Hlídejme děti společně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silvinka123
Povídálka 15 příspěvků 17.10.14 16:09
Hlídejme děti společně

Ahoj holky,
kdo vám hlídá děti, když si potřebujete něco zařídit a nemáte fungující babičky? Já jsem tento problém řešila a řeším stále… kamarádka teď rozjíždí super projekt na hlídání dětí na střídačku. Můžete mrknout na její FB stránky *. Co si o tom myslíte? :think: :D

edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Karleon
Kelišová 5552 příspěvků 17.10.14 16:11

Spousta věcí se dá zařídit s dětmi. Tam, kde to nešlo, pomohly kamarádky. Já bych nedala dítě jen tak někomu.

jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 17.10.14 16:11

Že je to reklama :nevim:

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 17.10.14 16:23

Jednak nemám fb a hlavně bych kluka nedala někomu ani z dvakrát pozlacenyho fb…

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 17.10.14 16:30

Vzhledem k zaměření tvých diskuzí myslím, že je to reklama. Také bych cizí mamince nesvěřila. Pokud to jde, vypomáhám si s maminkami v okolí

lasicce
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17.10.14 16:32

Tak jde o matky v okolí, se kterýma se člověk předem seznámí a hlídání probíhá na reciprocitě, domnívám se, proto to není „jen tak někomu“. Mně se ten projekt líbí, něco takového tu chybí, podporuji a přeju úspěšný start.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 17.10.14 16:33

Tak já bych nedala hlídat a určitě ani nehlídala

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 17.10.14 16:35

Jde o to, jak moc se dopředu seznámí. Jestli jedna schůzka, pravidelné vídání. U známých a přátel vím, jakou mají povahu a jak jednají s dětmi. Ale nemůžu vědět třeba z jedné/dvou schůzek, jestli není dotyčná extra výbušná, jestli si nedá frťánka, jaký má styl výchovy a jestli respektuje u cizích dětí výchovu jinou, nebo jede podle svého. A říct mi může cokoli. :think:

• možná je víc info na stránkách, ale z principu neotvírám hned všechny odkazy
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 17.10.14 16:37
@anickadomnik píše:
Tak já bych nedala hlídat a určitě ani nehlídala
:mrgreen: hlavně nehlídala. teda alespoň já :mrgreen:
Silvinka123
Povídálka 15 příspěvků 17.10.14 16:38

No reklama je, když bych chtěla, abyste si něco koupily nebo něco zaplatily… Já se spíš ptám na váš názor. Ten projekt nerozjíždím já, ale kamarádka. Jen jsem jí chtěla pomoci nějakou zpětnou vazbou. A určitě své dítě nebudete svěřovat jen tak někomu. Je to myšleno tak, že si pomocí aplikace (která je ve vývoji, FB má jen informovat o tom projektu) najdete maminku z okolí, která má dítě v podobném věku. Pak je na vás, abyste se nejprve s mamkou seznámily a bud vám sedne nebo ne. Nikdy bych přece nedala dítě někomu napoprvé…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26129 příspěvků 17.10.14 16:40

@Nainuva žádý informace tam nejsou.
A cizí ženský bych děti hlídat nedala.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 17.10.14 16:43

Myslím, že si kamarádka může pěkně naběhnout. Že vybírat si přes FB kámošku na hlídání dětí je ještě větší hazard než internetová seznamka. A že jestli chceš tomu projektu opravdu pomoct, nevybralas nejvhodnější cestu.

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 17.10.14 16:46

@Silvinka123 Není zde o čem diskutovat. A pokud chceš kamarádce pomoct rozjet tento projekt, reklama to je.
Navíc na fb strance žádné informace nejsou :nevim: tak dle čeho si mám udělat obrázek?

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 17.10.14 16:52

Takových projektů tu už bylo :roll: Kdo si prosímtě nechá hlídat dítě od úplně cizí ženský? To je rovnou můžu šoupnout prvnímu bezdomáčovi, co potkám. A kdo má kamarádky, známé apod, tak to nepotřebuje.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65124 příspěvků 17.10.14 16:56

@Silvinka123 A k čemu potřebuju na hledání maminy v okolí aplikaci na FB :think: na to mi stačí emimino a dětská hřiště v okolí…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >