Nevěra partnera na konci těhotenství

Anonymní
2.6.16 13:37

Nevera partnera na konci tehotenstvi

Ahoj holky, doufam, ze nekdo odpovi. Termin mam v cervenci a zjistila jsem, ze partner ma jinou, se kterou se styka a je u ni, kdyz je v praci. Za svou praci dojizdi. Rika, ze sance na vraceni ted nejni, ale ze taky nerika, ze by se vratit neslo, alle, ze nevi co bude za pul roku.ze pohrbivam svym chovanim sanci, ktera muze byt.29 a jemu 4olet a jsme spolu 6let. Je tady nektera, ktera si prozila taky takovy stres a treba po porodu se pritel rozgodnul, ze se vrati? Odpustila bych mu uz jen kvuli nasemu malemu. Byt je jeho a k rodicum jit nechci a a ni bych nemohla, jsou hodne zadluzeni a furt se hadaji. Dekuji :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12310
2.6.16 13:41

No tak tohle je mazec-nikoli jeho nevera, ale tvuj pristup! Ty jako milostive doma cekas, az on se vrati od milenky a bude z nej vzornej otec?? 8o Hezky rychle bych ho poslala nekam, musel by se hodne otacet, abych mu to odpustila a nechala do budoucna sve dite nazyvat ho tatou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
2.6.16 13:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, doufam, ze nekdo odpovi. Termin mam v cervenci a zjistila jsem, ze partner ma jinou, se kterou se styka a je u ni, kdyz je v praci. Za svou praci dojizdi. Rika, ze sance na vraceni ted nejni, ale ze taky nerika, ze by se vratit neslo, alle, ze nevi co bude za pul roku.ze pohrbivam svym chovanim sanci, ktera muze byt.29 a jemu 4olet a jsme spolu 6let. Je tady nektera, ktera si prozila taky takovy stres a treba po porodu se pritel rozgodnul, ze se vrati? Odpustila bych mu uz jen kvuli nasemu malemu. Byt je jeho a k rodicum jit nechci a a ni bych nemohla, jsou hodne zadluzeni a furt se hadaji. Dekuji :,(

proč mu to chceš odpouštět? To dítě nemůže za to, že je to vůl :nevim: nakopej ho a buď ráda, že se ho zbavíš. To si chceš nechat dělat na hlavu a čekat, kdy kde zase ztratí ptáčka? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26966
2.6.16 13:42

On odpuštění nechce. Tak se nevnucuj.
Má tě těžce na háku, neponižuj se.

A neřikej mi větu „kvůli našemu malému“ větší nesmysl neexistuje. Je to jen výmluva pro tvoje sebeponižování.

Malej bude mnohem šťastnější když si najdete „tatínka“ co vás bude oba milovat. :roll:

Poslala bych ho do háje na první dobrou. Kor když on sám si na hlavu popel nesype a o usmíření nestojí. Prostě tě už nemiluje, nechce tě. Smiř se s tím. Nejsi první ani poslední.

Je to vůl - o tom žádná. Chceš doma vola? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
2.6.16 13:44

Asi bych si šetřila peníze a zrhla, co to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
2.6.16 13:45

Zpátky bych ho v žádným případě nevzala, vůbec si tě neváží a udělal by to znova. A navíc ještě před porodem, je to strašný. Dítě bylo plánované? Předtím vám to klapalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075

Tak prvne dat prijmeni ditete po sobe, stejne na nej budes sama, tak by ti prijmeni bio otce jen komplikovalo zivot

Na druhe - schovavej veskere uctenky na naklady na sebe v tehotenstvi a zadej proplaceni

Za treti - jeste ted s nim vykomunikuj vysku vyzivneho na dite a taky na tebe, mas narok, aby ti vyplacel vyzivne do dvou let veku ditka.

a prestan se ponizovat, evidentne ani Vase dite ho neprimeje k tomu, aby se k vam vratil a ruku na srdce, ty bys chtela nekoho, kdo soupe s jinou v nejcitlivejsim obdobi zeny? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24181
@Anonymní píše:
Ahoj holky, doufam, ze nekdo odpovi. Termin mam v cervenci a zjistila jsem, ze partner ma jinou, se kterou se styka a je u ni, kdyz je v praci. Za svou praci dojizdi. Rika, ze sance na vraceni ted nejni, ale ze taky nerika, ze by se vratit neslo, alle, ze nevi co bude za pul roku.ze pohrbivam svym chovanim sanci, ktera muze byt.29 a jemu 4olet a jsme spolu 6let. Je tady nektera, ktera si prozila taky takovy stres a treba po porodu se pritel rozgodnul, ze se vrati? Odpustila bych mu uz jen kvuli nasemu malemu. Byt je jeho a k rodicum jit nechci a a ni bych nemohla, jsou hodne zadluzeni a furt se hadaji. Dekuji :,(

On ti dává falešné naděje, protože nedokáže naférovku říct, že se nevrátí, tak to hraje na to, že jednou, třeba, možná…
Takže okamžitě na soud, zajistit si alimenty pro sebe, pro dítě, doufám, že máte podepsaný otcovství, pokud ne, tak ho dotáhnout za koule na matriku a nechat podepsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653

Odpustit můžeš v případě, pokud o to tvůj partner bude vůbec stát. Je mi to líto, že jsi v takové těžké situaci. Na tvém místě bych popřemýšlela, jak si zařídit život bez takového chlapa, kteý si tě neváží, a nebere ohled ani na dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
2.6.16 13:50

Upřímně, ty bys chtěla po boku sebe a především svého dítěte sobce, který na tebe vůbec nebral ohled? Ještě k tomu krátce před porodem?
Pošli ho do háje, ať se zbytečně nestresuješ, ten stejně o odpouštění nestojí, jen je ke všemu ještě tak velký zbabělec, že to ani nedokáže říct na plnou pusu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031

No, ono je těžké se chovat slušně, když ti chodí k jiné. Dává ti najevo, že za vše můžeš ty, a když nebudeš zlobit, třeba i se vrátí. Je mi tě nesmírně líto, protože místo, abys šťastná čekala na mimino a dělila se o to s přítelem, on toká s jinou. Je to velká hnusárna od chlapa. Škoda, že nemáš kam jít, těžko radit, když ani rodiče nepomůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807

Proboha podvádí tě a ještě ti řekne tohle? Toho bys opravdu chtěla zpátky? Chápu, že je to pro tebe těžké, ale s dítětem zůstala sama spousta žen, zvládnout to jde, na tom bys teď měla pracovat a ne čekat, až ho milenka omrzí. Seber v sobě trochu hrdosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.6.16 13:52

Co tím myslel, že to svým chováním pohřbíváš? Já teda nevím, jak ty, ale já bych mu tak maximálně nakopla koule a šla si za svým štěstím.

• Nahlásit
  • Citovat
9285
2.6.16 13:52

S takovým haj*zlem bych nebyla ani za zlaté prase, hned jak to půjde zdrhni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
2.6.16 13:53

To je zmetek…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie