Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Anonymní píše:
Držím ti palce, ať ti je brzy natolik dobře, abys mohla domů.
Díky moc, jsi hodná.
Tak pozdravujte v Bohnicich Prim. MUDr. Karla Nešpora, CSc., Léčbu smíchem ![]()
@Evkad píše:
@Lollitka Jak je? Co s Tebou zamýšlejí dál?
Ahoj, no zatím mi nasazují Lithium, musí se pomalu a pořád dělat odběry a ke zvážení jsou opět elektrosoky. A co ty?
@Lollitka Myslela jsem, že elektrošoky už budeš mít pravidelně. Snad ti aspoň tato léčba zabere. Myslím na Tebe.
Já to samé co minulý týden, ale bude lépe. Jen mě vadí, že se kromě doby v práci povaluji, jinak se mi zhoršují záškuby.
@Evkad píše:
@Lollitka Myslela jsem, že elektrošoky už budeš mít pravidelně. Snad ti aspoň tato léčba zabere. Myslím na Tebe.
Já to samé co minulý týden, ale bude lépe. Jen mě vadí, že se kromě doby v práci povaluji, jinak se mi zhoršují záškuby.
Ahojki, to mě mrzí s těmi zaskuby, to musí být fakt nepříjemné. Já na šoky chodím pravidelně, ale teď mi zas dají menší sérii a pak zas budu chodit ambulantně. Před chvílí jsem mluvila s Dr. a ta mi řekla, že mu navýší Lithium a od pondělí ty šoky. Drž se.
Držím ti palce, ať ti je brzy natolik dobře, abys mohla domů.