Nejčastější příznaky v prvních dnech těhotenství

1160
10.8.05 22:55

Těhotná?

Moc zdravím všechny na tomto fóru.:-) Ráda bych znala názor vás všech na to, jaké jsou nejčastější příznaky v prních dnech těhotenství. (Dlouho jsem hledala stejné téma a nenašla).
Mám 4.den zpožděnou menstruaci a testy při ranní zkoušce velice slaboulince naznačují druhou čárku, prsa jsou napjatá, těžší a mírně bolí. Objevilo se u mě na počátku (v den očekávané mens.) špinění, které se občas ještě vyskytne.
Mohu se pomalinku radovat? Kdy nejdříve se hladina hormonů zvýší natolik, aby se objevila jasně 2.čárka na těhotenském testu? (Můj gynekolog má v tyto dny dovolenou, a proto se s nedočkavostí na vás obracím:-)

Další otázka se týká cvíčení v prvních týdnech těhotenství = je bezpečné? Chodím 2× týdně do posilovny, v případě těhotenství se chci obrátit na profesionálního trenéra. Už tento týden volím mírnější formu posilování pro případ, že jsem těhotná.

Děkuji vám všem předem za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12468
10.8.05 22:58

Ja myslim, ze jestli jsi objevila slaboulinkou carku, tak takhle negativni test fakt nevypada :))) A klidne se uz muzes radovat. Ja jsem objevila nekolik slaboulinkych carek v dobe predpokladane MS nez jsem objevila jednu tlustou a hned mela jsem krasnou fotku z UZ. Hodne stesti. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
10.8.05 23:04

Ahojky,
myslim že se můžeš radovat.Mě minulý týden taky ukázal testík // :D .První taky slabší,test jsem opakovala za 3 dny a ne z ranní moče a čárka byla o poznání silnější než při prvním testování.
A příznaky mam taky takový těžší prsa,jsou i o trochu větší.To je u mě zatim jedinej příznak.
Takže gratulace
Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12468
10.8.05 23:06

Jeste k tomu posilovani. Ja jsem snad od okamziku poceti mela intenzivni pocit, ze bych nejak moc sportovat nemela. Neumim to vysvetlit, ale jeste nez jsem vedela, ze jsem tehotna, jsem proste mela pocit, ze s tim sportem musim brzdit (behala jsem a hrala squash) Kdyz se tehu potvrdilo tak me Dr squash stejne zakazala a s tim behem bych pry mela byt opatrna, takze jsem misto toho zacala trochu posilovat. Myslim, ze profesionalni trener vi, co tehotna muze a nemuze, takze posilovnu bych nezavrhovala uplne. Pohodove tehotenstvi. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
10.8.05 23:10

Ahojky, já to poznala na sobě také v čase vynechání MS, měla jsem prsa jak balóny, bolely mne, nemohla jsem jíst - ale vůbec, a chtělo se mi pořád hrozně spát. Mamka to na mě poznala hned, prý se mi hrozně leskly oči, a to samé mi řekla obvodní doktorka.

Určitě se tyhle testy nemýlí, já si dělala tři za sebou! :lol:

Tak držím palečky, ať se mimi daří !

Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
10.8.05 23:34

Těhotná?

Děkuju všem za příspěvky. (Doufám, že se mi podaří poslat odpověď správně - nejsem právě IT expert :wink: )

Vaše gratulace jsou strašně nádherná a přiznám se, že si dosud nějak zvlášť těhotenství nepřipouštím (i když na to myslím kudy chodím a lékárny za poslední 4 dny na mě vydělaly pěkný balík :lol: ) .

Kelinko, gratuluji k 2.čárce :P

Ájo, od zítřka začnu pozorovat oči = to mě opravdu zaujalo (o takovém příznaku jsem ještě neslyšela) :lol:

Ohledně cvičení = také souhlasím s tím, že organismus a tělo si určitě samo řekne, jaká zátěž a kolik je a není možné.

Ještě jednou všem moc díky a ráda vám dám vědět, jestli se nakonec objeví 2.čárka!

„Nevěřící Tomáš“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.05 08:59

Těhotná

Kelinko, chci se tě zeptat, kolik dní máš zpožděnou menstruaci? Psala jsi, že se ti objevil výraznější výsledek během dne po třech dnech, kdy jsi test opakovala.
U mě zatím nic výraznějšího (čárka nějak slábne…dnes už se mi o ní i zdálo! :wink: ) První test jsem dělala toto pondělí (ráno, tj.2. den po očekávané ms) a poté už byla 2.č. téměř neviditelná.
Dnes je můj cca 5. den zpožděné menstruace. Možná prostě neumím být trpělivá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1160
11.8.05 09:02

Otázka na Kelinku je ode mně = promiň, nepřihlásila jsem se
(No, snad už se to konečně naučím - pracovat s fórem.. :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
11.8.05 09:50

Těhotná

Martino, díky - v duchu skáču radostí a moje srdce taky … a až uvidím DVĚ plné čáry-máry, tak to udělám doopravdy! :D

P.S. Teď jsem si konečně dala tu práci a objevila podobná témata z dřívějška. Myslím, že TT fungují opravdu individuálně, co se týče doby, kdy finálně potvrdí těhotenství.

(„A propos“ - už začínám chytat i TĚHU zkratky…tak to by bylo, aby se ta mrška čárka neukázala pořádně! :wink: )

P.S. Musím se smát, protože 1.test, kde mi vyšla ona nepatrně vyhlížející 2.čárka (už 2.den po očekávané ms), jsem koupila na mnichovském letišti. Všechny ostatní v ČR koupené TT „nestály za moc“.
Tak přemýšlím, že si snad pro něj zaletím nějakým expresem a nebo nechám poslat DHL !!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
11.8.05 09:51

Ahojky:O)
Já sice měla čárku rovnou silnou (do dneška máme ten testík schovaný doma - dobře zabalený:O))), ale myslím, že testy se nepletou a že i slabá čárka je čárka (kdybys ten hormon v těle neměla, tak by se neukázalo nic:O) Já neměla z počátku vůbec žádný příznaky - je jediný - takový divný, ale hned jsem si toho všimla - konce bradavek mi zploštěly, místo zakončení do obloučku jsem tam měla plošinku:O))))) Zní to vtipně, co? Ale fakt mě to tehdy zarazilo a říkala jsem si, co kdyby a ono jo:O) A ty plošinky mi zůstaly celé těhotenství a ještě chvíli po porodu, teď už mám zase obloučky:O)))))
Papa, držím palečky ať to vyjde a určitě nám dej vědět!!!
Jaa a Sára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
11.8.05 09:51

Koukám, že jsem to omylem poslala 2×, takže jedno mažu a píšu místo toho tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
11.8.05 10:01

Těhotná?

Pro Jaa:
Děkuju moc za příspěvek. S „plošinkou“ si to nějak neumím představit = asi to bude tím, že u mě i normálně platí, že nemám nějak výrazně vystouplé bradavky. Ale rozdíl u prsou také pozoruji v jejich tvaru: jsou jakoby celkově do spičky, což jsem nikdy neměla.
Gratuluji k nádherné Sáře a přeji hodně moc štěstíčka a nekonečně mnoho krásných dní. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
11.8.05 10:14

Ahoj Varenko,
MS měla dorazit ve středu,tes jsem dělala ve čtvrtek ráno.Druhá čárka byla slabá,ale byla vidět.Pro druhý testík jsem si šla v sobotu dopoledne a hned po příchodu domu jsem si ho udělala.Bylo kolem 12.hodiny.Druhá čárka byla o dost silnější.
Přeji ti,aby se ti konečně ukázali pořádný tlustice :wink:
Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
11.8.05 10:24

Těhotná?

Kelinko, tak jsi mě navnadila, že snad půjdu do lékárny i s baťohem, abych tam nechodila denně pro jedno balení.
(Už tak bych se tam měla vypravit v nějakém komickém převleku - zřejmě si místní paní magistry myslí, že buď jim začnu brzy dělat konkurenci a otevřu si „krám“ na TT a nebo jsem mimo… :lol: ).
Díky za odpověď a ještě jednou moc moc moc gratuluji.
P.S. Byla jsi už u doktora ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.05 10:39

Ahoj Varenko, moc gratuluju, urcite tehotna jsi. Neboj, magistry te rady uvidi, zvednes jim obrat:-) Nekupuj uz dalsi testiky. Kdyz jsem zacala ja tusit, ze jsem tehotna, ukazal mi prvni testik druhou carku uplne nejslabeji. Nechala jsem ho v moci mnohem dele a nic nevidela. Nejak jsem si ji tam spis vykoukala az po hoodne minutach. Za tyden jsem si udelala dalsi testik. Z ranni moci a vysel jeste hur. No ale Vitkovi uz bude 9m. Pokud clovek neni tehotny, urcite se mu druha carka udelat nemuze. Hodne stesti a dej vedet, az ti to potvrdi doktor.
Alusa

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama