Měsíční dcera na UM - pořád naříká na prdíky

3.3.21 12:53

Jaký sunar

Ahoj holky…
Mám měsíční dceru a od začátku je na um, proč na něm je, řešit nebudu…
Jsme na HiPP bio combiotik…
Ale pořád, pořád, pořád naříká na prdíky… Tak dávám biogaiu… Prijde mi, že žádná změna, tak cvičíme, nahráváme, rourkujeme… všechno…a nic…
Vstaneme v 7,do 13. Hod. Řev… řev, řev…s přestávkou max 30 min…Mezi tím řevem vyprdime…a po vyprdeni cuca ruce, všechno kolem…Dám jí HiPP… Když usne, vzbudí se po hodině, vyprdime, a zase si cuca ruce…
Vypije tak 60, 90 ml…
Odpoledne usne, spí třeba 3,4 hodiny…
Pak je možná chvilku dobrá…
A v noci co hodinu a půl vzhůru, nepropina se, nekrouti se, nic…jen si cuca prsty :roll: Dám jí 90ml HiPP,…usne a za hoďku a něco znova…bez pláče, bez bolesti…ale zase s cucanim…tak podám trošku čaje…napije se…a začne zase cucat a vztekat se…
Nemáte někdo zkušenost s mlíkem, po kterým se zasytí a pomůže při prdech?… :think:
Dr říká ať dám podle potřeby… Ale 90 ml po hodině a půl mi přijde dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
3.3.21 14:41

Zkuste přejít na jiné UM. Mě dr. nadiktovala Nutrilon co se malá narodila a byla to katastrofa. Přešla jsem na Sunar a vše je v pořádku. Dítě jsem krmila podle jeho potřeby ne podle počtu hodin, to je blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 18:38

@Hiavnaan Dobrý večer, my už jsme zoufalí… Myslíte, že Sunar? Přitom prvnímu ditku HiPP moc pomáhal…tady princezna po něm sice s pomoci hezky kadi, má stolici hezky žlutou, ale to kolem… Podle mě má to bolení z toho, že ho pije moc, co hodina a něco,90ml…Kdyby vypila třeba 120 a byla tak 3,4 hodiny dobrá… Ale co hodina, to 90 ml…nevím no… Ale přitom opravdu žádný známky kroucení, propinani, řevu..nechápu to…zase mám strach dát něco jinýho…co když to bude ještě horší :( :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
3.3.21 20:14

@PetůniePet
A nepotřebuje spíš cítit Vaši blízkost? Přitulit se k mamince, je jí teprve měsíc, je to drobínek který potřebuje cítit Vaše teplo a hlavně být v klidu. Vy i malá :kytka: taky jsem myslela že když malá zařve musí mít hlad, ale když jsem si jí vzala k sobě byla spokojená :D a kdyby přeci jen brečela dál, zkuste jiné UM, každému dítěti vyhovuje něco jiného, my od narození Nutrilon, protože já měla málo mlíka a celkově s kojením problém, jenže holka zase brečela, protože nemohla kadit. Tak tvrdím Dr, že jsme na Nutrilonu, ale od 2 měsíce jedeme Sunar, aby nejančila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat