Ahoj holky.
Je tu některá z vás co byla hospitalizovana ve FNOL? Zajímalo by mě jak to tam probíhá.. jak dlouho jste si tam polezeli? Nyní jsem ve 26tt a zkracuje se mi čípek. Na poslední kontrole 27mm.. Dr hrozila nemocnicí, pokud se nález do další kontroly zhorší.
Chci být tak nějak připravena dopředu.. kdyby se náhodou čípek opět zkrátil. Blíž mám teda Šternberk, ale raději bych když už tak do Olomouce.. ale stejně mě zajímá i názor druhých, kteří mají vlastní zkušenost.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj holky.
Je tu některá z vás co byla hospitalizovana ve FNOL? Zajímalo by mě jak to tam probíhá.. jak dlouho jste si tam polezeli? Nyní jsem ve 26tt a zkracuje se mi čípek. Na poslední kontrole 27mm.. Dr hrozila nemocnicí, pokud se nález do další kontroly zhorší.
Chci být tak nějak připravena dopředu.. kdyby se náhodou čípek opět zkrátil. Blíž mám teda Šternberk, ale raději bych když už tak do Olomouce.. ale stejně mě zajímá i názor druhých, kteří mají vlastní zkušenost.