Podvedla jsem svého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 18:34
podvedla jsem svého přítele

Ahoj. Svého přítele jsem podvedla s klukem se kterým jsem dřív spala.Moc mě přitahuje. A nedávno jsem zjístila, že kamarád mého přítele to ví, ale ví to už delší dobu a furt mému příteli nic neřekl, jelikož se baví i s tim klukem a očividně nechce bejt za bonzáka…Myslíte že muj přítel někdy zjistí jaká je pravda?

Reakce:
Terezxx
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:37

Měl by.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 18.08.18 18:40

Nevím jestli zjisti ale pokud to byla jednorázová akce a ty ses chytla za hlavu a víš ze to už nebude a mrzí te to víš ze chceš být s přítelem tak nic neříkej … v opačném případě se s přítelem rozejdi. Detaily bych mu nerikala.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 18.08.18 18:50

No jako měla bych slušný bobky.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 18.08.18 18:52
:poblion: :poblion: :poblion: :poblion:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 18.08.18 18:54

driv nebo pozdeji se to pravděpodobně provali.. kdyz to vi jeden vi to i dalsi … je to jen otazka casu drby se siri rychle

Markéta80
Hvězda diskuse 41276 příspěvků 18.08.18 18:59
@Anonymní píše:
Ahoj. Svého přítele jsem podvedla s klukem se kterým jsem dřív spala.Moc mě přitahuje. A nedávno jsem zjístila, že kamarád mého přítele to ví, ale ví to už delší dobu a furt mému příteli nic neřekl, jelikož se baví i s tim klukem a očividně nechce bejt za bonzáka…Myslíte že muj přítel někdy zjistí jaká je pravda?

tak se vyspi i s ním. No počítala bych že je to otázka času a Tobě to vadí že by se to dozvěděl?Když zahýbáš musíš s tím počítat :lol:

Uživatel je onlineAnnaNuvoletta07
Kecalka 488 příspěvků 18.08.18 19:04

Tak se ho zeptej co bude chtít za to, že mu to neřekne. :think: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:04

@Markéta80
miluju,ale on sám nebyl zw začátku vztahu svatej ,proto jsem to i udělala.Spal se svojí bývalou ,když už byl se mnou. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:05

@AnnaNuvoletta07
on už to ví tak půl roku
kdyby mu to chtěl říct už to řekne hned

Markéta80
Hvězda diskuse 41276 příspěvků 18.08.18 19:06
@Anonymní píše:
@Markéta80
miluju,ale on sám nebyl zw začátku vztahu svatej ,proto jsem to i udělala.Spal se svojí bývalou ,když už byl se mnou. :zed:

no vidíš tak si nemáte co vyčítat a proti nevěře asi ani jeden nejste :palec:

Uživatel je onlineAnnaNuvoletta07
Kecalka 488 příspěvků 18.08.18 19:08
@Anonymní píše:
@AnnaNuvoletta07
on už to ví tak půl roku
kdyby mu to chtěl říct už to řekne hned

Tak vidíš, potom nemáš žádný problém. Neni drbna. :) :dance:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25505 příspěvků 18.08.18 19:09

To je jistota.

Malike
Extra třída :D 13091 příspěvků 18.08.18 19:09
@Anonymní píše:
@Markéta80
miluju,ale on sám nebyl zw začátku vztahu svatej ,proto jsem to i udělala.Spal se svojí bývalou ,když už byl se mnou. :zed:

Oba máte super povahu…hotový vztah roku 8o

Denise93
Kecalka 153 příspěvků 18.08.18 19:30

Dřív nebo později určitě ano, boží mlýny a tak.. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >