Hledá někoho, resp. proč to hraje tak blbě?

Anonymní
7.6.21 20:53

Hledá někoho, resp. proč to hraje tak blbě?

Poznala jsem jednoho muže. První rande bylo ok. Domluvili jsme se, že půjdeme na druhé, které inicioval on. Šli jsme na kolo, což si myslím, že není úplně vhodné na začátek, ale budiž. Vymyslel trasu, opravil si kvůli tomu kolo, apod. V kontaktu jsme od té první schůzky každý den. Někdy si vyměníme pár zpráv, jindy píše celou noc. Věci si pamatuje, vykládá o sobě, o rodině. Mluvil i trochu o bývalé partnerce. Ale mám z něho pocit, že se tak nějak drží zpátky, bere to spíše kamarádsky. Fyzický kontakt neproběhl.
Tak si říkám, že buď mě zase tolik nežere, ale to by se mnou tady nejezdil na kole, apod. Nebo nemá zájem, to bychom tak nějak nebyli v kontaktu každý den a nebo to nemá úplně vyřešené s bývalou.
Nakonec se ukázala ta třetí varianta správná. Myslela si, že je to nějaká bývalá přítelkyně, ale on je ženatý. Údajně spolu nežijí, jestli se rozvádějí, to nevím. On samozřejmě neví, že to vím…Nepřímo jsem se na to zeptala, uvidím, co mi napíše (myslím si ale, že už se neozve)
Spíše si říkám, proč to hraje/hrál tak divně…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
7.6.21 20:56

Proc není kolo optimální na zacatek??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
7.6.21 20:57

Ženatí často skrývají svůj skutečný stav. A ty pohádky o rozvodu už jsou ohrané.
Určitě to zkouší i na jiné. Pošli ho k vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
42
7.6.21 20:58

A ty chceš být milenka? Nebo proč chceš být ještě v kontaktu s ženatým, co se k tobě stejně nijak extra nemá.

Napadá mě, jestli jen nechtěl, aby ta jeho manželka žárlila, tak inicioval rande, ale ve skutečnosti tě nechce. To by potom dávalo smysl, proč jste šli na kola a proč se choval spíš kamarádsky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
7.6.21 21:01

Nu, asi se ti z nějakého důvodu bál ti to říct. Asi si budete muset o něčem promluvit.

Jinak já třeba byla taky relativně dlouho papírově vdaná, ač jsme byli dávno rozešlí a měla jsem svůj být a všecko. Návrat nepřipadal v úvahu absolutně vůbec. Jen se mi nechtělo tahat se po soudech. Jenže samo to jaksi nevyšumí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 21:15

Bohužel chlapi jsou hrozný lháři a třeba i kvuli sexu jsou schopný i svojí rodinu pohřbít. :roll: Mě jeden furt vykladal a pomlouval svojí ženu jaká je to špindíra, že je v rozvodovém řízení a jako fakt dost nechutně oní mluvil až jsem ho musela krotit a říct mu že se mi to nelíbí jak oní mluví. :? No samozřejmě za měsíc mě poslal k vodě že se k ní vrací :lol: Nějak jsme se potom sešli na jedné facebook stránce kde postoval svojí fotku do půl těla(jednalo se o stránku kulturistiky) a já mu tam slušně napsala že mu to sluší ale že ty svaly jsou už moc. Pustil se tam do mě a začal tam o mne psát že jsem k.rva špinavá atd. Prostě jak mluvil hnusně o sve ženě tak i o mne. Vubec jsem nechápala proč to tam o mne psal a byl tak zlej…Prostě to schrnu, musíš být hodně opatrná protože fakt jsou chlapi hrozný mrchy. :cert: a doporučuji ti to ukončit.

• Citovat
  • Nahlásit
7.6.21 21:57
@Anonymní píše:
Poznala jsem jednoho muže. První rande bylo ok. Domluvili jsme se, že půjdeme na druhé, které inicioval on. Šli jsme na kolo, což si myslím, že není úplně vhodné na začátek, ale budiž. Vymyslel trasu, opravil si kvůli tomu kolo, apod. V kontaktu jsme od té první schůzky každý den. Někdy si vyměníme pár zpráv, jindy píše celou noc. Věci si pamatuje, vykládá o sobě, o rodině. Mluvil i trochu o bývalé partnerce. Ale mám z něho pocit, že se tak nějak drží zpátky, bere to spíše kamarádsky. Fyzický kontakt neproběhl.
Tak si říkám, že buď mě zase tolik nežere, ale to by se mnou tady nejezdil na kole, apod. Nebo nemá zájem, to bychom tak nějak nebyli v kontaktu každý den a nebo to nemá úplně vyřešené s bývalou.
Nakonec se ukázala ta třetí varianta správná. Myslela si, že je to nějaká bývalá přítelkyně, ale on je ženatý. Údajně spolu nežijí, jestli se rozvádějí, to nevím. On samozřejmě neví, že to vím…Nepřímo jsem se na to zeptala, uvidím, co mi napíše (myslím si ale, že už se neozve)
Spíše si říkám, proč to hraje/hrál tak divně…

Mozna to nehral, jen se proste jeste neodhodlal do toho riznout. Nebo si proste honil ego :roll:

V kazdem pripade bych se od nej drzela dal, toto neni dobry zacatek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63182
7.6.21 22:26
@B4RC3LON4 píše:
Proc není kolo optimální na zacatek??

to si moc nepokecas, ani nevypadas zrovna pritazlive

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 22:29

Díky za názory…Tak odepsal, co mě k tomu vede si to myslet…A nic více…Takže je to jasný. :)

• Citovat
  • Nahlásit
987
7.6.21 22:30
@Anonymní píše:

A proč to řešíš? Vždyť je to stejně jedno, neosvědčil se, nic z něj nebude, na co si s nim lámat hlavu. Zařadit do šuplíku s nadpisem „omyl“, zapomenout a hledět vpřed světlým zítřkům :palec: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
7.6.21 22:38
@Venetia píše:
to si moc nepokecas, ani nevypadas zrovna pritazlive

Za mě vyrazit třeba na druhé schůzce na kolo, pokud jej oba mají jako koníček, je úplně v pohodě. Důležité je ale to slovo OBA. No a řada ženských vypadá na kole po čertech dobře, skoro by měly mít zákaz jezdit po silnicích, aby nezpůsobovaly nehody :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 23:06
@Kutil Tom píše:
Za mě vyrazit třeba na druhé schůzce na kolo, pokud jej oba mají jako koníček, je úplně v pohodě. Důležité je ale to slovo OBA. No a řada ženských vypadá na kole po čertech dobře, skoro by měly mít zákaz jezdit po silnicích, aby nezpůsobovaly nehody :mrgreen: :dance:

To ano, ale já to beru i tak, že by na tom kole mělo být i trochu nějaké „fyzické“ sblížení…Pusa, dotyk…Dá se samozřejmě asi zastavit.

• Citovat
  • Nahlásit
987
7.6.21 23:08
@Anonymní píše:
To ano, ale já to beru i tak, že by na tom kole mělo být i trochu nějaké „fyzické“ sblížení…Pusa, dotyk…Dá se samozřejmě asi zastavit.

Ano, to pak je samozřejmě věc jiná. Tady ten případ je ztracený, viz výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6433
8.6.21 06:45
@Anonymní píše:

Kazdy hraje na co ma. Nemuzes chtit po machackovi at hraje jako tom hardy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat