Hnus pocit už mě to ničí

Anonymní
3.4.21 14:33

Hnus pocit už mě to ničí

Zdravím prosím o radu.
Mám neustálý problém z nutkáním na močení někdy to cítím v podbřišku, někdy zase v pochvě, a někdy zas v močové trubici. Už to mám 3 rokem a vůbec nevím z čeho to mám..nemám na nic náladu :,(
Na urologii ani na gynekologii na nic nepřišli moč mám v pořádku žádný zánět.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2356
3.4.21 15:00

A jaky mas vsechna vysetreni za sebou?? MR, cevkovani, ultrazvuk ledvin atd??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 15:35

@Natty90 jen ultrazvuk ledvin..pak se díval jestli po vyčuraní vemě nezůstává moč..a cévkování nic vic

• Citovat
  • Nahlásit
3719
3.4.21 15:49
@Anonymní píše:
Zdravím prosím o radu.
Mám neustálý problém z nutkáním na močení někdy to cítím v podbřišku, někdy zase v pochvě, a někdy zas v močové trubici. Už to mám 3 rokem a vůbec nevím z čeho to mám..nemám na nic náladu :,(
Na urologii ani na gynekologii na nic nepřišli moč mám v pořádku žádný zánět.

Mám úplně to samé, akorát to mám už 5 let. Nic se nenašlo, nezabraly mi ani žádné léky na hyperaktivní močový měchýř a přesto se mi téměř nonstop chce. Asi nejhorší je to ráno a pak večer, když ulehnu, to mě pak zvedá z postele třeba 8krát. Bohužel neporadím, co s tím. Jeden urolog mi řekl řešit to na psychoterapii, kam chodím kvůli jiným věcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2356
3.4.21 16:13
@Anonymní píše:
@Natty90 jen ultrazvuk ledvin..pak se díval jestli po vyčuraní vemě nezůstává moč..a cévkování nic vic

A mas k tomu bolesti zad nebo podbrisku?? Mam znamou, ktera ma priblizne to samy, dr.si ji prehazovali z urologie na gynekologii, vsechna vysetresni v poradku a nakonec ji pomohl fyzioterapeut ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat