Home sharing

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kelišová555
Povídálka 14 příspěvků 16.08.19 16:11
Home sharing

Zdravím všechny maminky které mají " odlišné děti"
Abych nějak začala tak máme 7 letého syna kterému bylo dg, expresivní vývojová dysfázie, dyslálie, LMR navíc má ekzém, astma alergie.
Do dnešní doby jsem si myslela že jeho chování je normální k jeho DG jenže zkoumala jsem dále a zjistila jsem, že máme asi PAS… Žádala jsem si o příspěvek na péči… Byli jsme jako vždy u Dr a dala nám brožurku s Home sharing, a tak nás zajímá, jestli to někdo využívá, a jak to probíhá?

Syn je agresivní k okolí, nemá rád když se mění plány, hračky si srovnává do jedné řady podle barev, nikdo mu nesmí říkat co smí a nesmí, v tu chvíli řve, bouchá do všeho, vzteká se… už nevíme co dělat, v obchodě nebo kdekoliv jinde to máme stejný… je tu někdo, kdo je případně z Chrudimi a mohl trošku odlehčit tuto situaci třeba s procházky a tak? děkuji

Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 16.08.19 16:26

Proč by do toho někdo dobrovolně šel? za to dostanou zaplaceno?

kelišová555
Povídálka 14 příspěvků 16.08.19 16:33
Je

@Kaileee nějak nerozumím

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 16:51

@kelišová555 Ptá se, proč by to někdo delal? Bral si dobrovolně agresivní těžce zvaldatelne dítě na hlídání.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 16.08.19 17:15
@Tichošlápek píše:
@kelišová555 Ptá se, proč by to někdo delal? Bral si dobrovolně agresivní těžce zvaldatelne dítě na hlídání.

přesně tak jsem to myslela, proč by to někdo dobrovolně dělal…

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 99 inzerátů 16.08.19 18:47
@Kaileee píše:
přesně tak jsem to myslela, proč by to někdo dobrovolně dělal…

z dobré vůle třeba? Kamarádka dobrovolničila u kluka na vozíku někdy na vysoký škole, tak proč ne, třeba se někdo najde ;)

zakladatelce držím palce :palec:

Niky2
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 37 inzerátů 16.08.19 18:51

Proc? Asi z osobniho zaujeti a s chuti nekomu pomoct? Financni ohodnoceni tam jiste bude taky, i kdyz myslim, ze pro lidi, kteri do toho pujdou, to neni ta podstata.
@kelišová555
Nasla jsem projekt www.detiuplnku.cz, podivej se na to. Muzete se tam zaregistrovat i jako zajemci.

Pvln34
Kecalka 232 příspěvků 16.08.19 19:00

@kelišová555 myslím ze najlepšie bude obrátiť sa priamo na organizácie / neziskovky kt poskytujú túto službu. Držím palce :kytka:

Váš příspěvek
Reklama