Holky je tady někdo kdo měl 3 CS?

7.7.20 20:31

Holky je tady někdo kdo měl 3 CS ?

Holky je tady někdo kdo měl 3 CS měl bych pár otázek 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1855
7.7.20 20:36

Já měla 3, co řešíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
7.7.20 20:37

Ano, měla jsem, v letech 2013, 2017, 2020. Klidne napište :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 20:41

Chtěla bych ještě jedno, ale hrozně se bojím když mi Dr řekl rizika jak je to nebezpečné a ještě trošku cítím jizvu na pravé straně. Tak váhám jestli do toho jít :think: mám děti 2014 a 2018.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1855
7.7.20 20:49
@Ivetinecka 2014 píše:
Chtěla bych ještě jedno, ale hrozně se bojím když mi Dr řekl rizika jak je to nebezpečné a ještě trošku cítím jizvu na pravé straně. Tak váhám jestli do toho jít :think: mám děti 2014 a 2018.

Ja mela sekce 2012, prosinec 2017 a leden 2019. Při posledním těhotenství mě břicho bolelo víc, ale doktor říkal, že vše je, jak ma. A že prostě to tak je, když mám tak malý rozestup, ale že prasknout to nemůže, že to by spis prasklo při porodu, než během těhotenství. Co je na tom pravdy, nevím. Ale neřešila jsem to. Měla jsem starostí až nad hlavu :lol: ted jsem teda 1,5roku po porodu a dost casto citim levy podbrisek, ale jestli to je od jizvy, to nevim. Spis asi neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51029
7.7.20 20:52

@Ivetinecka 2014 záleží jak se to vše vždy hojilo. Jestli t jizva je dobře zahojená a vydrží ten nápor. U mne ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 20:53
@1mila2 píše:
Ja mela sekce 2012, prosinec 2017 a leden 2019. Při posledním těhotenství mě břicho bolelo víc, ale doktor říkal, že vše je, jak ma. A že prostě to tak je, když mám tak malý rozestup, ale že prasknout to nemůže, že to by spis prasklo při porodu, než během těhotenství. Co je na tom pravdy, nevím. Ale neřešila jsem to. Měla jsem starostí až nad hlavu :lol: ted jsem teda 1,5roku po porodu a dost casto citim levy podbrisek, ale jestli to je od jizvy, to nevim. Spis asi neni.
@1mila2 píše:
Ja mela sekce 2012, prosinec 2017 a leden 2019. Při posledním těhotenství mě břicho bolelo víc, ale doktor říkal, že vše je, jak ma. A že prostě to tak je, když mám tak malý rozestup, ale že prasknout to nemůže, že to by spis prasklo při porodu, než během těhotenství. Co je na tom pravdy, nevím. Ale neřešila jsem to. Měla jsem starostí až nad hlavu :lol: ted jsem teda 1,5roku po porodu a dost casto citim levy podbrisek, ale jestli to je od jizvy, to nevim. Spis asi neni.

Takže myslíte že by jsme měli ještě počkat bojím se ať opravdu jizva nepraskne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 20:54
@Markéta80 píše:
@Ivetinecka 2014 záleží jak se to vše vždy hojilo. Jestli t jizva je dobře zahojená a vydrží ten nápor. U mne ok ;)

Tak jizva se hojila vždy dobře žádné problémy i těhotenství bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
7.7.20 21:11

Mam 3 SC - akutni 2012, planovane 2014 a 2017. Po prvnim jsem mela slabou jizvu, po druhem jizva uplne OK. Nedoporucili mi 4.SC z duvodu srustu, ale byla tam se mnou pani na 5.SC (posvecenem lekari). Zalezi, co ti rikali. Mne po 1.SC rikali dalsi porod za 2 roky, po 2.SC za 3 roky. Skoro jsem to dodrzela (vzdy jsem se o necely mesic predebehla). Cele treti tehotenstvi jsem se starala o deti sama, muz pracoval v zahranici, prijel az 2 tydny pred tretim porodem. Jizva dobra, spis ty nevolnosti… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1855
7.7.20 21:11
@Ivetinecka 2014 píše:
Takže myslíte že by jsme měli ještě počkat bojím se ať opravdu jizva nepraskne :(

Určitě se ještě zeptej doktora. Pokud rekne ze ne, protože je něco špatně, tak je to jasny. Pokud rekne takovy ty všeobecný reci, ze 3sekce uz jsou moc a bla bla bla, tak konzultuj i jinde. I kdybys otehotnela hned, tak rozestup bude vic jak 2 roky, coz je dost v pohode, ne? Nebo 2roky po porodu se nedoporucuje otehotnet? Ja to neresila, nam se to vyresilo samo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.20 21:12
@Hobitka píše:
Mam 3 SC - akutni 2012, planovane 2014 a 2017. Po prvnim jsem mela slabou jizvu, po druhem jizva uplne OK. Nedoporucili mi 4.SC z duvodu srustu, ale byla tam se mnou pani na 5.SC (posvecenem lekari). Zalezi, co ti rikali. Mne po 1.SC rikali dalsi porod za 2 roky, po 2.SC za 3 roky. Skoro jsem to dodrzela (vzdy jsem se o necely mesic predebehla). Cele treti tehotenstvi jsem se starala o deti sama, muz pracoval v zahranici, prijel az 2 tydny pred tretim porodem. Jizva dobra, spis ty nevolnosti… :hug:

Tak tomu nechame volný průběh a uvidi se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51029
7.7.20 21:20

@Ivetinecka 2014 já si rok po druhém porodu nechala zkouknout vnitřní jizvu a že tu po prvním císaři ani už nevidí a že by neměl být problém ;). Nakonec jsme otěhotněla dřív než jsme měli v plánu takže jsme rodila 2 roky a kousek po druhém porodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1977
7.7.20 22:12

@Ivetinecka 2014 Zeptej se doktora. Me na sale u 2. sekce doktorka rekla, ze dalsi uz nedoporucuje (kvuli rupture). Po pul roce byla jizva krasna a po dvou letech mi doktorka dalsi tehotenstvi odsouhlasila. Ted mi tu spi novorozenec ;) Vic hlidana jsem nebyla, sekce byla naplanovana na 38+1 kvuli ztencujici se jizve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2430
8.7.20 21:10

Taky jsem po 3 SC a doktor říkal, že klidně zvládnu ještě jeden (ale já uz nechci). Není to dnes už nic neobvyklého pokud je vše jinak v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama