Neklape to v posteli z mé strany

Anonymní
8.4.21 07:39

Neklape to v posteli z mé strany

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na Vaši radu. Bude mi za měsíc 23 let. Chodím s přítelem, který je o rok mladší, v září spolu budeme 5. rok. Chtěla jsem vysvětlit co mě trápí.. vztah jako celkový máme skvělý, rozumíme si opravdu strašně moc, máme stejné zájmy, koníčky, máme toho fakt opravdu moc moc společného, jsem sním šťastná. Máme opravdu podle mě skvělý vztah, ano pár hádek tam bylo, ale nikdy jsme se nerozešli, ani neměli pauzu. Ano, jsou ty protivné dny, to prostě ke vztahu patří, ale v tomhle smyslu jsem sním naprosto spokojená a klidně bych sním mohla být pořád (ještě spolu nebydlíme).
Ale.. to co mě trápí a proč tu píšu je to. Byl a je můj první a já jeho první. Už od začátku je ten sex opravdu zvláštní.. nevím jak to mám popsat, za celou dobu co jsme spolu jsem zažila harmonický sex opravdu jen malikrát.. je mi to opravdu blbé říkat, ale mě ten sex opravdu nebaví.. nějakou dobou mě bavil, malinkrát byl harmonický ale z 95% času je opravdu blbý a opravdu fakt bolestivý, vždycky se snažím co nejvíce uvolnit, ale příjde mi, že přítel je opravdu hrozně moc nezkušený, pořád zkouší něco nového, ale poslední rok mě to už vůbec nebaví, myslím si ale, že za to může jedno, vážné onemocnění mojí maminky, ze kterého jsem si opravdu zničila celou psychiku, jsem opravdu na tom psychicky o dost hůř a ten sex je pro mě už opravdu hrozný nudný a vůbec mě to nebaví. Nikdy mě to nebavilo a teď je to ještě horší. Přítel mě udělal snad dvakrát. Nikdy jsme neměli mokrý orgasmus i když se o to strašně snaží, zkoušeli jsme anál, tak moc to bolelo a pro mě to bylo neskutečně nepříjemný a od té doby to chce pořád a já vůbec, opravdu i ty roky předtím jsem se sebevíc snažila, z 95% případů se mi ten sex vůbec nelíbil, ale spíš hnusí a zhnusil. Je mi to strašně líto a já nevím co mám dělat, máme naprosto skvělý vztah, ale v posteli to vůbec neklape, příjde mi že na holku v posteli fakt vůbec neví… prosím Vás nemáte nějaké rady? Jsem z toho fakt moc špatná.. chci aby sex byl úžasný i pro mě. Spíš jsem si k němu vybudovala tu zlou cestu, nevíte jak na to? Mrzí mě to a taky mi příjde, že to přítel hodně vidí a to mě fakt mrzí moc. Nedokážu si představit, že by mě opustil kvůli tomuhle, naopak chci aby to bylo tak jak to má každý běžný pár.. já fakt nevím co je špatně.
Děkuju.
(Vím, že asi budete psát, ať si to dám v pořádku v hlavě já, ale i když jsme byli spolu první 2 roky, bylo to to samé, teď to je tak o 1000% z mé strany kvůli maminčiného onemocnění horší.)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
8.4.21 07:56

Po pěti letech vztahu nezkušený? To snad ne. A zkusilas mu to říct? Protože jinak se nepohnete z místa. Já bych byl pro, kdyby u mě taková situace nastala, aby mi to partnerka řekla. A k tomu mokrýmu orgasmu. Je to asi to samý jako lítat s detektorem kovů po poli a hledat kastrol římských mincí. Občas se najde, ale většina lidí se při tom hledání uštve. Takže je nesmysl se na něj upínat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20744
8.4.21 07:59

A víš vůbec, co se ti líbí? Co je ti příjemné? Musíte si promluvit, v první řadě bych mu jasně řekla, ať tě přestane tlačit do věcí, které nechceš, to se ti pak zhnusi úplně všechno. Vykašlala bych se na nějakou honbu za mokrým orgasmem a užívala si věci, které jsou vám příjemné oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
8.4.21 08:01

Po 5 letech asi nebude už nezkušený ne. Pises, že chce zkoušet různé polohy atd. Mě přijde že chyba je na tvém přijímači. mokry orgasmus mají tak 2 procenta žen. Normální orgasmus cca 20 procent žen nikdy nezazije. Zkus mu říct, co a jak by se ti líbilo. Jestli to tedy víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
8.4.21 08:07

Tak zaprvé.. super úžasný vztah je něco jiného. To už byste s tím dávno hnuli. Po 5 letech je ten sex, co popisuješ, u takto mladých lidí obraz bídy a utrpení. Udělat se a nazdar, to není skvělý partner. Co je zač to onemocnění? Píšeš, že máš zničenou psychiku a sex se ti s partnerem hnusí, to fakt není pohoda. Začala bych tím, že bych s nějakou blízkou kamarádkou probrala detaily toho, co dělá partner pro její orgasmus. Když ne jedna, tak druhá. Klidně posbírat vícero zkušeností, protože asi se ti k sexuologovi hned nechce. Event. bych něco nadhodila na gynekologii, až by byla příležitost. Tam ale záleží, koho máš. Kamarádky si můžeš vybírat, s kterou to probereš, gynekologie je jedna. Nevím, jakého charakteru je to onemocnění po mamince, to event. teda řešit s lékařem. Ale problémy v sexu se prostě odráží do běžného života a komunikace páru, to v tomto věku nevěřím, že ne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
8.4.21 08:10

Než jsem to sesmolila, tak koukám na ty reakce.. Tak že to řešila s ním, to jsem brala nějak automaticky. Nebo ne? 8o Co na to teda on? :nevim: To si snad všiml, ne? Za 5 let :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 08:23

Já nevím, mám odmalička špatnou psychiku, nevím jestli na tom nemá doleh celá ta moje psychika, já ani sama nevím co je pro mě dobré, udělat se asi sama, to se mi líbí, ale aby mě on udělal, to vůbec neumí..nevim: prosím celkem jsem se odvážila to tu po takové době napsat a zeptat se na Vaše rady, nesmějte se tomu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
16271
8.4.21 08:24

Úžasný vztah je založený na tom, že spolu partneři mluví o všech (i nepříjemných či citlivých) tématech. Takže předpokládám, že jsi mu řekla, že tě sex nebaví, nevzrušuje a chtěla bys to jinak (jak konkrétně). Pokud ne, pak je skutečně chyba u tebe. Fakt, že se snaží o nové věci, může svědčit o tom, že moc dobře ví, že to není ono a chce to změnit. Jako pokud to bolí tebe, tak si chlap milující určitě nemůže užívat super sex :nevim: Zajímalo by mě, zda ty sama víš, jak by se ti to líbilo, co máš ráda a co tě vzrušuje. Přijdeš mi zralá na sexuologa. Maminka s tím nemá nic společného - ty se musíš naučit při sexu uvolnit a nemyslet na provozní věci. Sex je relax, ne povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16271
8.4.21 08:26
@Anonymní píše:
Já nevím, mám odmalička špatnou psychiku, nevím jestli na tom nemá doleh celá ta moje psychika, já ani sama nevím co je pro mě dobré, udělat se asi sama, to se mi líbí, ale aby mě on udělal, to vůbec neumí..nevim: prosím celkem jsem se odvážila to tu po takové době napsat a zeptat se na Vaše rady, nesmějte se tomu. Děkuji.

Chodíš k psychologovi? Upřímně chudák chlap, jestli jsi za pět let nebyla schopná se u sexu trochu odvázat a užít si ho, tak se divím, že už dávno není o dům dál, promiň, že to píšu takhle na plnou hubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 08:27

Já sama nevím, prostě mě to s ním vůbec nebaví, je to první člověk a nemůžu porovnávat jaké to třeba bylo s jiným člověkem, a ani nějak nechci.. on je spokojený, ale já nějak ne, nevím co mu mám říct a jak mu to mám říct, je to tak prostě od začátku, asi mě nechápete. Sex pro mě vůbec není dobrý, spíš mi bohatě stačí být s ním. Já fakt nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
2971
8.4.21 08:28

Tady není jiná rada, než komunikovat, jasně říkat: tohle se mi nelíbí, to nedělej, tohle naopak ano, trochu ho nasměrovat. A spíš než nové praktiky za každou cenu by se měl snažit, aby se ti to líbilo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16271
8.4.21 08:32
@Anonymní píše:
Já sama nevím, prostě mě to s ním vůbec nebaví, je to první člověk a nemůžu porovnávat jaké to třeba bylo s jiným člověkem, a ani nějak nechci.. on je spokojený, ale já nějak ne, nevím co mu mám říct a jak mu to mám říct, je to tak prostě od začátku, asi mě nechápete. Sex pro mě vůbec není dobrý, spíš mi bohatě stačí být s ním. Já fakt nevím.

Aha, takže ideálně bys sex vůbec neměla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
8.4.21 09:07

Chce to čerstvý vítr v podobě jiného chlapa nebo chlapů. Že si rozumíte je fajn, také jsem to tak měla se svým prvním. Byla to doslova spřízněná duše a vím, že takovou už nepotkám, ale když ti hodně záleží na tom sexu tak poznáš, že raději sneseš někoho rozdílnějšího a uděláš nějaké kompromisy v životě. I po 10ti letech jsme stále v kontaktu a oba už dávno vidíme, že jsme žili jako bratr a sestra. 😄
Vy spolu po 5ti letech ani nebydlíte a dost o něm pochybuješ, být tebou, nebála bych se být chvilku sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 09:08

@unuděná tak protože jsem žádný takový úžasný ještě nezažila tak klidně vůbec než tenhle co máme.

• Citovat
  • Nahlásit
3324
8.4.21 09:09
@Anonymní píše:

Tak jestli se uděláš sama, tak ho naveď jak je ti to příjemné, ne? Nebo masturbuj před ním, ať odbouráš nějaký blok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat