Hormony v příkrmech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petkaelik
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 15.03.19 15:43
Hormony v příkrmech?

Ahoj holky, mám dotaz. Naše 7,5 měsíční holčička má jakoby bulky na prsech, tak jsem se dnes ptala pediatry co to je a ona mi rekla, ze hormony. Tak se ptám dál a ona na mě zda ji dávám maso. Samozřejmě, že ano a prý to bývá z kuřecího masa. Pořád nad tím přemýšlím a nezdá se mi to. Na oběd má z 80% skleničky, různé značky a když to tak vemu, tak kolik mohla mít sklenicek s kuřetem za ty dva měsíce co jí maso? Tak deset? Sama pediatra mi rekla, že skleničkám nevěří a já byla názoru, že tím, že začínáme s příkrmy v zimě, tak budou lepší skleničky a na jaře si nechám dovážet bio bedýnky. Malá ma 9 kg, 70 cm, je kojená a syn byl v jejím věku stejný macek ( ale bez prsou) a teď je hubený. Já jsem taky štíhlá. Přemýšlím jak se do ní můžou dostat hormony, je pravda, že druhý měsíc beru antikoncepci ( vhodnou pro kojící ženy). Dejte mi prosím vedět jestli jste některá tohle taky u holčiček měla a jestli se to časem zlepšilo. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15190 příspěvků 15.03.19 15:46
@Petkaelik píše:
Ahoj holky, mám dotaz. Naše 7,5 měsíční holčička má jakoby bulky na prsech, tak jsem se dnes ptala pediatry co to je a ona mi rekla, ze hormony. Tak se ptám dál a ona na mě zda ji dávám maso. Samozřejmě, že ano a prý to bývá z kuřecího masa. Pořád nad tím přemýšlím a nezdá se mi to. Na oběd má z 80% skleničky, různé značky a když to tak vemu, tak kolik mohla mít sklenicek s kuřetem za ty dva měsíce co jí maso? Tak deset? Sama pediatra mi rekla, že skleničkám nevěří a já byla názoru, že tím, že začínáme s příkrmy v zimě, tak budou lepší skleničky a na jaře si nechám dovážet bio bedýnky. Malá ma 9 kg, 70 cm, je kojená a syn byl v jejím věku stejný macek ( ale bez prsou) a teď je hubený. Já jsem taky štíhlá. Přemýšlím jak se do ní můžou dostat hormony, je pravda, že druhý měsíc beru antikoncepci ( vhodnou pro kojící ženy). Dejte mi prosím vedět jestli jste některá tohle taky u holčiček měla a jestli se to časem zlepšilo. Děkuji

Určitě se to občas stane. Nevinila bych z toho příkrmy. Spíš nevhodný typ antikoncepce. Je opravdu vhodná pro kojící matky? Šla bych na gyndu a řekla, co dcera má.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 15.03.19 15:47

Může to klidně být i tou antikoncepci ;) už sem to četla víckrát. Nebo i tím masem, ale nemyslím že by bylo nějak hodně napěchované hormony, kor skleničky hlídají :think: navíc to většinou rychle zmizí :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 15.03.19 15:48

Hlavně toho masa v prikrmech je úplné minimum. Spíše sazim na ha.

Ou
Kelišová 6969 příspěvků 15.03.19 15:58

To je volovina. V kuřatech co se smí prodávat v EU žádné hormony nejsou. Můžou být v mase z USA, protože na ochranu spotřebutele hrají méně, než my.

To že si pediatr nezvládne získávat podložené informace je dost varovný systém - pokud máš možnost najít někoho příčetnějšího, tak to udělej.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 15.03.19 15:58

@Petkaelik
Antikoncepce, něco málo přechází i do mléka, aspoň toto mi řekl gynekolog.. ;) A dává to smysl, kdyby to mělo být z kuřecího masa, to by musely být daleko větší porce..

Jahru
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 15.03.19 16:04
@Ou píše:To že si pediatr nezvládne získávat podložené informace je dost varovný systém - pokud máš možnost najít někoho příčetnějšího, tak to udělej.

Člověk občas žasne, co jsou pediatři schopní šířirt za dezinformace :?

Russet
Neúnavná pisatelka 15190 příspěvků 15.03.19 16:06
@Jahru píše: Člověk občas žasne, co jsou pediatři schopní šířirt za dezinformace :?

Já bych řekla, že tohle jí pediatra sdělit nemohla. Že ji zakladatelka nepochopila.

LennyL1
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 15.03.19 16:15

Holky tak mé kamarádce řekla pediatra to samy a zakázala jakékoliv kuřecí maso.

ugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 15.03.19 16:17

No, byla jsem svědkem, kdy spolupacientce v nemocnici dětská dr. řekla, že její dítě má zvětšená prsa a častou příčinou je právě kuřesí maso, takže ano, opravdu jsou doktoři, co tohle šíří… Taky bych vsázela na HA.

me-ow
Kecalka 267 příspěvků 15.03.19 16:21

Ty jo, doktorka mi řekla ze to zmizí. Mám teda doma měsíčního kluka a bulka tam stále je, tak doufam ze to zmizne co nejdříve.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 15.03.19 16:21

@Russet tak děkuji za názor, skutečně jsem pediatru pochopila , příště udělám audiozáznam.

Russet
Neúnavná pisatelka 15190 příspěvků 15.03.19 16:24
@Petkaelik píše:
@Russet tak děkuji za názor, skutečně jsem pediatru pochopila , příště udělám audiozáznam.

Mno, já nejsem ta, co má dítě s bulkama na těle a řeší to přes epipi. Byla bych dávno na vyšetření… :roll:

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 15.03.19 16:30

Všem děkuji za reakce. Kdyby tak prsa rostla po té antikoncepci mi :-) příští týden jdu s malou na kontrolu, tak se k tématu s pediatrou vrátím. Ještě pro ty nevěřící byl se mnou i muž , tak ho kdyžtak požádam o svědectví :-) co mi ta doktorka vážně řekla. Kojit přestat nechci, malá UM odmítá a za tři měsíce letíme na dovču, tak chci kojit. Pořád si říkám třeba to má jen proto, že je tlusťoučká.

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 15.03.19 16:32

@Petkaelik a co takhle přestat brát tu ha? Přestat kojit by mne nenapadlo kvůli takové věci

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama