Držím muže pod pantoflem?

Anonymní
1.6.16 20:48

Držím muže pod pantoflem?

Dneska jsem se dozvěděla od mého muže, že si jeho kolegové myslí, že je pod pantoflem. Zajímal by mě váš názor. Muž chodí na firemní chlastačky (večer nebo i výjezd přes noc), chodí si do hospody zahrát na kytaru nebo mají sraz v rodném městě, kde zůstává u své maminky přes noc. Vychází to v poslední době, když to zprůměruju tak jednou za týden. Já mu v tom nijak nebráním, naopak, jsem ráda, že občas jde. Z práce přichází cca v 18,45. Někdy jde ještě po práci někam na hodinu dvě na melouch, někomu něco opravovat-většinou ze známosti apd. Dnes přišel s tím, že kolegové v jeho práci si myslí, že je pod pantoflem, protože odchází většinou z práce včas, moc často nezůstává přes čas a že s nima po práci nezůstává na paření her na pc a na dívání se na filmy na pc. Zůstávájí tam prý cca 1× týdně nebo jdou do hospody. Já, když mi řekne, že by někam chtěl jít mu nebráním, naopak, jsem ráda, že si občas vyrazí. Že by ale musel s kolegama koukat na filmy, když se mnou se na film doma nepodívá mi přijde divný. Přesto bych to občas neřešila. Prý jiné manželky i ty co mají doma dvě mrňavé děti jako my, to tolerují a neřeší a chlapi chodí i na akce mnohem častěji. Opravdu jsem tak hrozná a je pod pantoflem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22645
1.6.16 20:49

Ty mu opravdu skáčeš na to, že tohle si myslí jeho kolegové z práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9289
1.6.16 20:50

Podle mého názoru nejsi :kytka: spíše kolegové mi přijdou, že asi nemají rodiny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 20:52

@hanka.br. No, i když si to třeba myslí on tak to na věci nic nemění :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1596
1.6.16 20:54

Zdá se mi divný, aby někdo zůstával v práci dýl jenom proto, aby hrál hry nebo se díval na film. Každý většinou spěchá domů když má rodinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22645
1.6.16 20:57
@Anonymní píše:
@hanka.br. No, i když si to třeba myslí on tak to na věci nic nemění :think:

Mění to minimálně to, že si vymýšlí trapné pohádky, aby měl na koho hodit, že by chtěl chodit s chlapama hrát hry na PC přes noc. Trochu mi to přijde uvažování dítěte ze základní školy. Tobě ne? Takový to „Oni říkali“ toho si užijeme na národce každý den hodně. U dospělých lidí už to působí hodně trapně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
1.6.16 20:58
@Anonymní píše:
@hanka.br. No, i když si to třeba myslí on tak to na věci nic nemění :think:

no hele, nějaké pařit po práci, co je od sedmi s chlapama pc hry nebo s nima čumět na televizi, to mně osobně přijde úplně a totálně mimo. A časem z jednou týdně bude obden. Takže ne, nejsi stíhačka a on podpantoflák. Navíc, sebevědomý muž podobné kolegy odpálkuje velmi rychle, a nevěřím, že mu to říkali v práci a on si s tím běží postěžovat manželce, spíš zkouší, jestli by tohle neprošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15031
1.6.16 21:04

Taky mi připadá blbost, že by mu tohle říkali kolegové v práci. Já tedy nevím, co dělá za povolání, ale neznám nikoho, kdo by dobrovolně zůstával zadarmo v práci přesčas a nešel raději domů… :roll:
Navíc jsi psala, že pařit chodí min. jednou týdně a nijak mu nebráníš, naopak mu to schvaluješ, tak jakej podpantoflák???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
1.6.16 21:07

Chlapec ma zajeci umysly a ted si testuje, co by mu vsechno proslo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20786
1.6.16 21:07

No, manžel dost dlouho platil a asi v jistých kruzích platí za podpantofláka. Protože má prostě jiné priority a zájmy, než část lidí, se kterými se stýká.
A víš co, oba jsme se na účet těchto lídí dobře bavili a bylo nám srdečně fuk, co si oni myslí o našem vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
1.6.16 21:12

Můj manžel má taky tak jednou za půl roku pocit, že je pod pantoflem. Tak mu vždycky řeknu, že jestli si připadá pod pantoflem, ať se jde podívat k sousedům, jestli by se mu to líbilo víc, a pak zmlkne :lol: Ale už začali „rodit“ i ti kamarádi, tak vidí, že ho nedržím pod pantoflem, ale že je prostě normální se zdržovat taky s rodinou doma nebo na výletě nebo kdekoliv, a už tu dlouho žádný nářky nebyly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9371
1.6.16 21:17

Můj muž taky chodí do hospody cca 1-2× týdně… Jednou s kolegama po směně a podruhé s různýma jinýma kamarádama. Po práci v práci zůstává jen před volnem, chodí s kolegama na snídani. Ale aby se hodiny dívali na filmy nebo hráli na PC, to ne, můj muž ani PC hry nehraje a filmy ho taky moc nezajímají (nebo aspoň ne ty, které ostatní kolegy myslím).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24442
1.6.16 21:19

A jak často chodis někam ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 21:19
@Anonymní píše:
Dneska jsem se dozvěděla od mého muže, že si jeho kolegové myslí, že je pod pantoflem. Zajímal by mě váš názor. Muž chodí na firemní chlastačky (večer nebo i výjezd přes noc), chodí si do hospody zahrát na kytaru nebo mají sraz v rodném městě, kde zůstává u své maminky přes noc. Vychází to v poslední době, když to zprůměruju tak jednou za týden. Já mu v tom nijak nebráním, naopak, jsem ráda, že občas jde. Z práce přichází cca v 18,45. Někdy jde ještě po práci někam na hodinu dvě na melouch, někomu něco opravovat-většinou ze známosti apd. Dnes přišel s tím, že kolegové v jeho práci si myslí, že je pod pantoflem, protože odchází většinou z práce včas, moc často nezůstává přes čas a že s nima po práci nezůstává na paření her na pc a na dívání se na filmy na pc. Zůstávájí tam prý cca 1× týdně nebo jdou do hospody. Já, když mi řekne, že by někam chtěl jít mu nebráním, naopak, jsem ráda, že si občas vyrazí. Že by ale musel s kolegama koukat na filmy, když se mnou se na film doma nepodívá mi přijde divný. Přesto bych to občas neřešila. Prý jiné manželky i ty co mají doma dvě mrňavé děti jako my, to tolerují a neřeší a chlapi chodí i na akce mnohem častěji. Opravdu jsem tak hrozná a je pod pantoflem?

A ty mu to veris???Pochybuji, ze by si z nej nekdo z kolegu delal srandu. Chlapi tohleto fakt neresi.On to proste a jen zkousi co vsechno mu spapas.

• Nahlásit
  • Citovat
1372
1.6.16 21:22

Jenom aby si to nemyslel on a sváděl to na kolegy :D Asi chce víc volnosti tak to zkouší přes ně. Me se to zdá akorát ten jeho volny čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama