Honor 8x - jak se stahujou aplikace z Google play?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraJ
Kelišová 6911 příspěvků 17.04.19 19:13
Honor 8x

Zdravím, prosím, nemá někdo tenhle telefon?
Dneska jsem si ho koupila a už nad ním sedím několik hodin, ale pořád se nemůžu dopátrat, jak se stahujou aplikace z Google play. Přihlásím se tam přes účet, ale aplikace můj telefon vůbec nenajde. A telefon píše, že google play nepodporuje.
Ale kolegyně ho má a normálně stahuje.
Asi mám někde něco špatně nastaveno, ale vůbec nevím, kde. Koupila jsem si nový telefon, protože starej už měl malou paměť, tenhle má sice paměť velkou, ale zatím mi je k ničemu, když nemám co stahovat. :lol:
Jo a aplikace v telefonu vůbec není.
Nevíte někdo, co s tím?
Díky :kytka:

Reakce:
JoHoP
Stálice 85 příspěvků 17.04.19 21:53

Vypadá to na čínský dovoz, tam jsou takový aplikace blokovaný. Řešení to má, tady je třeba odkaz na návod jak nato.
https://www.oscrunch.com/…-and-8x-max/
Asi jsem tě moc nepotěšil. Přeji úspěch.

PetraJ
Kelišová 6911 příspěvků 17.04.19 22:17

Hm, tak to je super. :roll: Nedá se to reklamovat?

JoHoP
Stálice 85 příspěvků 17.04.19 22:29

Těžko říct. Moc bych s tím nepočítal. Jestli jsi to kupovala někde na netu, tak tam mají většinou nějak zmíněno, že je to šedý dovoz. Já bych se někde u vás podíval u různých malých prodejců MT, poskytují někdy pomoc ze softwarem na mt. Tam by to měli umět udělat.

PetraJ
Kelišová 6911 příspěvků 18.04.19 06:23

Právě že jsem ho kupovala v klasickým krámě s mobilama. Ještě garantujou, že jsou všechny pro český trh.
Možná by bylo lepší, kdybych ho kupovala přes internet, tam bych ho do tý 14denní doby vrátila a bylo by. Takhle tam dneska dojdu a budu to řešit, pokud ho nerozchodíme v práci, o čemž dost pochybuju. :?

Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 18.04.19 06:52

@PetraJ
Mám ho taky. Jsem úplný laik, ale asi bych si založila na Googlu nový účet a jela pak přes něj. Asi tam nemáš někde ten starý účet nastavený, nebo jsi to nepovolila a on ho teď nevidí. Mobil funguje bezvadně. V nějaké prodejně ti s tím taky pomůžou. Určitě to nic složitého nebude. Když jsem ho zprovoznila já, tak už každej. :mrgreen: :mavam:

JoHoP
Stálice 85 příspěvků 18.04.19 08:10

Tam by ti měli umět pomoc, To je zase divný, kamenný prodejny většinou mívají zboží pro EU. Třeba je to doopravdy nějaká blbost. Dej pak vědět jak jsi dopadla.

PetraJ
Kelišová 6911 příspěvků 18.04.19 08:57

Tak už je vyřešeno. :D Dala jsem ho do továrního nastavení a nastavila všechno znova. Asi jsem včera něco blbě odklikala, dneska se mi ikonka obchodu play objevila a všechno funguje. :lol:

JoHoP
Stálice 85 příspěvků 18.04.19 09:29

Ráno moudřejší večera :D

Váš příspěvek
Reklama