Hospitalizace na psychiatrii, jste někdo teď?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
1.11.20 20:39
@Lollitka píše:
Psychiatricku mám skvělou, to ano, ale u té nemůžu být každý týden hodinu. Psychology jsem vyzkoušela 4 za tu dobu, co je moje psycholozka na MD a hledám stále dál, máš pravdu, že jich je kriticky nedostatek.

Držím ti palce, ať ti je brzy natolik dobře, abys mohla domů.

  • Citovat
  • Upravit
9279
1.11.20 20:44
@Anonymní píše:
Držím ti palce, ať ti je brzy natolik dobře, abys mohla domů.

Díky moc, jsi hodná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
371
1.11.20 20:52

Tak pozdravujte v Bohnicich Prim. MUDr. Karla Nešpora, CSc., Léčbu smíchem ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12020
3.11.20 13:49

@Lollitka Jak je? Co s Tebou zamýšlejí dál?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9279
3.11.20 14:09
@Evkad píše:
@Lollitka Jak je? Co s Tebou zamýšlejí dál?

Ahoj, no zatím mi nasazují Lithium, musí se pomalu a pořád dělat odběry a ke zvážení jsou opět elektrosoky. A co ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12020
3.11.20 15:20

@Lollitka Myslela jsem, že elektrošoky už budeš mít pravidelně. Snad ti aspoň tato léčba zabere. Myslím na Tebe.
Já to samé co minulý týden, ale bude lépe. Jen mě vadí, že se kromě doby v práci povaluji, jinak se mi zhoršují záškuby.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9279
3.11.20 16:11
@Evkad píše:
@Lollitka Myslela jsem, že elektrošoky už budeš mít pravidelně. Snad ti aspoň tato léčba zabere. Myslím na Tebe.
Já to samé co minulý týden, ale bude lépe. Jen mě vadí, že se kromě doby v práci povaluji, jinak se mi zhoršují záškuby.

Ahojki, to mě mrzí s těmi zaskuby, to musí být fakt nepříjemné. Já na šoky chodím pravidelně, ale teď mi zas dají menší sérii a pak zas budu chodit ambulantně. Před chvílí jsem mluvila s Dr. a ta mi řekla, že mu navýší Lithium a od pondělí ty šoky. Drž se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12020
10.11.20 16:31

@Lollitka Jak Ti je? Co nového?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.