Holení třísel?

81
18.1.06 22:11

Holení třísel?

Ahoj,
mám čistě nemiminkovský dotaz:) Jakým způsobem si holíte třísla?
Vždycky mi naskáčou pupínky, když ne přímo po holení, tak když chloupky dorůstají, zarůstají. Je to nepříjemný, nevzhledný a vůbec:(
A není to tupou žiletkou :lol:
Dík.
Ch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

132
18.1.06 22:18

… já mám vyzkoušeno, že je lepší se holit na noc, aby kůže dýchala a nebyla uzavřená v kalhotech apod. možná to vyzkoušej natřít po holení Bepanthenem … já ho používám na popraskanou kůži, malé popáleniny atd. a funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
18.1.06 22:23

Ahoj, ja si to po holeni natru Akneskinem a je to dobry, taky se mi delavaly hromady pupinku apod. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
18.1.06 22:43

Ahoj, důležitý je holit žiletkou po směru růstu chloupků. Ne proti!!! Sice oholení není tak důkladný na „omak“, ale vidět to není:-) Také jsem s tím kdysi měla problém a tímto se mi vyřešil. Mažu poté obyč. tělovým mlíkem a holím na noc. Tak snad to zafunguje i u Tebe.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
18.1.06 23:28

Já jsem si pořídila elektrický stroj Philips Moi a je super, mě holení na mokro dělalo to samé, teď je to vyřešeno. Doporučuju! Ten strojek je i na holení na mokro, ale to nepoužívám!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
18.1.06 23:38

Ahoj, přesně takový problém jsem měla taky. Po oholení žiletkou to bylo celkem dobré, ale ráno jakmile jsem si oblékla kalhotky, tak naskákaly pupínky a nebylo to vůbec nic příjemného. Občas i chloupky zarůstaly. Mám mimčo, tak jsem v poslední době ihned po oholení a i během dne mazala třísla Rybilkou, mastí na opruzeniny. U mě to zabralo. Od Ježíška jsem dostala epilační strojek Philips a mám po problému. Má extra jen zastřihávací hlavici. Teď už po oholení nemám pokožku podrážděnou. Je to opravdu super. Doporučuji začít holit elektrickým strojkem.
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
19.1.06 08:06

Měla jsem úplně stejný problém a u mně to vyřešily depilační krémy. Nemůžu si na ně vůbec stěžovat, ať Veet, či Opilca, jsou super a reakce nebyla nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
19.1.06 08:11

Ahoj,
tenhle problém máme asi všechny :lol: Vyřešila jsem ho holením na noc, namažu dětským krémem Aviril za 20,– a je to v pohodě. Ještě jsem teda úplně vyřadila kalhotky s kraječkou nebo krajkovou gumičkou kolem nohy. To mi pupínky naskákaly i druhý den.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
19.1.06 08:46

Čauky,
já doporučuju v podstatě totéž-nechat větrat, hodně ostrou žiletku a moc to nepřehánět s holením „proti srsti“. Mě se ale naopak osvědčilo nemazat ničím a hlavně nepoužívat žádnou pěnu na holení.

U depilačních krémů jsem měla problém, že sem tam zůstal nějaký velmi odolný chloupek a stejně jsem nakonec musela sáhnout po žiletce. Navíc mě hrozně nebavilo to čekání:-)

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
19.1.06 08:51

To je pravda, že u krémů to chce holt trochu víc času a toho se moc nedostává :roll: Ale zase se mi nikdy nestalo, že bych byla opupínkovaná. A když nechám krém působit déle, než je v návodu, tak zdolá i nejodolnější chloupky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
19.1.06 08:53

Ahoj já po holení používám balzám po holení a je to ok, ale když zapomenu hned naskočí pupínky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
19.1.06 09:39

Ahoj holky,
mě se v praxi nejví osvědčil obyčejný pudr batole a to i u opravdu citlivých zákaznic při depilaci třísel voskem. Dlouho jsem vosk zavrhovala, ale časem se ukázlO, že je asi nejlepší, hlavně v létě kdy se holíme častěji. Je fakt, že první dvě trhání jsou dost bolestivé, ale kůže si na to časem zvykne a není to nepříjemnější než trhání obočí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
19.1.06 10:16

ahoj holky mne se to delalo ze zacatku holeni ale ted ne,a mam holitko Wilkinson sword,vydrzi dlouho ostre,neucpava se,a zadne pupinky mi nedela.ale myslim ze kremovat se to nema protoze se to ucpe,to jsem nekde slysela,ale jinak se holim teda taky vecer.a taky si myslim ze zalezi na typu pokozky,pokud ji mate citlivou tak je jasny ze se vam delaji pupinky.tak pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
19.1.06 10:48

CHARLI

ja mám uplně stejný problém jak ty a teď se radši moc neholím. Bud jsem neoholena nebo samý pupínek, a to snad vypadá ještě hůř!!!
Zkoušela jsem mazat všim možnym, holit žiletkou upně novou, i depilační krémy nepomohly, vytrhávala jsem pinzetou… No taky už jsem zoufalá.
Jediný co jsem ještě nezkoušela je holicí strojek na sucho jak tu psali, tak to vyzkouším, dík za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
19.1.06 11:09

Já taky musim, jako tady Baby, potvrdit, že depilace voskem se mi osvědčila ze všeho nejvíc … už po první depilace ty chlupy rostou podstatně méně a měkčí, takže teď po čase už vydržím i měsíc a více bez depilace a vůbec to nevypadá kdovíjak hnusně.
Chloupky nezarůstají (až na opravdu pár výjimek) a žádné pupínky, strniště a tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama