Hledáte někoho na hlídání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol108
Nováček 7 příspěvků 06.04.19 12:46
Hledáte někoho na hlídání?

Nabízím hlídání pro Vaše děti. (I pravidelně)
Je mi 17 let a mám ráda malé děti. :srdce: Bydlím v Říčanech u Prahy. Zkušenost mám. (hlídala jsem tříletou holčičku a ročního chlapečka) O své děti se nemusíte bát. :D Hlídání pouze v Říčanech u Prahy. Pokud by měl někdo zájem napište do soukromých zpráv. ;) Hezký zbytek dne. Špačková N. :mavam:

Příspěvek upraven 06.04.19 v 14:45

Reakce:
Tableta
Závislačka 4519 příspěvků 06.04.19 13:49
@Nikol108 píše:
Nabízím hlídání pro Vaše děti. (I pravidelně)
Je mi 17 let a mám ráda malé děti. :srdce: Bydlím v Říčanech u Prahy. Zkušenost mám. (hlídala jsem tříletou holčičku a ročního chlapečka) O své děti se musíte bát. :D Hlídání pouze v Říčanech u Prahy. Pokud by měl někdo zájem napište do soukromých zpráv. ;) Hezký zbytek dne. Špačková N. :mavam:
:lol:
J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 06.04.19 13:51

Jen blázen svěří dítě někomu cizímu. A to nic ve zlém. Nikdy bych to neudělala.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 06.04.19 14:05
@J.O.V píše:

Chudinky profesionální chůvy. Teď nebudou mít co žrát.

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 06.04.19 14:06
@Čičorečka píše:
Chudinky profesionální chůvy. Teď nebudou mít co žrát.

Profesionální chůvy jsou pro mě též cizí lidi

tulipán
Závislačka 4068 příspěvků 06.04.19 14:08

@Tableta Taky me to rozesmalo. :lol:

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 06.04.19 14:11
@J.O.V píše:

Chtelo by se tak nebat. Neni to zdrave, byt tak uzkostna … ja deti sveruji 2-3 dny v tydnu na cely den slecne, co uz ma taky dite. Deti ji miluji, mazli se s nima, hraje, chova se k nim jako k vlastnimu diteti. A ja jsem rada, ze patri k nam do rodiny. Babicka jezdi jednou za cas.

Uživatel je onlineRosary
Kecalka 188 příspěvků 06.04.19 14:24

@J.O.V ty bys změnila názor, kdyby všechna tvoje i partnerova rodina bydlela 400km daleko :D a nemyslím, že jsem blázen za to, že máme slečnu na hlídáni abychom se vůbec dostali 1 za měsíc ven :) jsi přehnaně úzkostlivá

Nikol108
Nováček 7 příspěvků 06.04.19 14:47

Omlouvám se. Mělo tam být,,O své děti se nemusíte bát." Moje chyba omlouvám se. Ale už je to opraveno. :lol: Špačková N.

tulipán
Závislačka 4068 příspěvků 06.04.19 14:58
@Nikol108 píše:
Omlouvám se. Mělo tam být,,O své děti se nemusíte bát." Moje chyba omlouvám se. Ale už je to opraveno. :lol: Špačková N.

Bylo zabavne, jak se sotek vloudil zrovna prihodne do te nejdulezitejsi vety. :lol: Urcite nekoho najdes. V Ricanech byvalo centrum na vanickovani atd., tusim Mamaaja nebo tak nejak, vlastnily to dve instruktoky plavani, pak nabizely i pobyty apod. Zkus je oslovit, treba by tenechaly dat kontakt na nastenku, lidi se tam otocilo hodne. Mivaly i hlidani v miste na lekce jogy pro matky, tam by ses take mohla angazovat.

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 06.04.19 14:58
@Rosary píše:
@J.O.V ty bys změnila názor, kdyby všechna tvoje i partnerova rodina bydlela 400km daleko :D a nemyslím, že jsem blázen za to, že máme slečnu na hlídáni abychom se vůbec dostali 1 za měsíc ven :) jsi přehnaně úzkostlivá

Moje rodina bydlí 250 km daleko ,nemáme nikoho na hlídání jen já a manžel. Z toho důvodu chodím jen na noční abych přes den hlídala já a ne nikdo cizí. Proste to tak mám,nikomu cizímu ne,snad možná na doporučení od kamarádky,ale rozhodně ne na inzerát.

Nikol108
Nováček 7 příspěvků 06.04.19 15:07
@tulipán píše:
Bylo zabavne, jak se sotek vloudil zrovna prihodne do te nejdulezitejsi vety. :lol: Urcite nekoho najdes. V Ricanech byvalo centrum na vanickovani atd., tusim Mamaaja nebo tak nejak, vlastnily to dve instruktoky plavani, pak nabizely i pobyty apod. Zkus je oslovit, treba by tenechaly dat kontakt na nastenku, lidi se tam otocilo hodne. Mivaly i hlidani v miste na lekce jogy pro matky, tam by ses take mohla angazovat.

Děkuji :srdce: zkusím najít. ;)

Nikol108
Nováček 7 příspěvků 06.04.19 15:15
@J.O.V píše:
Moje rodina bydlí 250 km daleko ,nemáme nikoho na hlídání jen já a manžel. Z toho důvodu chodím jen na noční abych přes den hlídala já a ne nikdo cizí. Proste to tak mám,nikomu cizímu ne,snad možná na doporučení od kamarádky,ale rozhodně ne na inzerát.

Já vás chápu. Ale hned se nerozčilujte a neurážejte mě a ani ostatní. Mě baví trávit čas s dětmi a už dlouho někoho hledám. Vždy mi někdo napíše, že bude rád za hlídání a pak napíše, že už někoho našel. Možná to je tím, že jsem moc mladá a nemám moc zkušeností… Ale baví mě to a hodně lidí říká, že to s dětmi umím. A pomůže mi to i do budoucna. :)

tulipán
Závislačka 4068 příspěvků 06.04.19 18:31

@Nikol108 Spise to chce reference - mit pripravene a domluvene, ze minulym klientum lze zavolat a informovat se. V Ricanech je x agentur, maji proverene hlidacky, musis jit cestou doporuceni.

Váš příspěvek
Reklama