Hodnota dárku k 12. narozeninám

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6363
2.8.21 13:26

Dítko (11 let) teď dostalo k narozeninám telefon v hodnotě 2500 Kč. 500 Kč přispěla babička - peníze nakonec putovaly dítku do pokladničky. Kdyby se nemusel kupovat telefon, tak dostane dárek v hodnotě cca 500 Kč. I od babičky to byl rekordní příspěvek. Zpravidla dává dárky kolem 200 Kč.
U nás to není o penězích, ale o principu. :oops: 8) A ano, na narozeniny jedeme linii jednoho dárku, dort (zpravidla home made) a čokoláda od sourozence. :jazyk: Hromadu dárků nedáváme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný