Holky, kdy nejdřív jste měly pozitivní těhotenský test?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
46
5.11.24 21:24
@Anonymní píše: Více

Já chápu, že testuješ takhle brzo… člověku to prostě nedá 😄 taky se snažíme, mám to dostat cca za 5-6 dnů a taky jsem testovala 😂 mně teda dnes vylezl na testu úplně slaboulinký duch, takže 8 dní před je podle mě ještě moc brzy, ale záleží kdy byla ovulace no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
6.11.24 08:27

Měla jsem ducha 11 DPO :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
454
6.11.24 17:04

Ahoj u mě tento měsíc takto 🙂 testy dr.Max . Chápu že to člověku nedá, já osobně jsem testovala neb mě to prostě baví pozorovat a nesnažil jsme se ještě moc dlouho na to abych byla zklamaná když bude test prázdný, takže je to opravdu o člověku 🙂 slouboulinká čárka 9DPO a 10dpo už i digi clearblue. A čárka byla na živo vidět lépe 🙂 na to ze dr.max má méně barviva si myslím 🙂 jinak je pak od clearblue ultra časný ten mi také ukázal už,,hezkou" čárku 10dpo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
294
7.11.24 08:28

Mě se nejdříve ukázaly dušíky 8. DPO, poprvé to ale nevyšlo, tak jsem zvědavá co tento měsíc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty