hormony v sestinedeli

1512
24.8.04 12:38

hormony v sestinedeli

ahoj holky,
v:,–(e su info o tehotenstve a miminkach a neplodnosti, ale nikde neviem najst dostatocne info o sestinedeli. ked, tak sa pise ze zena sa ma setrit, nema mat pohlavny styk,…, ale nikde nie je ze preco to tak ma byt. mna osobne by zaujimalo ako funguju hormony. ci sa napriklad da otehotniet (nekojim). ci sa napr moze zmenit dlzka cyklu. totiz u mna pred tehotenstvom neprebiehala ovulacia bez liekov, moze sa to nejak zmenit? ake mate skusenosti? a kedy mozem cakat ze sa mi zuzi panva? mam sice vahu ako pred tehu, ale neobleciem ziadne kalhoty :roll:
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
24.8.04 19:08

Cauky Dancul!! Setrit se musíš proto, že poporodní rány v děloze nejsou zahojené. Proto se maš jenom sprchovat, abys nedostala infekci. Kvůli tomu bych nedoporučovala ani sex. :( Ani kojení neučinkuje stoprocentně jako antikoncepce. Hormony blazněj, ale dá se to přežít, chce to hodně spát. Mějte se krásně.

Anny a Olivie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
24.8.04 20:04

Ahojky Dancul,
ja mam 9 mesicu po porodu a stale mam panev sirsi nez pred tehu. Kalhoty oblecu jen jedny a to mam asi jenom o 4 kg vic nez pred tehotenstvim. Taky cekam kdy se konecne dostanu do formy a budu moct oblict vse. Zacala jsem ted vice hubnout kdyz jsem prestala kojit.
Jinak moje hormony v sestinedeli blaznili strasne. Mela jsem prisernou depku porad jsem brecela. Potom se to vse nejak upravilo.
Setrit se musis protoze pro telo je porod strasna namaha i kdyz se ti to nezda. Nemela bys v podstate nic delat. Jenom odpocivat nez se da telo do kupy. Nekdy to nejde ale aspon snazit se o to delat co nejmin. Nekdo by ti mel pomahat.
Sexovat by se nemelo kvuli infekci jak uz tady bylo receno. Rana po porodu je otevrena a nez se vse zaceli je velke riziko infekce. S ovulaci ti neporadim o tom nic nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama