Říct mu, že jsem s ním čekala dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 15:33
Co mám teď delat? ..

Ahoj. Omlouvám se za anonym ale potřebuji poradit. Je to příběh na dlouho proto jen zkratim. Vyspala jsem se s někým, kdo nikoho neměl a vztah nehledal.. nebo spise mi říkal ze vztah nechce.. milovala jsem ho proto jsem Dělala vše proto aby semnou byl :,(.. zůstala jsem těhotná a těšila se až mu to řeknu. Bylo to asi po měsíci co jsme se viděli naposledy, měl proste takové chvilky kdy mě chtěl vidět a kdy ne já byla proste slepá..chtěla jsem mu to říct s tím ze po nem nic nechci jen aby o tom věděl a čekala ze v nem třeba něco probudim.. když jsem ho jednou viděla s jinou pomalu jsem se zhroutila a dítě si nechala na vztek vzít.. aby si nemyslel ze mu chci rozvíjet vztah..prášky jsem nebrala protože mi bylo řečeno ze je to zbytečný ze dítě nikdy čekat nebudu..teď toho lituji mám strašný depky co mám dělat :( řekly byste mu to i přes to ze už má jinou a nic ho ke mě navázalo? :roll: nevím nechci vypadat jak slepice co mu chce rozbit vztah nebo tak..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 18.08.18 15:35

A proč by si mu to říkala? Těhotná nejsi z vlastního rozhodnutí, takže teď už vás spolu nic nespojuje.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 18.08.18 15:38

Ahoj, byla jsem s tebou těhotná, ale na ulici jsem tě viděla s ženskou, tak jsem šla na potrat, i když mi bylo řečeno, že neotěhotním. Chceš se mnou chodit? :poblion:

Zapomeň na něj a příště neztrácej čas s někým, kdo jasně řekl, že nechce vztah a ještě tě nechtěl vídat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 15:39

@lachtanice86 protože on si teď užívá a já přišla o možná jedinou možnost mít dítě .. proč bych měla trpět jen já? :nevim: proto sw ptám

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 15:39

Nech ho žít vlastní život. Nejspíš nechtěl jít do vztahu s tebou, ale jí miluje. A dítě už taky nemáte, takže :nevim:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 15:40
@Anonymní píše:
@lachtanice86 protože on si teď užívá a já přišla o možná jedinou možnost mít dítě .. proč bych měla trpět jen já? :nevim: proto sw ptám

Tak jsi neměla jít na potrat :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 15:42

@171Jirka neřeším tu tohle jen jestli je dobře mu to říkat . Já zvolila tu lepší možnost jsem dost mladá a na to abych sama uzivila dítě proste nemám … mam co dělat sama sw sebou

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 18.08.18 15:43
@Anonymní píše:
@lachtanice86 protože on si teď užívá a já přišla o možná jedinou možnost mít dítě .. proč bych měla trpět jen já? :nevim: proto sw ptám

A proč by si nemohl užívat? Nic nevěděl a navíc jasně řekl že vztah nechce a vlastně tě ne chtěl ani vidat. Věděl že se nechranis? On se nechranil? A to jestli to byla nebo nebyla jediná možnost mít pro tebe dítě ho nezajímá, proč by taky mělo?
Už se stalo, ty ses rozhodla, tak nevím proč by si mu to měla říkat.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 15:45
@Anonymní píše:
@171Jirka neřeším tu tohle jen jestli je dobře mu to říkat . Já zvolila tu lepší možnost jsem dost mladá a na to abych sama uzivila dítě proste nemám … mam co dělat sama sw sebou

To dítě už není. Mohlo být, ale není. Tak ho nech žít. Má svůj život a nestojí o tebe. Nemá cenu se tím užírat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 15:48

@lachtanice86
Jasné ze o tom věděl.. a nechranil se já to neřešila ale to už je teď asi jedno .. možná jsem jen tohle potřebovala slyšet děkuji vswm :hug: potřebuji ho nějak jen dostat zhlavy :kytka: :( a nevím jak na to … on je ještě takový ze když jsem ho naposledy potkala tak si stoupl přede mě a čekal až ho pozdravim.. alw sám mi nikdy nenapsal jen když chtěl sex.. a u nej mi vyprávěl jak mě má rad, ze jsem jiná než ostatní ..možná ze je jen takový ze jich potřebuje víc najednou ale na to já nemám :( já se omlouvám asi jsem to i špatně napsala mě se to tu jen nechce vykládat je to dost zamotany :roll:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18744 příspěvků 18.08.18 15:49
@Anonymní píše:
@171Jirka neřeším tu tohle jen jestli je dobře mu to říkat . Já zvolila tu lepší možnost jsem dost mladá a na to abych sama uzivila dítě proste nemám … mam co dělat sama sw sebou

Za všechna hloupá rozhodnutí se platí. Vyspat se bez ochrany s někým, kdo tě nechce, vzít život dítěti někomu jinému na vztek. Dospěj, pober nějaký rozum do hlavy, jestli to ještě půjde. Na dítě jsi fakt nevyzrálá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 15:50

@hanka.br. Ano na dítě se necítím ještě na nej zůstat sama v tomhle stavu :roll: nechápu proč když to přiznám stejně si ještě někdo musí rejpnour

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5372 příspěvků 18.08.18 15:51

Nemyslím si, že to, že si byla na potratu by ho nějak zvlášť zasáhlo. Sama píšeš, že se ozval, jen když chtěl sex, žádná láska to evidentně nebyla, takže se na něj vykašli. Stoupne si před tebe a čeká, až ho pozdravíš? To je má rozum tak tříletého dítěte, to není fakt normální chování.

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 18.08.18 15:52

Ne neříkej mu to…bylo to tvé svobodné rozhodnutí- nikdo tě přeci nenutil na potrat jít, už to nevezmes zpět :nevim:

Zapoměň na něj, život jde dál. Nic nekončí, ještě šanci más. Neboj. Hlavu vzhůru :hug:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 15:53
@Anonymní píše:
@hanka.br. Ano na dítě se necítím ještě na nej zůstat sama v tomhle stavu :roll: nechápu proč když to přiznám stejně si ještě někdo musí rejpnour

Tak když napíšeš, že ti bylo řečeno, že neotěhotníš. A ty uděláš co? Otěhotníš (i když jsi neměla) a na vztek si to necháš vzít. Je jasné, že ti to lidé vytknou. A nejen to.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >