Rozchod nerozchod

7.6.21 19:29

Rozchod nerozchod

Ahoj,
byla jsem s přítelem skoro 2 roky, přičemž rok a půl byl krásný a ten koncový půlrok to už mezi námi nebylo takové. Celkově se známe 4 roky a už na začátku mezi námi přeskočila jiskra, ale chvíli jsme kolem sebe tak kroužili, až jednou to mezi námi prasklo a on mě políbil. Potom jsme se dali dohromady a bylo to naprosto krásný. Hrozně jsme se přitahovali fyzicky, ale rozuměli jsme si i jinak, měli jsme stejné názory. Myslím, že jsme byli oba zamilovaní, jenže potom nastal zlom, kdy zamilovanost u obou asi přešla a u mě se přeměnila na hluboký cit, zatímco u něj nejspíš ne. Nejdřív jsem ale nic netušila a on mi na roční výroční řekl, že si chce dát pauzu, že to není konec, že mě má rád, ale cítí se být zmatený. Vůbec jsem to nechápala a hlavně jsem nebyla schopná pobrat co se stalo, jestli je konec nebo není. Říkal, že je to pro něj těžký stejně jako pro mě. Jenže potom se najednou vrátil a vypadalo to, že je všechno zpátky a já jsem byla šťastná, doufala jsem, že začínáme znovu. Jenže potom došlo k tomu, že měl velké problémy v práci, které ho psychicky srazily na kolena. Měl těžké deprese a já jsem se snažila mu být oporou a dávat mu veškerou svoji lásku, i když někdy byl docela zlej. Z těch depresí se dostal a náš vztah tím dost utrpěl, najednou se ke mě začal chovat odtažitě, nechtěl sex, přestali jsem se scházet, ale v kontaktu jsme pořád byli, často mi volal, ale když jsem se zeptala na to, jak to s námi je, vždycky se z toho vykroutil. Začalo mi docházet, že se se mnou zřejmě podruhé rozešel, ale prostě mi to neřekl. Potom se naše komunikace začala zase zlepšovat a začali jsme se znovu vídat a znovu spolu spát, cítila jsem ale, že je něco jinak, necítila jsem z jeho strany to, co dřív. Já jsem chtěla mít jasno a hlavně jsem to chtěla definitivně rozseknout a tak jsem mu na potom, co u mě jednou byl řekla, že ho miluju, ale takhle dál nemůžu. On mi řekl, že mě nemiluje, že není zamilovaný, a že nemá bušení srdce, když mě vidí a nikdy neměl, což podle mě není pravda, minimálně, když bylo všechno ještě v pořádku, tak podle mě zamilovaný byl, minimálně mi říkal věci, jakože si nikdy nemyslel, že ho tohle ještě někdy potká, a tak. Nicméně po tomhle oznámené jsem se prostě zhroutila. On mi potom další den volal a já mu to nechtěla zvednout, ale nakonec jsem to udělala, myslím, že trochu pochopil, že na tom nejsem dobře, ale znovu mi zopakoval, že se náš vztah nedá srovnat s velkými láskami, které prožil, když jsem zeptala, proč mi to jako zase říká, tak mi odpověděl, že abych se nelitovala, a že náš vztah nestál za to. Takže jsem se zhroutila podruhé. Zvláštní ale bylo, že pořád stál o to, abychom byli v kontaktu i dál. Nevěděla jsem, jestli je to pro to, že má černé svědomí, nebo z lítosti nebo soucitu, nebo jestli proto, že mu na mě třeba zaleží? Před týdnem za mnou přišel, abychom si všechno vysvětlili a on mi řekl, že to před tím všechno špatně řekl, a že mě má rád. Zároveň mi řekl, že ví, že jsem při něm v těžkém období stála. Potom jsme spolu zase vyspali (bohužel ta fyzická přitažlivost je mezi námi velká a já jsem to neustála, když se najednou objevila ta jeho jiskra s jakou na mě vždycky koukal). Když odcházel vypadal docela zmateně, několikrát mě políbil, byl hrozně nervózní. Od té doby jsme byli v telefonickém kontaktu (já mu nikdy nevolám, volá on mě). Navíc se stalo to, že se mu vrátily deprese, které měl. Volal mi, že mu je strašně, že nechce nikoho vidět, že se bojí, že to je zase stejné a já jsem se ho snažila zase podržet a udělat všechno pro to, aby mu bylo lépe. Sama jsem ale zmatená, nevím, jestli jsme se rozešli nebo ne, asi ano, ale jistě to nevím. Snažím se z toho vztahu nějak dostat, ale nevím jak na to a nevím, jestli to vlastně chci. Problém je, že já ho opravdu hodně miluju, nikdy jsem nikoho nemilovala, tak jako jeho. Někdy si říkám, že mě jen využívá, pak ale udělá něco, co mě začne utvrzovat v tom, že mě rád má. Vím, že kdyby to tak stoprocentně bylo, asi by se neděly tyhle šílenosti a normálně bychom spolu byli. Vždycky se na ně vnitřně naštvu, řeknu si, že je to idiot, kterému na mě vlastně nezáleží, ale potom se vždycky něco stane a já za ním jdu jako pitomá, slepá, hluchá. Chci se z toho dostat, ale zároveň ho nechci ztratit. Připadá mi to jako závislost na heroinu nebo tak něco. Nerozumím také jeho jednání, nevím, co ke mě cítí. Někdy mám pocit, že jsem mu ukradená, protože zapomíná na různý věci, když ho o něco třeba poprosím, pak se zase hrozně omlouvá. Vždycky, když se pokusím se z toho všeho dostat, tak do toho zase spadnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
845
7.6.21 19:35

Ani jsem to nedočetla, měli jste to utnout hned u první „pauzy“ ta neexistuje, rozhodně ne po roce vztahu, pokud si od tebe musí odpočinout něco je špatně a i když se vrátí, bude to chvíli dobrý a pak to padne do těch samých kolejí,…
Ani nych se nedivila, kdyby ta „pauza“ byla nějaká jiná která ho poslala k vodě, tak se vrátil za jistotou ale není to ono ani pro jednoho z vás. Utni to, nenech se ukecat a počkej si na někoho u koho tě bude držet určitá zamilovanost i po 5 letech a ne takhle krátkou dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.21 19:36

Miluješ ho, přitahujete se fyzicky, to je fajn, ale v životě by ti byl spíše přítěž než podpora. Pořád pochybuješ, analyzuješ myšlenky, to není správný :(
Už tak je náročná doba, “zmatený přítel” tomu moc nepřidá.
:( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
7.6.21 19:50

Takoveho nebrat, nebrat, nebrat, ma te jen do postele, napisu to natvrdo - na suk jsi mu dobra a jinak ne.Dle popisu je to ma.g.or,ktery nevi, co chce(nebo naopak vi moc dobre, co chce, kazdopadne s tebou rodinu nebo celozivotni partnerstvi nechce)a kdyz teda zazil megalasky, jaktoze s nimi nezustal? Ze by ho predchozi slecny poslaly k vode kvuli nejake jeho zavade?
Ale ma te dost dobre zahackovanou-ty jsi do nej poblaznena, vyspis se s nim, kdyz na tebe mrkne a muze s tebou dal zametat.
Vem zbytek hrdosti, co jeste mas, a utni kontakt(pokud mozno mu rict, ze s nim uz dal nechces byt v kontaktu, pokud to nepochopi, tak zablokovat cislo, nebrat telefony, neodpovidat na sms, zmenit adresu, poku bude potreba, vim, zni to tvrde, ale co jineho delat?),podle popisu to s nim nema smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.21 19:54

Obavam se, ze Te jen vyuziva :( snad ai to ani sam neuvedomuje, ale ty ho mas jak svatej obrazek a on jenom ‚ja, ja, ja‘, deprese, krize, i kdyby Te nikdy nemiloval, tak je tedy minimalne doat netaktni, kdyz Ti to tak na ferovku priznava, ackoliv uz byl svedkem, co to s Tebou dela…

Rikas heroin, no…to bude tezka odvykacka. No, ale hezky laskyplny vztah vypada o neco jinak… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3823
7.6.21 19:55

Přirovnáváš to závislosti na drogách, tak to i obdobně řeš, úplná abstinence a vyhýbat se prostředí, kde se vyskytuje. Tohle tě akorát zničí, rychle pryč, i když to bolí, ale určitě míň než když se v tom budeš ještě máchat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5594
7.6.21 19:56

Pošli ho otravovat o dům dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
7.6.21 20:51

@Helen001 přesně moje slova když jsem to četla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.6.21 20:56

Ty už jsi sem psala, že? Vždyť tě jen využívá a vycucává, zbytečně si komplikuješ život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
7.6.21 21:02

Chlapec tě jen využívá, když je mu mizerně nebo je nadržený. Navíc ví, že ty mu NE neřekneš..
Taky píšeš, že ho miluješ a že tobě občas přijde, že tě má rád. To ti stačí? Že někoho miluješ a ten druhý že má snad možná rád?
Holka dej si ho do blokace a žij svůj život, bude ti lépe. Chcili to bude bolet, ale pak to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.21 22:10
@Helen001 píše:
Takoveho nebrat, nebrat, nebrat, ma te jen do postele, napisu to natvrdo - na suk jsi mu dobra a jinak ne.Dle popisu je to ma.g.or,ktery nevi, co chce(nebo naopak vi moc dobre, co chce, kazdopadne s tebou rodinu nebo celozivotni partnerstvi nechce)a kdyz teda zazil megalasky, jaktoze s nimi nezustal? Ze by ho predchozi slecny poslaly k vode kvuli nejake jeho zavade?
Ale ma te dost dobre zahackovanou-ty jsi do nej poblaznena, vyspis se s nim, kdyz na tebe mrkne a muze s tebou dal zametat.
Vem zbytek hrdosti, co jeste mas, a utni kontakt(pokud mozno mu rict, ze s nim uz dal nechces byt v kontaktu, pokud to nepochopi, tak zablokovat cislo, nebrat telefony, neodpovidat na sms, zmenit adresu, poku bude potreba, vim, zni to tvrde, ale co jineho delat?),podle popisu to s nim nema smysl.

Asi je to manipulátor a já jsem pitomá. Nikdy před tím se mi nic takovýho nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
8.6.21 05:54

Navíc se stalo to, že se mu vrátily deprese, které měl. Volal mi, že mu je strašně, že nechce nikoho vidět, že se bojí, že to je zase stejné a já jsem se ho snažila zase podržet a udělat všechno pro to, aby mu bylo lépe
U toho jsi měla říct “milý Pepo, běž do haje i se svyma depresema”. Věř mi, že by ho to pritahlo mnohem víc, než mu dělat pečovatelku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat