Oblečení (bacule) velikost cca 58 - kde?

Anonymní
7.5.20 10:55

Oblečení (bacule) velikost cca 58 - kde??

Předem se omlouvám za anonym. Chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo nosí velikosti 58, 60 i víc? Kde nakupujete? Nebo si necháváte šít? Přijde mi, že narážím na samé nehezké, ale drahé oblečení :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3609
7.5.20 11:11

Nenosim, ale bonprix ma takove velikosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
7.5.20 11:27

Mozna i Petrklic cz, ten se specializuje na velke velikosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
7.5.20 12:05

Až se jednou vyhrabu z mateřské a budu potřebovat nějaké lepší oblečení, tak bych chtěla navštívit Molet v Ostravě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 12:16

@Kaileee jen do velikosti 56 právě…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.5.20 12:16

@Sue2008 věci mají hezké, ale ty ceny…

• Nahlásit
  • Citovat
1256
7.5.20 12:25
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym. Chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo nosí velikosti 58, 60 i víc? Kde nakupujete? Nebo si necháváte šít? Přijde mi, že narážím na samé nehezké, ale drahé oblečení :cert:

A odkud jsi, moje matka měla tuhle velikost i větší ale hodně zhubla a věci ji teď visí ve skříni, a naivně si myslela že ty věci rychle prodá, ale v okolí nikdo koho znala tak takovou velikost nemá nikdo. Věci jsou to pěkné jako nové ale každý má o oblečení jinou představu, tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26966
7.5.20 16:06
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym. Chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo nosí velikosti 58, 60 i víc? Kde nakupujete? Nebo si necháváte šít? Přijde mi, že narážím na samé nehezké, ale drahé oblečení :cert:

Jen bych podotkla, že vel. 58,60 už neni „bacule“, ale těžká obezita.
Já mám 48/50 a už se taky teda nepovažuji za baculi, jsem prostě tlustá no. :oops:

Taky jsem chtěla doporučit BPC (bonprix), ale překvapilas mě, že mají jen do 56 - to jsem nevěděla :think:

Helena Růžičková měla většinou šito „na míru“, mnohdy jsem na ní poznala prostěradlo nebo povlečení na peřinu ( měli jsme doma a ona z toho měla šaty :D )

Ráda si zde také přečtu nějaké tipy. Třeba by měli i na mě. Já jsem zvyklá na BPC, ale když se najde něco jiného, okouknu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17829
11.5.20 12:59
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1909
11.5.20 13:01

A zkoušela jsi některou tu šestapadesátku z Bonprix?
Hodně věcí je tam velikostně dost nadsazených (o čemž se dozvíš v komentářích pod produktem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.20 15:06

Zdravím :) neviem či je úplne na mieste riešiť váhu dotyčnej… tak či tak, môžem poradiť internetový obchod cellbes.cz, kde majú všetko vo veľkosti až do 64. Ja tam teda kupujem svoju 36, ale mamina nosí veľkosť 48-50 a oblieka sa tam bežne. Oblečenie je fakt pekné, sedí jej, akurát občas je niečo voľnejšie, tak je dobré sledovať recenzie, ak k tomu produktu sú. Jej to voľnejšie oblečenie napríklad nevadí, ale na mne to už trochu „visí“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama