Reklama

Holka, nebo kluk - řeknete?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 08:51
Holka nebo kluk ...reknete?

Byla jsem ve 20tt na utz…a pohlavi nebylo videt..jenze jsem se zakoukala na tyle dva male kaminky. mohou to byt vajecniky :mrgreen:?

Reklama

Reakce:

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 21.01.18 08:57
@Anonymní píše:
Byla jsem ve 20tt na utz…a pohlavi nebylo videt..jenze jsem se zakoukala na tyle dva male kaminky. mohou to byt vajecniky :mrgreen:?

Na fotce vůbec nic nevidím, a žádné,,kaminky" také ne, to spíš vidíš ledviny či močák, nebo něco jiného, vaječníky by byly sotva viditelné :nevim: možná má někdo lepší zrak :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 09:02
@neria55 píše:
Na fotce vůbec nic nevidím, a žádné,,kaminky" také ne, to spíš vidíš ledviny či močák, nebo něco jiného, vaječníky by byly sotva viditelné :nevim: možná má někdo lepší zrak :palec:

Nojo ledviny :mrgreen:…na ty jsem zapomela :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >