Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše: Více
Já chápu, že testuješ takhle brzo… člověku to prostě nedá 😄 taky se snažíme, mám to dostat cca za 5-6 dnů a taky jsem testovala 😂 mně teda dnes vylezl na testu úplně slaboulinký duch, takže 8 dní před je podle mě ještě moc brzy, ale záleží kdy byla ovulace no.
Ahoj u mě tento měsíc takto 🙂 testy dr.Max . Chápu že to člověku nedá, já osobně jsem testovala neb mě to prostě baví pozorovat a nesnažil jsme se ještě moc dlouho na to abych byla zklamaná když bude test prázdný, takže je to opravdu o člověku 🙂 slouboulinká čárka 9DPO a 10dpo už i digi clearblue. A čárka byla na živo vidět lépe 🙂 na to ze dr.max má méně barviva si myslím 🙂 jinak je pak od clearblue ultra časný ten mi také ukázal už,,hezkou" čárku 10dpo.
Mě se nejdříve ukázaly dušíky 8. DPO, poprvé to ale nevyšlo, tak jsem zvědavá co tento měsíc…