Hodně řídký výtok nebo plodovka?

139
21.8.15 08:47

Hodně ridky výtok nebo plodovka??

Ahoj, jsem 37+5tt a dnes ráno kdyz jsem vstala z postele sem najednou ucitila mokro, moc to nebyla slo poznat ze to slo z pochvy a vonělo to sladce. Mohla by to byt plodovka? Nebo hodne ridky výtok? Dala sem si intimku a uvidím jestli se to bude opakovat… Celou noc jsem byla takova neklidná.. stalo se to někomu? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18222
21.8.15 08:52

Tipla bych výtok. Plodovka by nejspíš utíkala dál. Zkus si na chvíli lehnout a pak uvidíš až vstaneš, jestli se to bude opakovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5147
21.8.15 08:53

@bayli Prý voní sladce, mohla by být. V každém případě si kdyžtak schovej tu intimku, v porodnici Ti můžou udělat rozbor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
21.8.15 08:53

To bude vytok. Plodovka odteka neustale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2643
21.8.15 08:55

@bayli
místo intimky si vem buničitou vložku.. kdyby se něco dělo a jelas do porodky na test tak tam chtějí biničitou, z intimek to prý nejde (polyjí to činidlem a hned poznají jestli je to plodovka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
21.8.15 08:56

Tak snad jo..jen ze se mi to jeste za celé tehu nestalo… tak sem z toho nervózní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
21.8.15 08:56

@bayli taky tipuju vytok - pro klid si kidne sjed k dr ale myslim si, ze to neni plodovka ja to tak taky mela a poslali me pak domu jak udelali test ;)

• Citovat
  • Upravit
56906
21.8.15 09:00

@bayli mohla by to být plodovka, ale spíš jde o výtok, ten je na konci běžný.. dej si klasickou vložku, kdyby se opět povedlo, vem ji do porodky, udělají jednoduchý test :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
21.8.15 09:01

Tak uvidím jestli se to bude opakovat, nerada bych neco zanedbala.. porodnici mám 40km daleko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
21.8.15 09:02

No to těžko říct, ale mě se tohle stalo v den porodu. Zvedla jsem se ze židle a najednou mokré kalhotky, jako bych se trošku počůrala ( byla jsem si jistá, že jsem se nepočůrala) Ten den jsem měla kontrolu v porodnici, dr. mi tvrdila, že to byl určitě únik moči, ale že mě vyšetří a jen co do mě sáhla, tak mi voda rupla úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
21.8.15 09:05

Je no tak uvidím co bude behem dne..
@Deninina a měla jsi nějaké kontrakce nebo pobolivani? Ja mam kontrolu v porodnici v pondeli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
21.8.15 09:14

@bayli Ne nic, první bolesti jsem cítila hodinu od prasknutí vody ( malý se narodil 3 hodiny a 18 minut od prasknutí vody) neboj porod poznáš :) Já ani nemám důkaz, jestli to u mě plodovka byla, ale i dr. mi řekla, že nejspíš jo, když to tam drželo jen tak tak, ale u každého je to jiné. Přeji hlavně pohodový porod :) a jestli máš strach, tak si raději skoč k doktorovi, lepší 10× zbytečně, než jednou pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23907
21.8.15 09:19

@bayli
A co dr.? Toho nemas bliz? Muj dr. ten roztok na zkousku plodovky normalne ma a myslim, ze to budou mit vsichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
21.8.15 09:21

No ta ma právě že dovolenou.. tak mi nezbyde nez čekat do pondeli a nebo pokud se to mokro bude opakovat tak zajedu do porodnice s vlozkou.. to je jak naschvál no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 09:29

Nechci strasit, mne takhle plodova voda „cmrndala“ jako ridky vytok nekolik dni, take jsem si myslela, ze to je jen vytok, ktery byl cele tehotenstvi, jen ne tak ridky, navic to nebylo zadne velke mnozstvi ani trvale uvolnovani, jak se uvadi u odtoku plodove vody. Pak se to zabarvilo do ruzova, v porodnici diagnostikovali unik plodove vody a musela jsem na vyvolani porodu (35+1).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama