Manžel chce letět do Egypta, já se bojím

Anonymní
3.6.16 08:15

Manžel chce letět do Egypta, já se bojím

Ahoj, manžel si vysnil dovolenou v Egyptě, našetřil a těšil se, ale jak spadlo to letadlo, tak jsem se zablokovala a hrozně se bojím letět a zvlášť do arabských zemí. Mám z toho prostě strach a nechci ohrozit rodinu ( máme děti) a on to vůbec nechápe. Na kompromis (letět do Evropy) vůbec nechce přistoupit.(buď Egypt nebo nic) Máme kvůli tomu dusno už několik dní a on na mě pořád tlačí a je nepříjemný. Že bych si to neužila, ho vůbec nezajímá. Měli jsme krizi a on si myslel, že dovolená jí vyřeší, ale tohle jí ještě prohloubilo a už se mnou skoro odmítá komunikovat. Nějak nevím, jak to řešit :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
3.6.16 08:18

No asi by ses neměla nutit, ale osobně nechápu proč se tolik bojíš, letadlo sice spadlo, ale pořád je to nejbezpečnější dopravní prostředek, pravděpodobněji se zabiješ v autě cestou na letiště…
pochop ho, pokud si tak našetřil, tak se musí moc těšit… on by taky s tebou jel ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
28885
3.6.16 08:19

A kdyby spadlo letadlo cestou do Bulharska, tak se zablokuješ a neletíš tam?
Let letadlem je stejně nebezpečný, jako jízda autem po D1.
A je jedno kam.
Moje dcerka 5 let zítra do Egypta odlétá s prarodiči.
Kdybych takhle měla přemýšlet, tak asi zešílím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5049
3.6.16 08:21

Ahoj, mám to stejně, do Egypta a jemu podobných zemí bych se letos bála… Rozhodně bych tam nevzala děti, je spoustu jiných krásných míst u nás nebo třeba v Rakousku, na Slovensku… Možná je to zbytečná panika, ale já bych nejela a už vůbec ne s dětmi.. A chlap by se mohl stavět třeba na hlavu. Peníze si může ještě schovat a ještě si k nim něco prisetrit, ty nikam neutecou a můžete za ne mít dovolenou pak ještě hezčí.

Příspěvek upraven 03.06.16 v 08:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
3.6.16 08:21

@berry4 já bch řekla, že let letadlem je rozhodně bezpečnější než jízda po D1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 08:22

Bojím se prostě teroristických útoků, které tam hrozí víc. Celá rodina i přátelé to chápou, on ne. Kdyby mě měl rád, tak to pochopí a přistoupí na kompromis, abysme byly všichni spokojeni ne?

• Nahlásit
  • Citovat
43432
3.6.16 08:23

Poslala bych chlapa samotnýho, když tam tak touží letět. Do Egypta bych s dětmi neletěla ani omylem. A s dětmi bych vyrazila do jiné destinace v Evropě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
@Anonymní píše:
Bojím se prostě teroristických útoků, které tam hrozí víc. Celá rodina i přátelé to chápou, on ne. Kdyby mě měl rád, tak to pochopí a přistoupí na kompromis, abysme byly všichni spokojeni ne?

to je trošku blbost ne? poslední útoky byly hlavně v Evropě a tam ty bys jela

• Nahlásit
  • Citovat
3853

Naši se před 3 nedělemi vrátili z dovči v Egyptě a moc si to pochvalovali. Dokonce letěli s nějakou egyptskou aerolinkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 08:24

@Nafrněná Myslela jsem Bulharsko, Chorvatsko, Slovensko tam nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
69308
3.6.16 08:25

No tak já nevím, chápala bych, kdybs napsala, že do arabských zemí ne, protože prostě teď bla bla bla. Absolutně nechápu, že do pádu letadla ti to nevadilo, a teď kvůli pádu letadla jsi takhle diametrálně změnila názor, a to prosím jen na arabské destinace. Letět letadlem po Evropě by ti nevadilo.

Nikdo neví, proč to letadlo spadlo, potvrzený teroristický útok není. Navíc to byla normální linka, s turistama to vůbec nesouvisí. Rozhodně ke bezpečnější i v dnešní době sednout do letadla, než sednout do auta a jet 24 hodin do Chorvatska v koloně unavených řidičů, v Itálii jsou už dva měsíce dopředu avízované útoky na turisty formou bomb v písku na plážích…prostě si myslím, že to hrotíš, pokud je to kvůli teadlu.

Mám kamarádku už týden v Marse Alam i s dětmi, a je naprosto spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
3.6.16 08:25
@Anonymní píše:
@Nafrněná Myslela jsem Bulharsko, Chorvatsko, Slovensko tam nic nebylo.

a kdo ti zaručí že v létě nebude? to pak týden před zrušíš dovču? Jako to bych nejela ani do Prahy…

• Nahlásit
  • Citovat
2293
3.6.16 08:26

Lidi jsou, jako jelita…někde se něco stane a oni myslí, že se ochrání, že pojedou někam jinám…ale kam? Do Paříže na koncert, nebo do Brusselu na nádraží, nebo do Uherského Brodu do restaurace Družba na oběd? Nebo zůstanou doma a pomatenej soused je vyhodí do povětří, jako v paneláku ve Frenštátě…život je prostě riziko a hloupejma strachama se člověk neochrání. Klidně bych do toho Egypta jel…nechci sýčkovat, ale tipuju, že letos něco bouchne v Chorvatsku, nebo Bulharsku..terorismus nezná hranice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
3.6.16 08:26

:nevim: A přečetla sis, jak to doopravdy bylo? Že to třeba vůbec nebylo Egyptské, ale Francouzské letadlo? Že to nebyl teroristický útok? (Už jen proto, že k útoku se pak teroristické strany hrdě hlásí, že je to odplata za xxx) :nevim: Naši do Egypta lítají každé dva měsíce, naopak se tam cítí bezpečně, protože tam žádní bubáci nejsou, vzhledem k tomu, že jich je většina nalezlých právě v Evropě - přímo jejich slova. Mnohem větší pravděpodobnost, že sestřelí letadlo/že letadlo spadne, je mnohem menší, než že se vybouráte na cestě po ČR právě třeba na letiště :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 08:29

@lucenka On už na dovolené sám byl a teď chtěl vzít nás. Já myslím, že je úplně jedno, proč se bojím, šve mě, že na mě tlačí a vůbec nebere v potaz můj názor a moje pocity :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama