Hluk od sousedů přes den

11.4.21 13:12

Hluk od sousedů přes den

Dobrý den, mám problém se svými sousedy, kteří několikrát přes den dělají rámus. Nejhorší je to když ráno vstávají mezi 6:30 a 7:30. Vždycky mě vzbudí, pokaždé vstávám s nimi. Velice dupou a často s něčím třískají nebo jim něco padá. A věřte, že jsou to pěkný rány. To samý je když jdou večer spát. Přes den je slyším stejně, i to mě celkem ruší, ale není to nic, co by se přes den nedalo nějak vydržet. Ale nemůžu kvůli nim usnout. Já dělám na směny, takže určitě nemůžu „chodit spát s nimi“. Už jsme to spolu řešili, ale akorát jsme se štekali na messenger a pak i na chodbě, ale nikam to nevedlo. Řekli mi, že jediná já mám snímá problém a že oni normálně fungují. Když jsem jim řekla, že mě budí a že kvůli jim spím tam 4-5 hodin, tak mi řekli, že No tak spíte pět hodin. No tak jste se nevyspala. No a co má bejt? " Prostě to zažili, že si nemám na co stěžovat a že bydlím v paneláku, že tam je slyšet všechno. Jen podotýkám oni ode mě nic neslyší. Už jste někdo řešil něco podobného někde „výše“. Popřípadě, na koho jste se obrátili. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
669
11.4.21 13:16

Ruší Tě mezi 22:00 a 6:00?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 13:21

@Tojsemja3 většinou ne, podle toho, jak se uloží ke spánku. Do 23:00 bývá klid. V noci je někdy slyším. Neřekla bych, že je to rušení nočního klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.4.21 13:22

Pokud tě ruší přes den tak asi nezmůžeš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
11.4.21 13:24

Tak pak holt nic nenaděláš bydlíš v paneláku. Jedině se odstěhovat na samotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733

Odstehuj se na samotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21229

Oni dodrzuji nocni klid, nezmuzes nic, leda se odstehovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
11.4.21 13:26

Neudelas nic, na spaní si dej spunty do uši no, nebo si nějak odhlucni zdi co mate společný. Ono se to nezdá, některé domy maj proste tenké zdi a slyšíš všechno. Já slyším když si sousedka v ložnici otvírá skříně a to mám doma pustenou televizi a běhají tu děti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
11.4.21 13:27
@Pavluše222 píše:
Dobrý den, mám problém se svými sousedy, kteří několikrát přes den dělají rámus. Nejhorší je to když ráno vstávají mezi 6:30 a 7:30. Vždycky mě vzbudí, pokaždé vstávám s nimi. Velice dupou a často s něčím třískají nebo jim něco padá. A věřte, že jsou to pěkný rány. To samý je když jdou večer spát. Přes den je slyším stejně, i to mě celkem ruší, ale není to nic, co by se přes den nedalo nějak vydržet. Ale nemůžu kvůli nim usnout. Já dělám na směny, takže určitě nemůžu „chodit spát s nimi“. Už jsme to spolu řešili, ale akorát jsme se štekali na messenger a pak i na chodbě, ale nikam to nevedlo. Řekli mi, že jediná já mám snímá problém a že oni normálně fungují. Když jsem jim řekla, že mě budí a že kvůli jim spím tam 4-5 hodin, tak mi řekli, že No tak spíte pět hodin. No tak jste se nevyspala. No a co má bejt? " Prostě to zažili, že si nemám na co stěžovat a že bydlím v paneláku, že tam je slyšet všechno. Jen podotýkám oni ode mě nic neslyší. Už jste někdo řešil něco podobného někde „výše“. Popřípadě, na koho jste se obrátili. Děkuji za odpověď.

Pokud te rusi od 22 hod do 6.00 tak je to ruseni nocniho klidu. Jinak nezmuzes nic. Deti prece nebudou sedet v latich na zadku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 13:28

@Kriss Tina jsou slyšet i přes špunty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
11.4.21 13:30

Jsi bezdetna vid? Bud si odhlucni byt a nebo ti nezbyde nic jineho nez se odstehovat a nebo to tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@migmina jake děti? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229

@Pavluše222 v tom pripade si je neumis spravne nasadit

Příspěvek upraven 11.04.21 v 13:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 13:33

@elinka90 :D :D určitě ty chytrá 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
11.4.21 13:36

@Pavluše222 takto jednas i se sousedy? Pak se nedivim, ze te maji u zadnice. Jinak manzel dela v opravdu hlucnem provozu a se spunty temer nic neslysi, tak pochybuju, ze se spravne nasazenymi spunty slysis dupot deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat