Hormonální profil 1DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 16:37
Hormonální profil 1DC

:mavam: je možné jít na HP první den cyklu? Je to pro mě důležité. Nemohou být výsledky falešně vysoké? FSH a LH

Reakce:
Qadra
Kecalka 369 příspěvků 27.03.19 16:56

Ano lze 1-3 dc,ale nejlepší je 2 dc.Je nutné být 3 hodiny vzhůru.Tyto podmínky jsem získala v CARU

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 16:57

@Qadra děkuji. Já budu 1DC večer už píchat injekci na blokaci hormonů a 2DC by byl již HP ovlivněn :?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46294 příspěvků 27.03.19 19:55

Ano, je to možné, kdysi mě 1.DC posílala sama primářka CARu, měla jsem dost krátké cykly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 06:14

@ugluk děkuji já krátké nemám, ale píchám od 1DC večer decapeptyl a ten tlumí vlastní hormony. od 3DC přidávám Menopur. Takže vážně je ten 1 DC jediná možnost.

A docela na tom lpím jelikož mi v lednu vyšlo FSH 14 8o v únoru už 7 a v březnu 4.
Nerada bych IVF začínala v měsíci, kdy by bylo vysoké :?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46294 příspěvků 28.03.19 07:23

Tak držím palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 08:18

Tak samozřejmě zákon schválnosti funguje a vypadá to, že to dostanu zítra a v sobotu mi krev nikde nenaberou :cert: při zatlačení už dokážu trochu červené, ale prostě MS se ještě nerozjela :cert:

Myslíte, že má smysl jít dnes na krev, nebudou hodnoty falešně vysoké?…zase lepší než do toho asi jít úplně na slepo.
:nevim:

Váš příspěvek
Reklama