Hledám tyto utěrky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 02.03.18 10:04
Hledam tyto uterky

Ahoj, jdu s teochu kurioznim dotazem…mame doma a ani nevim odkud jedny perfektni uterky. Maji nohuzel uplne sepranou cedulku. Nemuzou byt starsi nez 2010…muze to byt i ikea kazdopadne zadne jim alespon podobne uz tam nemaji. Jde o to ze jsou naprosto perfektni a nemusi se vubec zehlit. Z pracky je vyndate v podstate nezmuchlane. Zkousela jsem kupovat ruzne druby ale vse jak bylo bavlna jsem ze susicky vyndala jako chumel, jedine tyto se daly v podstate bez zehleni hned slozit 8o prosim netusite kde bychom podobne mohli dokoupit? Barva je samozrejme jedno, jde mi o vlastnosti :) nebo o konkretnich jinych ktere vynikaji prave savosti a nemackavosti. dekuju :kytka: ps. Na fotce je prave slozeny po vyndani ze susicky. Nezehleny.

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10958 příspěvků 02.03.18 10:15
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 02.03.18 10:22

Ja mam podobne a kupovala jsem je na vanocnich trzich. Takze bych koukala na trhach. Az nejaky budou :mrgreen:.

Janli
Kelišová 6011 příspěvků 9 inzerátů 02.03.18 10:30

Jsi si jistá, že nemůzou být starší? Já je mám totiž z výbavy, kterou mi pořizovala babička a to je takových dobrých 30 let. Ale souhlasím s tebou, nejlepší, co mám!

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11648 příspěvků 02.03.18 10:34

Já mám oranžové a od babičky. Takže to bude nákup staršího data :)

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 02.03.18 10:34

Já si říkám, co kde kdo hledá v úterý :-D

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 02.03.18 10:39

Jinak teda nejsou to tyto? https://www.povleceni-pro.cz/…0_z6548.html

hopsika
Stálice 82 příspěvků 02.03.18 10:39

@Niemeyer
Taky je mám. Hledejte: utěrky egyptská bavlna. Jsou bezkonkurenční. Mamka i tchýně taky chválí.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 02.03.18 11:00

Teda já zírám. balíček takovýchto utěrek jsem dostala od tchyně a přišly mi tak ohyzdné a zastaralé, že jsem je ještě ani nevybalila. Pořizuji si samé vyšívané, módní utěrky, které i dekorují kuchyni a zároveň krásně sají. Tak je zkusím vytasit, jestli to budou podobně stejně skvěle savé.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 02.03.18 11:06

Mám podobné, kupvala jsem je na Bonatex složení len a bavlna

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 02.03.18 15:08
@Kristyna_ww píše:
Jinak teda nejsou to tyto? https://www.povleceni-pro.cz/…0_z6548.html

To jsou ony!!! takže egyptská bavlna, páni. Děkuju!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >