Holka, nebo kluk - řeknete?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 08:51
Holka nebo kluk ...reknete?

Byla jsem ve 20tt na utz…a pohlavi nebylo videt..jenze jsem se zakoukala na tyle dva male kaminky. mohou to byt vajecniky :mrgreen:?

Reakce:
neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.01.18 08:57
@Anonymní píše:
Byla jsem ve 20tt na utz…a pohlavi nebylo videt..jenze jsem se zakoukala na tyle dva male kaminky. mohou to byt vajecniky :mrgreen:?

Na fotce vůbec nic nevidím, a žádné,,kaminky" také ne, to spíš vidíš ledviny či močák, nebo něco jiného, vaječníky by byly sotva viditelné :nevim: možná má někdo lepší zrak :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 09:02
@neria55 píše:
Na fotce vůbec nic nevidím, a žádné,,kaminky" také ne, to spíš vidíš ledviny či močák, nebo něco jiného, vaječníky by byly sotva viditelné :nevim: možná má někdo lepší zrak :palec:

Nojo ledviny :mrgreen:…na ty jsem zapomela :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >