Hnusná hádka před synem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:08
hnusna hadka

Rano jsme se s manzelem pohadali kvuli hlouposti(neco mi slibil a nedodrzel to, coz me nastvalo).Prisla vymena nazoru, ja odjela pryc, napsali si par sms, kde kazdy napsal svuj pohled na vec. Mezitim jsem vyzvedla syna, nakoupila a vratila se skoro vecer.Doma se do me manzel pred synem pustil-vulgarne mi nadal, zacal me vyhazovat,vyh­rozovat.Syn to cele videl, dokonce plakal, byla to scena jak s psychologickeho filmu, neudzela jsem se a rekla manzelovi svuj nazor a on se sbalil a sedi v hospode. Nechapu co se deje, nikdy se tak hnusne nechoval, pred synem jsme se uz pohadali, ale zadna sprosta slova a pod.Je mi z toho na nic. Vubec nevim co delat. Nejhorsi je, ze mame zitra odjet na dovolenou. Nutno podotknout, ze ma manzel problemy v praci, do toho stavime dum a cekame na hypoteku, Samozdrejme, ze ho to neomlouva, jen pro upresneni.Jsem zoufala

Reakce:
Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 18.08.18 22:12

Asi bych si zjistila,k proč to neudělal- nestihl, měl moc práce a nebo prostě zapoměl?? Stane se a pak se zamyslela, jaká slova jsem volila já a co řekla..
Těžko se posuzuje. Známá taky vždycky takto, že chlap ji sprostě něco řekl, ale ona předtím mu vyčetla, že je k ničemu, a že se může na něho vyprdnout atd. a tka je jasné, že se pak hádka rozjede..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:21

@Janasas nerada bych to tu rozvadela,bylo to kvuli veci,ktera se u nas resila uz nekolikrat,me se nelibil manzeluv postoj,tak jsme se domluvili na kompromisu.Ja ho dodrzovala,man­zel ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:28

nebyla to hloupost jako takova,v uvodnim prispevku to bylo mysleno,ze ta hadka nebyla nijak zavazna,proste me nastval,rekla jsem mu svuj nazor a uz se o tom nebavila a radeji odjela-i kdyz ti je pro me dulezita vec,nechtela jsem si skazit dovolenou hadanim,coz se stalo i tak

immi
Nováček 9 příspěvků 18.08.18 22:43
@Anonymní píše:
nebyla to hloupost jako takova,v uvodnim prispevku to bylo mysleno,ze ta hadka nebyla nijak zavazna,proste me nastval,rekla jsem mu svuj nazor a uz se o tom nebavila a radeji odjela-i kdyz ti je pro me dulezita vec,nechtela jsem si skazit dovolenou hadanim,coz se stalo i tak

Mám doma to samé. Manžel nedodržuje z 80% to, co slíbí. Hádáme se kvůli tomu často. Kdyz se ozvu, tak potom to hodí všechno na mě, že ho jen za všechno buzeruji. Kolikrát se i přiznal, že slibuje jen, aby měl klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:57

@immi no my se ve spouste veci shodnem,v tehle ale bohuzel ne a je pro me tak zasadni,ze uz vice ustupovat nehodlam..O to vic me mrzi co manzel predvedl a bohuzel nevim co dal,protoze z vyhazovani a urazek mam dost zive vzpominky z dectvi,tak nechci aby to zazival syn,nevim jak se k tomu postavit

immi
Nováček 9 příspěvků 18.08.18 23:09
@Anonymní píše:
@immi no my se ve spouste veci shodnem,v tehle ale bohuzel ne a je pro me tak zasadni,ze uz vice ustupovat nehodlam..O to vic me mrzi co manzel predvedl a bohuzel nevim co dal,protoze z vyhazovani a urazek mam dost zive vzpominky z dectvi,tak nechci aby to zazival syn,nevim jak se k tomu postavit

Já urážky a vyhazování zažila už několikrát. Byl konkrétní důvod, že manžel pije na antidepresiva. Co slibu kolem toho bylo a stále si dělá co chce. Je to pro mne také velice zásadní věc a hlavně problém,který mi nejde překousnout :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 23:21

@immi aha tak to mame hodne podobne,kdybys chtela muzu ti poslat soukromou zpravu a muzem povykladat-nerada bych tu kvuli rodine odhalovala anonymitu

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29297 příspěvků 19.08.18 01:37
@Anonymní píše:
Rano jsme se s manzelem pohadali kvuli hlouposti(neco mi slibil a nedodrzel to, coz me nastvalo).Prisla vymena nazoru, ja odjela pryc, napsali si par sms, kde kazdy napsal svuj pohled na vec. Mezitim jsem vyzvedla syna, nakoupila a vratila se skoro vecer.Doma se do me manzel pred synem pustil-vulgarne mi nadal, zacal me vyhazovat,vyh­rozovat.Syn to cele videl, dokonce plakal, byla to scena jak s psychologickeho filmu, neudzela jsem se a rekla manzelovi svuj nazor a on se sbalil a sedi v hospode. Nechapu co se deje, nikdy se tak hnusne nechoval, pred synem jsme se uz pohadali, ale zadna sprosta slova a pod.Je mi z toho na nic. Vubec nevim co delat. Nejhorsi je, ze mame zitra odjet na dovolenou. Nutno podotknout, ze ma manzel problemy v praci, do toho stavime dum a cekame na hypoteku, Samozdrejme, ze ho to neomlouva, jen pro upresneni.Jsem zoufala

nechci mu úplně dělat advokáta, ale ty problémy, které jsi uvedla, jsou na něho prostě moc a asi bouchly saze.Už každý z nich je silná zátěžová situace.Pro oba, podotýkám.

immi
Nováček 9 příspěvků 19.08.18 09:05
@Anonymní píše:
@immi aha tak to mame hodne podobne,kdybys chtela muzu ti poslat soukromou zpravu a muzem povykladat-nerada bych tu kvuli rodine odhalovala anonymitu

Určitě mi napis, probereme to :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >