Jsem pitomá nebo se bojím nového?

Anonymní
7.4.21 23:26

Jsem pitomá nebo se bojím nového?

Tak nejak nevim co se s sebou. Jde o to, ze jsem rozvedena. Bylo to z me strany(nechci resit proc) ted zkousim zit s novym partnerem. Jenze, tak jak jsem chtela, je pritel uplnej opak meho ex. Pritel ma i nektere vlastnosti ktere nejak nemuzu neprehlidnout a vadi mi ale ma i ty ktere na nem obdivuji. Ted zacinam mit ale pocit ze jsme si povahove nesedli. Ja tvrdohlava co si chce delat veci podle sveho, on cholerik ktery zase ma svoje postupy a vyzaduje je po me. To by mi ani nevadilo, spis mi vadi jak mi to oznamuje a jak rika, jinej uz nebude. No a aby toho nebylo malo tak jsem si psala s ex a vim ze jeho city ke me porad trvaji. A ja mam v sobe absolutne zmatek. Mam se vykaslat na novy vztah a dat 2 sanci s ex, nebo si jen musim jeste zvyknout na pritele uplne jinou povahu nez jsem byla zvykla u ex? Mam je asi rada oba, kazdyho pro jeho silne stranky. Nevyznam se ve svych pocitech. Nevite co delat abych se v sobe vyznala a abych vedela co opravdu chci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30417
7.4.21 23:30

Rozejít se a počkat si na třetího. To nedovedeš být chvíli nez chlapa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
7.4.21 23:36

Vyprdnout se na oba a být nějaký čas sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18307
7.4.21 23:38

Pokud hledáš pravý opak bývalého, tak je to stejná chyba jako hledat pořád stejné typy, se kterými to nevychází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
7.4.21 23:45

Já bych tyhle ženský z diskuzí a ty jejich chlápky chtěl vidět naživo, fakt, že jo. Nemůžeš sem dát fotky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
7.4.21 23:53

No asi budeš oříšek. Tak když nevíš co chceš tak bych skusila být sama.Jako s jedním se rozejít v tvém případě rozvést pak mít dalšího a pak uvažovat nad tím vrátit se k číslu jedna??? To fakt nevíš co chceš??? Nebo nás tady zkoušíš??? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
8.4.21 07:56

Buď nějakou dobu sama a ujasni si, co od partnera čekáš, takhle se v tom budeš plácat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
8.4.21 09:37
@Anonymní píše:
Tak nejak nevim co se s sebou. Jde o to, ze jsem rozvedena. Bylo to z me strany(nechci resit proc) ted zkousim zit s novym partnerem. Jenze, tak jak jsem chtela, je pritel uplnej opak meho ex. Pritel ma i nektere vlastnosti ktere nejak nemuzu neprehlidnout a vadi mi ale ma i ty ktere na nem obdivuji. Ted zacinam mit ale pocit ze jsme si povahove nesedli. Ja tvrdohlava co si chce delat veci podle sveho, on cholerik ktery zase ma svoje postupy a vyzaduje je po me. To by mi ani nevadilo, spis mi vadi jak mi to oznamuje a jak rika, jinej uz nebude. No a aby toho nebylo malo tak jsem si psala s ex a vim ze jeho city ke me porad trvaji. A ja mam v sobe absolutne zmatek. Mam se vykaslat na novy vztah a dat 2 sanci s ex, nebo si jen musim jeste zvyknout na pritele uplne jinou povahu nez jsem byla zvykla u ex? Mam je asi rada oba, kazdyho pro jeho silne stranky. Nevyznam se ve svych pocitech. Nevite co delat abych se v sobe vyznala a abych vedela co opravdu chci?

Naučit se být sama se sebou a zkusit si žít chvíli sama podle sebe. Však on se někdo objeví až bude vhodná doba. Mezi tím si urovnáš život a pak bude všechno v pořádku. Vlastní zkušenost. Zkoušela jsem navázat vztah s jedním z mých bývalých po 3 letech, ale nic z toho nebylo. Počkala jsem pár měsíců a teď je vše tak jak má být s úplně cizím člověkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat