Objednané jídlo je katastrofa

582
10.5.20 22:24

Hnus "jídlo"

Cauky lidičky.. Jak by jste se zachovali?? Objednala jsem si jídlo.. To co mi ale přivezli, noo :poblion: :poblion: celé jsem to hodila do koše.. Zadali by jste vrácení peněz nebo by jste to neřešili? Zaplatila jsem za to 188,– :zed: :zed: objednávala jsem proto, protože jsem svačinu snědla a v práci ještě hlad :mrgreen: :mrgreen: příště raději větší svačinu, viiim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13966
10.5.20 22:26

To první nevím co má bejt, to druhý je pořádná porce halušek :mrgreen: tys je nikdy neměla? Tak zkus reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
10.5.20 22:27

Od věci skoro žádné jidlo nevypadá jak na ilustrační fotce, jinak kdyby to bylo chuťově dobré tak bych to snědla ale napsala bych jim ať upraví fotku ;D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
10.5.20 22:27

Vidím krom petržele vše. Přez co jsi udělala objednávku? Ochutnala jsi to vůbec? Nebo se ti to jen nelíbilo. Bych vlastně mohla taky reklamovat každý jídlo koupený, že nevypadá tak jako na obrázku ????????????‍♀️(který je mimochodem reklama)

Příspěvek upraven 10.05.20 v 22:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
10.5.20 22:28

Na první pohled to vypadá opravdu „lákavě“. Ale ochutnala bych. Halušky nikdy nevypadají vábně :) Na vrácení peněz bych se vykašlala, to by nemělo cenu se dohadovat kvůli 188 Kč. Příště opravdu větší svačinu z domova :)

Příspěvek upraven 10.05.20 v 22:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762

Halusky nemusi vypadat lahodne, obzvlaste dovezene. Zalezi, jak to chutnalo. Vzhledem k pritomnosti nivy bych vuni moc neposuzoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25789

To první mi teda halušky vůbec nepřipomíná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25789
10.5.20 22:29
@Premek_Orac píše:
Halusky nemusi vypadat lahodne, obzvlaste dovezene. Zalezi, jak to chutnalo. Vzhledem k pritomnosti nivy bych vuni moc neposuzoval.

Niva a halušky? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22608
10.5.20 22:30
@Zlobolka123 píše:
Cauky lidičky.. Jak by jste se zachovali?? Objednala jsem si jídlo.. To co mi ale přivezli, noo :poblion: :poblion: celé jsem to hodila do koše.. Zadali by jste vrácení peněz nebo by jste to neřešili? Zaplatila jsem za to 188,– :zed: :zed: objednávala jsem proto, protože jsem svačinu snědla a v práci ještě hlad :mrgreen: :mrgreen: příště raději větší svačinu, viiim :mrgreen:

Pokud je jídlo v koši, neuděláš nic. Jak chceš reklamovat něco, co jsi vyhodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6825

To víš no…na fotce vše vypadá vždycky líp.
Ono v podstatě jídlo jako jsou halušky, tak to vypadá vždycky jako kejda :mrgreen:.
Já bych nevracela vzhledem k tomu, že teď nevím jak by ses toho dohmátla. V restauraci je to jiný, tam si jdeš stěžovat hned, ale takto…asi by mě to za těch 188 Kč nestálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876

Z té fotky dovezeného jídla nemám pocit, že by muselo bejt nutně hnusný. Holt halušky na dovoz budou skoro vždycky vypadat hnusně :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50580
10.5.20 22:34

@Zlobolka123 tak si neobjednávej halušky. To je jídlo co bude vždy vypadat jako jednou snědené :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762

@Russet Tak podle obrazku se to jmenuje Lovecke halusky, a nivu tam na obrazku maji… Taky zampiony ci kureci a neco zeleneho (petrzelka? Spenat?)
Takze ja bych takovou vec preventivne neobjednal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216

Za mě úplně v pohodě, pokud byly chutove ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
10.5.20 22:35

Halušky jsou předražené, snědla bych asi bagetu za 55kč. Stačí mi tam uvnitř salám, vajíčko a mrkvička. Tohle balené jídlo jsem měla nedávno a porce byla taková, že k večeři byla dietní oplatka a capuccino plus jablíčko. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama