Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dítko (11 let) teď dostalo k narozeninám telefon v hodnotě 2500 Kč. 500 Kč přispěla babička - peníze nakonec putovaly dítku do pokladničky. Kdyby se nemusel kupovat telefon, tak dostane dárek v hodnotě cca 500 Kč. I od babičky to byl rekordní příspěvek. Zpravidla dává dárky kolem 200 Kč.
U nás to není o penězích, ale o principu.
A ano, na narozeniny jedeme linii jednoho dárku, dort (zpravidla home made) a čokoláda od sourozence.
Hromadu dárků nedáváme.