Holky, nemstěte se jim

38
3.6.16 15:56

Holky, nemstěte se jim

Holky, chtěla jsem se s Vámi podělit o svoje trable s láskou. V podstatě vždycky, když jsem se do někoho zamilovala, tak se ke mě ten druhý zachoval zle. Prostě já jsem byla zamilovaná a on se mnou klidně spal a byl, ale byl zamilovaný do někoho jiného. Trhalo mi to srdce. V lepším případě mě jenom ignoroval. Po nějakém čase, když se tohle opakovalo, začala jsem se jim mstít. Ne, že bych se tak rozhodla. Ale už jsem měla tak zlomené srdce, že jsem jim začala dělat to samé tak nějak automaticky. Nechávala jsem za sebou strašnou spoušť. Chlapi se ke mě začali chovat ještě hůř. A ubližovala jsem tak hlavně sama sobě. Nakonec se mi narodilo nemocné dítě. Tak nějak ve zkratce. Teď se sama sebe složitě dávám do kupy a snad to zvládnu. Neopakujte prosím moje chyby, je to peklo a nikomu to nepřeju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26216
3.6.16 15:58
@BilaLilie píše:
Holky, chtěla jsem se s Vámi podělit o svoje trable s láskou. V podstatě vždycky, když jsem se do někoho zamilovala, tak se ke mě ten druhý zachoval zle. Prostě já jsem byla zamilovaná a on se mnou klidně spal a byl, ale byl zamilovaný do někoho jiného. Trhalo mi to srdce. V lepším případě mě jenom ignoroval. Po nějakém čase, když se tohle opakovalo, začala jsem se jim mstít. Ne, že bych se tak rozhodla. Ale už jsem měla tak zlomené srdce, že jsem jim začala dělat to samé tak nějak automaticky. Nechávala jsem za sebou strašnou spoušť. Chlapi se ke mě začali chovat ještě hůř. A ubližovala jsem tak hlavně sama sobě. Nakonec se mi narodilo nemocné dítě. Tak nějak ve zkratce. Teď se sama sebe složitě dávám do kupy a snad to zvládnu. Neopakujte prosím moje chyby, je to peklo a nikomu to nepřeju.

A jaké chyby přesně myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.16 15:59

Počkej, jako myslíš, že když se někomu pomstíš, tak věříš v to, že se ti z tohoto důvodu narodilo nemocné dítě? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6442
3.6.16 16:01

@BilaLilie kvuli tomu se ti, ale nemocne dite nenarodilo. never takove blbosti. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9783
3.6.16 16:10

Jo no, chapu, ze hledas duvod, proc se ti narodilo dite s postizenim, ale ver tomu ze kvuli tomu, zes nekoho odkopla to neni. Ale je lehky to na tohle svest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
3.6.16 16:16

Vsugerováváš si hlouposti.

Nemocné dítě NIJAK nesouvisí s tím, že jsi se v minulosti někomu pomstila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
923
3.6.16 16:17

Taky si obcas rikam, že jsme musela v minulém životě provést nějakou sv. narnu, ze mám také dítko s problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
3.6.16 16:18

No to jsou zase bláboly!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
3.6.16 16:23

@BilaLilie Jakože karma? Možná ano, možná ne, ale co ti to je dnes platné? Navíc člověk by přece měl žít, aby se na sebe mohl kdykoli podívat do zrcadla, tak nějak automaticky, a cíleně někomu ubližovat jen proto, že někdo jiný někdy ublížil tobě, je jak z jeslí. A do nového vztahu jít, až je srovnaný s tím původním, aby si ten krach starého na tom novém nevybíjel. Měla by ses dát nejprve dohromady ty sama, abys nešla ode zdi ke zdi, od mstivé k všeodpouštějící, ani jeden extrém není pro život ideál 8).

• Citovat
  • Upravit
2019
3.6.16 17:04
@Ellusa píše:
@BilaLilie Jakože karma? Možná ano, možná ne, ale co ti to je dnes platné? Navíc člověk by přece měl žít, aby se na sebe mohl kdykoli podívat do zrcadla, tak nějak automaticky, a cíleně někomu ubližovat jen proto, že někdo jiný někdy ublížil tobě, je jak z jeslí. A do nového vztahu jít, až je srovnaný s tím původním, aby si ten krach starého na tom novém nevybíjel. Měla by ses dát nejprve dohromady ty sama, abys nešla ode zdi ke zdi, od mstivé k všeodpouštějící, ani jeden extrém není pro život ideál 8).

Super napsané! A plně za tím stojím… v životě se mi to, už hodněkrát potvrdilo, že se každému vše zlé vrátí. A mohla bych tady z fleku ze pět příběhů, co se staly popsat, jak se to každénu, jako bumerang vrátilo. Takže já na karmu věřím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
3.6.16 17:11

Tak to by mě zajímalo, za co se karma pomstila mě. Že jsem od ex utekla k jinému, že jsem se ač omylem jedné mrse pomstila a nebo že jsem se porvala na střední :think: Hledas viníka, to je celé, ale to, že si někomu zlomila srdce vážně nesouvisí s nemocí tvého mimca.. to by se rodili jen mrtvé a nebo postižené děti. :hug: zajdi radši k psychologovi, ať ti pomůže s psychickou.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama