Hospitalizace se zkráceným čípkem ve FNOL

Anonymní
5.3.23 21:45

Hospitalizace se zkráceným čípkem ve FNOL

Ahoj holky.
Je tu některá z vás co byla hospitalizovana ve FNOL? Zajímalo by mě jak to tam probíhá.. jak dlouho jste si tam polezeli? Nyní jsem ve 26tt a zkracuje se mi čípek. Na poslední kontrole 27mm.. Dr hrozila nemocnicí, pokud se nález do další kontroly zhorší.
Chci být tak nějak připravena dopředu.. kdyby se náhodou čípek opět zkrátil. Blíž mám teda Šternberk, ale raději bych když už tak do Olomouce.. ale stejně mě zajímá i názor druhých, kteří mají vlastní zkušenost.

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty