Holka nebo kluk?

Anonymní
2.5.21 08:54

Holka nebo kluk? ????????

Jde tam neco videt? Co myslite? :D ja to z toho nepoznaam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1316
2.5.21 08:58

A proč ses nezeptala doktora? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8567
2.5.21 09:01

Dyt je to fotka z listopadu loňského roku. Není už to dítě náhodou na světě? :roll: co to je za hovadinu se ptát na půl roku starou fotku z UTZ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
2.5.21 09:06
@Anonymní píše:

A co se ti narodilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
2.5.21 09:10

@lachtanice86
To ještě snad narozený není ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
2.5.21 09:14

To by me docela zajímalo, co člověka vede k tomu, aby založil diskuzi o pohlaví nejspíš už narozeného dítěte.. myslenkove pochody některých uživatelů mi fakt nejsou jasne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Mam termin za tyden..jen ted trochu vaham, doktorka potvrdila holku na druhem screeningu ale ja si nejak prestavam byt jista..lepsi foto nemam a na vysetreni me dost odbyla, ano, zkousela jsem se ptat..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Mam termin za tyden..jen ted trochu vaham, doktorka potvrdila holku na druhem screeningu ale ja si nejak prestavam byt jista..lepsi foto nemam a na vysetreni me dost odbyla, ano, zkousela jsem se ptat..

• Citovat
  • Nahlásit
53901
@Anonymní píše:

Proč sem dáváš starou fotku UTZ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
2.5.21 09:17

Aby něco bylo vidět tak musí být fotka ze spodu. Když už si to vydržela celou dobu, tak těch pár dní ještě vydržíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
2.5.21 09:19

Tak vydrz tyden a nezakladej nesmyslne diskuse na emiminu. Kdyz Ti potvrdila holku, bude to asi holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
2.5.21 09:19
@Anonymní píše:
Mam termin za tyden..jen ted trochu vaham, doktorka potvrdila holku na druhem screeningu ale ja si nejak prestavam byt jista..lepsi foto nemam a na vysetreni me dost odbyla, ano, zkousela jsem se ptat..

Tak ted už to přestávám chápat úplně. Bud si tu jen děláš srandu, nebo se ti těhotenstvím asi vstrebal mozek… doktorka ti potvrdila holku, navíc z druhého screeningu, tam je to určení mnohem přesnější než z prvního, navíc z té tvé fotky to fakt poznat nejde. Jo, splést se doktor může, ale to ti tady nikdo neřekne. Vsak už se to za chvíli dozvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
2.5.21 09:26
@Anonymní píše:
Mam termin za tyden..jen ted trochu vaham, doktorka potvrdila holku na druhem screeningu ale ja si nejak prestavam byt jista..lepsi foto nemam a na vysetreni me dost odbyla, ano, zkousela jsem se ptat..

No tak vydrž týden. Nechapu tu logiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
2.5.21 09:27

@Nelel12 no utz byl v listopadu loňského roku, tak klidně uz na světě byt může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53901
2.5.21 09:29

Ještě tomu dá korunu, když zjistíme, že obrázek není ani její 😁.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat