Hra na tatínka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:22
Hra na tatínka?

Zdravím, potřebuju se vypsat, možná nějakou radu, protože si už začínám myslet, že si ze mě už opravdu někdo dělá srandu :palec: :lol:
Někdy v roce 2015 jsem se rozešla s mým přítelem se kterým jsem byla 3roky a začala si s někým jiným. Byli jsme spolu sotva půl roku, občas jsem u něj přespala, někdy přespal on u mě. Vztah fungoval první 2 měsíce, pak to byli samé hádky, neshody. Nerozešli jsme se v dobrém, vyhrožoval mi, pořád se chtěl vracet ale já ne a ne ustoupit což se mu samozřejmě nelíbilo. Dělal problémy a nedalo se s nim domluvit. Já už ho měla plný zuby za scény co dělal (vyhrožoval mi že se zabije jen abych se z lítosti k němu vrátila) asi za měsíc na to jsem se zase dala dohromady s mým bývalým přítelem. Po asi 3 měsících vztahu jsem zjistila, že jsem těhotná. Dítě jsme se rozhodli si nechat. Sehnali jsme si byt a společně se těšili na miminko. Teď máme 2letého syna a plánujeme svatbu, další dítě. Všechno jak v pohádce dokud mi nepřišel dopis od soudu že můj ex žádá o zapsání do rodného listu a úpravu styku se svým synem :nevim: píše tam jak jsme spolu bydleli, že syn je jeho. Což je blbost protože v době početí jsme se už ani neviděli. :pankac: píše jak se se synem párkrát sešel (viděl ho 1× když za nama přišel na hřiště s tím jestli by jsme to nemohli dat dohromady, že se změnil) ani neví jak se malej jmenuje :potlesk: :lol: já pouze napsala na soud že žádám o zrušení soudního řízení, že syn má v RL svého otce zapsaného a že s námi žije. Akorát nevím co teď čekat? 8o zruší se soud? Nebo bude muset soudní řízení proběhnout a já dokazovat že synův otec je ten co je zapsaný v RL? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 31.08.18 14:27

Udělá se test DNA. A podle toho se rozhodne. :nevim:

Halamka
Závislačka 3699 příspěvků 31.08.18 14:28

Bývalý si může zažádat o DNA testy, ale zacvaka je. Hádám, že máš jistotu, kdo je otec.

Alkata
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 31.08.18 14:29

Soud muže nařídit testy DNA. V nejhorším, kdyby se jo odvolával. Ale spis ne. Rodina uz jste, dítě tátu ma. Pošlou ho do haje. A ty si na toho magora dej pozor.

Kriss Tina
Kelišová 6113 příspěvků 31.08.18 14:39

Pokud si seš jistá kdo je otec tak bych to neřešila, ex může si vydupat test dna, ale pokud není otec tak si zacvaká jak test tak to soudní stání, myslím že když mu tohle sdělíš tak si nějaké souzeni rychle rozmyslí ;)

Alastorka
Stálice 70 příspěvků 31.08.18 15:03

Souhlas ty testy bude nejlepší řešení. Good luck

stinga
Závislačka 4445 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 15:09

pokud jsi si fakt jistá, že otcem není, tak zaplatí soudní testy DNA, které to prokážou, a to ho bude stát 14.100,–- + poplatky :)

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 31.08.18 15:24

Dikybohu za testy DNA! Je to easy, pokud jsi si jista, ze on tata neni, tak mu rekni, ze platit penize ti na nej muze i kdyz syn neni jeho…
Vidis, resis opacny problem nez nektere tady, mas vyhodu. ;) Ty mas hned 2chlapy, kteri se k otcovstvi hlasi :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21768 příspěvků 31.08.18 15:40

Podle mě jde buď o to, že se domnívá, že by syn fakt mohl být jeho, nebo se ti prostě snaží vrátit do života.

Můžeš mu nabídnout, ať si zaplatí normální DNA testy. Ty stojí asi dva a půl litru.
Z toho, poznáš, o co mu fakt jde.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 31.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuju se vypsat, možná nějakou radu, protože si už začínám myslet, že si ze mě už opravdu někdo dělá srandu :palec: :lol:
Někdy v roce 2015 jsem se rozešla s mým přítelem se kterým jsem byla 3roky a začala si s někým jiným. Byli jsme spolu sotva půl roku, občas jsem u něj přespala, někdy přespal on u mě. Vztah fungoval první 2 měsíce, pak to byli samé hádky, neshody. Nerozešli jsme se v dobrém, vyhrožoval mi, pořád se chtěl vracet ale já ne a ne ustoupit což se mu samozřejmě nelíbilo. Dělal problémy a nedalo se s nim domluvit. Já už ho měla plný zuby za scény co dělal (vyhrožoval mi že se zabije jen abych se z lítosti k němu vrátila) asi za měsíc na to jsem se zase dala dohromady s mým bývalým přítelem. Po asi 3 měsících vztahu jsem zjistila, že jsem těhotná. Dítě jsme se rozhodli si nechat. Sehnali jsme si byt a společně se těšili na miminko. Teď máme 2letého syna a plánujeme svatbu, další dítě. Všechno jak v pohádce dokud mi nepřišel dopis od soudu že můj ex žádá o zapsání do rodného listu a úpravu styku se svým synem :nevim: píše tam jak jsme spolu bydleli, že syn je jeho. Což je blbost protože v době početí jsme se už ani neviděli. :pankac: píše jak se se synem párkrát sešel (viděl ho 1× když za nama přišel na hřiště s tím jestli by jsme to nemohli dat dohromady, že se změnil) ani neví jak se malej jmenuje :potlesk: :lol: já pouze napsala na soud že žádám o zrušení soudního řízení, že syn má v RL svého otce zapsaného a že s námi žije. Akorát nevím co teď čekat? 8o zruší se soud? Nebo bude muset soudní řízení proběhnout a já dokazovat že synův otec je ten co je zapsaný v RL? :lol:

Pokud jste nebyli manželé, kde je ochranná lhůta 300 dní po rozvodu (v té je automaticky otcem bývalý manžel), tak jsi vysmátá. On ať si testík udělá, otcem nebude (pokud jsi s ním fakt nic neměla).

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63763 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 16:03
@Bábrdl píše:
Podle mě jde buď o to, že se domnívá, že by syn fakt mohl být jeho, nebo se ti prostě snaží vrátit do života.Můžeš mu nabídnout, ať si zaplatí normální DNA testy. Ty stojí asi dva a půl litru.
Z toho, poznáš, o co mu fakt jde.

Někomu, kdo není schopen se ozvat a dá to rovnou k soudu, bych nic nenabízela, jen ať si zaplatí ty soudní…

Bábrdl
Generální žvanilka 21768 příspěvků 31.08.18 16:06
@j.a.n.i1 píše:
Někomu, kdo není schopen se ozvat a dá to rovnou k soudu, bych nic nenabízela, jen ať si zaplatí ty soudní…

Klasika: „Ale on mi…“ A už to jede.

Když tě to baví… Někomu to asi dělá dobře.

Já bych chtěla tu situaci vyřešit v klidu, navzdory tomu, že on se nezachoval správně

Já bych ho normálně oslovila, vysvětlila mu situaci, on by si zaplatil testy a cajk.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63763 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 16:15

@Bábrdl A já bych se zas s někým, kdo mi vyhrožoval vůbec nebavila a k soudu bych si sehnala právníka, nevidím důvod se s takovým člověkem dobrovolně stýkat, natož mu nějak výrazněji vycházet vstříc - akorát to vyhodnotí jako možnost, že s ním chci znovu být, nene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 16:23
Zakladatelka

Včera jsem nesla na soud moje odvolání a kopii synova rodného listu tak teď budu čekat na vyjádření soudu. Vím na 100% že syn jeho není, dělá to asi jen z nudy :lol: normálně bych se nad tím opravdu zasmála protože mi to fakt vtipné přijde ale to že já kvůli tomu budu mít lítání se mi nelíbí :roll: už jen když jsem četla jeho výpověď tak jsem se nasmála tomu co tam udává- jak jsme spolu žili, že je syn plánovaný. Že já mu dovolila se s ním stýkat, že pro nás koupil byt aby měl malý kde bydlet ????Nejvtipnější mi tedy přišlo že žádá o svého syna Tomáše, přitom malej se jmenuje Damián ????????‍♂️ :potlesk:

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 31.08.18 16:26
@Russet píše:
Pokud jste nebyli manželé, kde je ochranná lhůta 300 dní po rozvodu (v té je automaticky otcem bývalý manžel), tak jsi vysmátá. On ať si testík udělá, otcem nebude (pokud jsi s ním fakt nic neměla).

Ale ona toho ktery se dozaduje otcovstvi tituluje pritel, ne manzel. Svatbu planuje myslim az s tim soucasnym. Kazdopadne to popisuje dost chaoticky, tak snad si pamatuje presne s kym v te dobe spala…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >