoupa si.. a kde jsi byla? My bychom se chytali do galerie Butovice
@AnneettkkA jako te tam ohrezny prostor s téma puzzlema a spousty kostek atd. A malá když ještě nechodila, tak tam vydržela, ale teď už moc ne
vetší úspěch ma ten bazén s kuličky a tam můžeš i s menším
my zkoušeli i tu kotvu a hraček tam bylo víc, ale za 90,– mě to sklamalo a káva z automatu atd. Taky. Co si pamatuju tak toalety jsou jenom na patře a ne poblíž ![]()
Před par dny jsem narazila prvne na Hafikov(nakupak na stary stodulecky¨-15min ze smichova)a byla jsem nadsena, maly 49 hod(cely den za 69)a ja 39.leze po 4rech takze mimo trampolínu jsme prolezli uplne vse-obri prolézačky, skakaci hrad, mickovy bazenek, skluzavky…opravdu super:) ![]()
@herinkoj až tak čerstvou zkušenost nemám- naposled jsem tam byla na podzim 2014, je tam prostor pro jízdu na tříkolkách a odrážedlech, bazének s balonky, tramolíny, prolézačky a skluzavky, oddělený prostor pro nechodící děti. A všude prach a špína ( zbytky jídla v bazénku, omatlaná řídítka tříkolek a odrážedel apod.) Nikdo nemá zájem na respektování nějakého provozního řádu ( větší děti probíhající odděleným prostorem pro nechodiče), celkově žádné hračky ( čekala jsem třeba nějaké vláčkodráhy, náklaďáky, panenky apod), dětské kuchynky bez nádobí, dětský ponk bez nářadí… Nikdy jsem z téhle herny nebyla nadšená, ale přišlo mi, že to tam upadá a upadá…
Tak jsme tam nakonec před týdnem byli a děti byli nadšený, žádnou špínu jsem tam neviděla, jídlo výborný, vybavení kuchyněk a ponku chybí, to je pravda, ale děti byli nadšený z klouzaček a tříkolek. Byli jsme spkokojený.