Mám se začít bát? Má jinou?

62
1.6.16 22:41

Mám se začít bát?Má jinou?

Ahoj, :kytka:

tak jsem tu zase po dlouhé době a potřebovala by jsem radu nebo pohled z jiné strany na moji situaci :?
Za tu dobu co jsem tu nebyla se změnilo hodně věcí v mém životě. Odešla jsem od přítele, našla si jiného, vyklubal se z něho manžel a máme dceru které bude 1rok :srdce:
Poslední dobou se manžel začal trochu měnit :? už nejí nezdravé věci, nepřecpává se, jí málo, to i já sním víc než manžel a před týdnem jsem dostala kázání ohledně pití coca coly :lol: hodně jsem jí omezila dám si jí tak jednou týdně :mrgreen: no ale jak píšu, ač manžel coca colu také pil najednou byla hodně dlouhá přednáška o tom co vše toto pití obsahuje, jako by jsem to sama nevěděla :roll: a na konci přednášky jsem měla pocit, že už musím mít rakovinu žaludku :roll: :zed: a manžel si šel natočit do pulitru vodu se slovy že na vodu nikdo neumřel 8)
Ne neřeším kraviny a můžu být ráda že šel manžel do sebe ale když celou dobu co jsme spolu se stravoval normálně a poslední 14dní řeší,,dietu,, přijde mi to zvláštní :nevim:
Pak dále se mu začal ztrácet mobil, začal ho zapomínat v dílně a pak dělal hloupého a hrozně se divil tomu kde ten mobil asi mám :zed: ee rýpla jsem si, že zapomíná nějak často. Tak byl klid nějakou chvíli a poslední dobou začal mobil zase zapomínat a dnes ho měl schovaný v bundě :roll: a zrovna mu pípla sms když šel z h ajzlu tak jeho překvapení a radost že hledal mobil a konečně ho našel :mrgreen: byla neskutečná :roll: sms si přečetl a šel něco štrachat do ložnice. Hrozně mě lákalo se ho zeptat kdo mu psal ale čekala jsem že třeba něco řekne sám. Ani náhodou :nevim: já se ho neptala ale vrtalo mě to hlavou protože jindy hlásí psal mě ten a ten a najednou nic. A jelikož už mám jednu jeho nevěru za sebou a odpustila jsem mu, začalo to ve mě hlodat.Ne nestydím se, počkala jsem až půjde do sprchy, vzala jeho mobil, najela na přijaté sms a ono nic :think: ne nemá vymazané sms, má jich tam spoustu ale vrtá mě hlavou že zrovínka tuhle tu sms měl potřebu vymazat :? ale proč :nevim: Ne dál jsem nepátrala, nehrabala jsem se mu v mobilu, neprojížděla ho jen mě zajímala ta příchozí sms kterou stejně vymazal :zed: takže jsem mobil položila tam kde byl a hraju mrtvého brouka :nevim:
Včera mě dožral, koupila jsem mu arašídy v čokoládě, miluje je a hned je popadne a sní :) ale pozor tentokrát se po nich opovržlivě jako by jsem koupila krysu podíval a řekl že je dneska jíst nebude, že je sní zítra a podal mi je zpátky :roll: Tak jsem je uklidila a jako fakt že je nejenom nesnědl ale ještě mě řekl, že už to nemám kupovat, že mu to nedělá dobře :roll:
Já jsem z něho divoká a nechápu to. Plouží se jednu chvíli jako mrtvola, pak ho chytne elán něco dělat a dělá třeba do noci, chvíli mlčí a je nasratej i když nemá proč a za chvíli je zase hehe, mám toho dost! Když se ho zeptám co se děje tak řekne nic, nechce nic rozebírat a mám ho nechat na pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1326
1.6.16 22:45

No nevim. Pises to tak, jakoze si myslis, ze jinou ma. Treba nema. Hlidat mu mobil je na palici. Musis z toho byt na nervy. Kdyz se ho zeptas primo a byla by to pravda, zazdil by to nebo by rekl pravdu? Chces to vubec vedet? To je mazec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
1.6.16 22:54

@coca cola
tak jestli někoho má, sama poznáš časem, rozhodně bych se nějak nebála, že nezjistíš pravdu.. ale udivuje mě, že o té změně životního stylu a stravování spolu nemluvíte.. já bych se třeba chytla těch arašídů s tím, že tedy bys chtěla ho v tom zdraví podpořit a dohodnout se co a jak bude ted jíst a třeba k něčemu spolu dojdete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
1.6.16 22:57

Ještě jsem zapomněla dodat jednu dost důležitou věc, tu jeho změnu vlastně pozoruju od doby kdy :? prostě byla brutus hádka a bylo to hodně zlé, manžel se sebral a s tím, až se uklidním mu mám zavolat.Bylo to v pondělí, vypnul si mobil a až do pátku byl vypnutý a nezvěstný, já nejprve myslela, že trucuje druhý den v uterý půjde od někud do práce a odpoledne se vrátí ale on nikde.Ve středu jsem už byla šílená strachy a obvolala nemocnice, příbuzné, kamarády a nide nic :( ve čtvrtek večer jsem to už nevydržela a šla na policii kde jsem jim vše řekla a popsala situaci. Nakonec jsem se s policií domluvila, že počkáme do pátku a rozjedou pátrání. Manžel se objevil v pátek ráno stylem nic se nestalo 8o :pocitac: řekla jsem mu svoje a že by jsem ráda věděla kde byl! Prý byl na chalupě a přemýšlel. Tak jsem mu řekla to jako prrr :pocitac: klíče od chalupy jsou doma. Prý mu je pujčila jeho sestra kterou přemluvil aby mi nic neříkala. Já byla pořádně vytočená protože když jsem s jeho sestrou mluvila, tvrdila, že neví kde by mohl manžel být! Sprostota! :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
1.6.16 23:03
@jdukolem píše:
@coca cola
tak jestli někoho má, sama poznáš časem, rozhodně bych se nějak nebála, že nezjistíš pravdu.. ale udivuje mě, že o té změně životního stylu a stravování spolu nemluvíte.. já bych se třeba chytla těch arašídů s tím, že tedy bys chtěla ho v tom zdraví podpořit a dohodnout se co a jak bude ted jíst a třeba k něčemu spolu dojdete ;)

Zkoušela jsem to i přes tu zdravou stravu :mrgreen: manžel řekl, že mu nebere, nemá hlad, nemá potřebu jíst a po tom co bude jíst a kdy bude jíst mi nic není. Až bude mít hlad tak se nají :roll: tak když jsem už po druhé ohřívala večeři na kterou na konec hodil bobek s tím, že nemá hlad, tak jsem mu řekla, že pro něho teda vařit nebudu aby jsem to vyhazovala a až bude mít hlad, že se má připomenout :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
1.6.16 23:06
@coca cola píše:
Ještě jsem zapomněla dodat jednu dost důležitou věc, tu jeho změnu vlastně pozoruju od doby kdy :? prostě byla brutus hádka a bylo to hodně zlé, manžel se sebral a s tím, až se uklidním mu mám zavolat.Bylo to v pondělí, vypnul si mobil a až do pátku byl vypnutý a nezvěstný, já nejprve myslela, že trucuje druhý den v uterý půjde od někud do práce a odpoledne se vrátí ale on nikde.Ve středu jsem už byla šílená strachy a obvolala nemocnice, příbuzné, kamarády a nide nic :( ve čtvrtek večer jsem to už nevydržela a šla na policii kde jsem jim vše řekla a popsala situaci. Nakonec jsem se s policií domluvila, že počkáme do pátku a rozjedou pátrání. Manžel se objevil v pátek ráno stylem nic se nestalo 8o :pocitac: řekla jsem mu svoje a že by jsem ráda věděla kde byl! Prý byl na chalupě a přemýšlel. Tak jsem mu řekla to jako prrr :pocitac: klíče od chalupy jsou doma. Prý mu je pujčila jeho sestra kterou přemluvil aby mi nic neříkala. Já byla pořádně vytočená protože když jsem s jeho sestrou mluvila, tvrdila, že neví kde by mohl manžel být! Sprostota! :poblion:

Sorry, ale chova se jak malej nevyzralej spratek, ktery nevi co chce. :roll: Otec od rodiny a zmizi po hadce na tyden? 8o Tebe necha s rocni dcerou samotnou? Nezajima se, jak se dari dceri, kdyz uz na tebe je nasrany? Co kdyby nedej boze se ti neco stalo? A jeste se kurvil? Nevim ale v tomhle pripade bych snad byla za tu milenku i rada a tesila se az k ni vypadne, mela bych totiz svatej klid… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
1.6.16 23:06
@Adlita píše:
No nevim. Pises to tak, jakoze si myslis, ze jinou ma. Treba nema. Hlidat mu mobil je na palici. Musis z toho byt na nervy. Kdyz se ho zeptas primo a byla by to pravda, zazdil by to nebo by rekl pravdu? Chces to vubec vedet? To je mazec..

Chtěla by jsem to vědět :? už jenom z toho důvodu aby domů nepřitáhl nějakou nekalotinu :( nevím jestli má jinou ale mám divný pocit, Kdyby se choval normálně ale takhle :nevim: nevím na čem jsem, je to psycho :( chvíli je veselej, za chvíli jako bubák, vztahovačný, protivný, řve a brečí jak stará želva!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
1.6.16 23:07

Rozhodne se nechova normalne a zodpovedne. Aby se ti manzel 4 dny neozval kde je mi prijde absolutne nepredstavitelny. Zvlaste pokud mate dite. Pokud te uz nekdy podvedl, cekala bych, ze se mas ted na co tesit. Zmeny zivotniho stylu u chlapa jsou casto zpusobeny milenkami. Mrzi me to, ale tipuju to na tenhle pripad :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
1.6.16 23:08

@coca cola No nejak to z nej musis dostat. Co se deje, proc se chova tak jinak.. Musi to byt fakt narocny :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.6.16 23:08

Uprimne receno mi prijde, ze mate tolik problemu, ze nevera by byla uz jen tresnicka na dortu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
1.6.16 23:11

@Ali-Ali Presne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11648
1.6.16 23:11
@jdukolem píše:
@coca cola
tak jestli někoho má, sama poznáš časem, rozhodně bych se nějak nebála, že nezjistíš pravdu.. ale udivuje mě, že o té změně životního stylu a stravování spolu nemluvíte.. já bych se třeba chytla těch arašídů s tím, že tedy bys chtěla ho v tom zdraví podpořit a dohodnout se co a jak bude ted jíst a třeba k něčemu spolu dojdete ;)
;) :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
1.6.16 23:13

Mobil je spolehlivej indikator, jetli je najednou nekde schovavanej, jestli maze smsky, tak je to prakticky jasny. :think: V tomhle delaj nevernici casto chybu, ono proste prilis si najednou hlidat mobil je dost podezrele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
1.6.16 23:15
@Hanka1 píše:
Sorry, ale chova se jak malej nevyzralej spratek, ktery nevi co chce. :roll: Otec od rodiny a zmizi po hadce na tyden? 8o Tebe necha s rocni dcerou samotnou? Nezajima se, jak se dari dceri, kdyz uz na tebe je nasrany? Co kdyby nedej boze se ti neco stalo? A jeste se kurvil? Nevim ale v tomhle pripade bych snad byla za tu milenku i rada a tesila se az k ni vypadne, mela bych totiz svatej klid… :palec:

Ano, přesně! To mě naštvalo hrozně, nezájem o dceru kdyby se něco stalo, nezájem jak se má, nezájem jak to zvládnu. Nechal mě na vše samotnou, dcera, štěně, ptáci, slepice, králíky atd. do toho dcera teplotu-naštěstí to nic nebylo :srdce:,dcera pořád tata tata, já na prášky a strachy bez sebe, on odjel bez ničeho bez peněz, bez náhradního oblečení, bez léků a já už ho viděla někde to :,( a pan manžel si přijede odpočinutej, vysmátej a nakonec ještě dotčenej že jsem ho hledala jak blázen 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
1.6.16 23:20
@Adlita píše:
@coca cola No nejak to z nej musis dostat. Co se deje, proc se chova tak jinak.. Musi to byt fakt narocny :?

To je, to máš pravdu :( asi budu muset počkat co se z toho vyklube. Manžel nechce mluvit, když se ho na něco zeptám štěká jako pes a na vše mi říká nevím, ne, jo, hm, asi potom, cože, proč, nevím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama