Prý - "Taky si někoho najdi"

Anonymní
2.6.16 16:25

Prý - Taky si někoho najdi

Ahoj,

objevila jsem manželovi milenku - lhal, že jezdí do práce, že musí za tchánovcema, že jede s kamarádama. No rád nebyl, naopak byl vzteklý, jak jsem na to přišla - neslídila jsem je, nebyl opatrný a viděli je naši společní známý (je blbej). Co mě překvapilo je to, že neprojevil ani kousek pokory, že ho to třeba mrzí nebo něco. Spíš naopak - stěhuju se pryč, taky si někoho najdi. To mě dostalo teda ze všeho nejvíc, jako kdybych si měla dojít do krámu pro čertsvé housky. Jsem z toho špatná, ale asi budu muset řešit rozchod.
Taky vám ti vaši nevěrníci řekli, že nazdar, najděte si někoho jiného a je vlastně všechno vyřešeno?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1134
2.6.16 16:30

Máte spolu děti? Jestli ne, buď ráda - s takovým **** :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
2.6.16 16:33

Najdi si co nejrychleji rozvodového právníka a začni jednat. S (Ex-)manželem bych se už vůbec nebavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
2.6.16 16:34

Chlap je sobec s takovým bych to okamžitě bez přemýšlení ukončila a nazdar, zasloužíš si lepšího, ještě s takovýma řečima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.6.16 16:35

Mne spis prekvapil vyraz „asi budu muset resit rozchod“, tvuj manzel je evidentne rozhodnuty a bohuzel asi ne pro tebe, to mozna casem - az se mu presune mozek z kalhot zpatky do hlavy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.16 16:39
@onajeblond píše:
Chlap je sobec s takovým bych to okamžitě bez přemýšlení ukončila a nazdar, zasloužíš si lepšího, ještě s takovýma řečima.

No to mu tam vložila ta jeho, prý když si někoho najdu, nebudu jim dělat problémy. A on se cítí ještě jako šlechetný, jak mi taky přeje.

• Citovat
  • Upravit
18075
2.6.16 16:40
@Anonymní píše:
No to mu tam vložila ta jeho, prý když si někoho najdu, nebudu jim dělat problémy. A on se cítí ještě jako šlechetný, jak mi taky přeje.

Mile milce bych laskave rekla, at se do toho neplete a jeste bych si prisadila, ze just budu delat problemy. Mate spolu deti nebo nejaky vetsi majetek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
2.6.16 16:44
@Hanka1 píše:
Mile milce bych laskave rekla, at se do toho neplete a jeste bych si prisadila, ze just budu delat problemy. Mate spolu deti nebo nejaky vetsi majetek?

Ale co jí je do milenky? Teď ať dává svoji energii do rozvodu a důležitých věcí. Ne do (ex-)manžela a bůhví koho ještě nedůležitého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.6.16 16:46
@KiwiT píše:
Ale co jí je do milenky? Teď ať dává svoji energii do rozvodu a důležitých věcí. Ne do (ex-)manžela a bůhví koho ještě nedůležitého.

nic, ale co ma co manzel doma troubit moudra nejake nove pipky, jemu bych rekla, ze pokud mne chce extra takovymi blbymi kecy nas*at, tak at si pise, ze ty problemy delat bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12310
2.6.16 16:48

Teda co to je dneska zase za materiál? :roll:

To víš, že budeš muset řešit rozchod (nebo rozvod?). To, že ti řekl, ať si někoho najdeš, vůbec neřeš. Podstatné je, že je to parchant, kterej si zřejmě celou dobu říkal o to, abys mu na to přišla a ukončila to. Alibista-nechtěl být ten, kdo ukončuje vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
2.6.16 16:50
@Hanka1 píše:
nic, ale co ma co manzel doma troubit moudra nejake nove pipky, jemu bych rekla, ze pokud mne chce extra takovymi blbymi kecy nas*at, tak at si pise, ze ty problemy delat bude.

Úplně bych ho ignorovala, to by ho pravděpodobně naštvalo víc. Komunikovala bych s ním jen přes právníka nebo v nejvyšší nutnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
2.6.16 16:52
@Anonymní píše:
No to mu tam vložila ta jeho, prý když si někoho najdu, nebudu jim dělat problémy. A on se cítí ještě jako šlechetný, jak mi taky přeje.

tak pak se dva sobci k sobě hodí, opravdu radím odejdi a vymaž je oba ze svýho života

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
2.6.16 17:05

Pokud nemáte děti, tak bych jen řešila, co si může a co nemůže ze společného bytu odnést. A jinak ať jde, jestli chce. Jestli máte děti, tak bych asi zkusila zabojovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.16 18:24

POkud nemáte děti, bude to jednodušší. Jednoduše v pondělí zajdi na soud, podej žádost o rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
2.6.16 18:31

Je to hnusny, jak se k tobe zachoval. Rozhodne si te nezaslouzi.Je to cynismus prvniho radu. Preji ti, aby se tva zranena dusicka brzo zahojila a abys byla zase stastna. Treba s nekym uplne jinym, kdo by si te vice zaslouzil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama