Hrabe mi už ???

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
63
12.1.22 16:57

Hrabe mi už?????

Ahoj holky :) Mám otazku :jazyk:
Přijde vám v pořádku, aby dlouholetá kamarádka manžela vzala večer do klubu? Žádná posedávačka u stolu u piva ale vyloženě akce kde se paří :D
Manžel s kamaradkou má společný koníček (motorky, auta), cokoliv potrebuje opravit, nebo něco řešit s motorkou, pořád kontaktuje mého muže, přitom má svého chlapa 2 měsíce (podle mého muže je to spíš chůva pro jejího syna aby se mohla bavit :D )
Jezdi spolu sami dva co 3 měsíce na celodenní výlet na motorkách atd atd.. kdysi dávno spolu něco měli :roll:
Já už nevím jestli mi fakt doma hrabe, jsem v 8 měsíci těhotenství a od července na PN :dance:.. tak mi ty hormony už asi fakt lezou na mozek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
12.1.22 17:04

Normální mi to nepřijde. Od tvýho manžela je to dost bezohledný. Chápu, že nemusí s tebou sedět každý večer doma, ale tohle už je z mýho pohledu přes čáru. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10219
12.1.22 17:06

To bych taky nechtěla… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
12.1.22 17:07

A paní vlastně co? Zatímco paří s tvým mužem, tak se jí nový přítel doma stará o syna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
12.1.22 17:08

Můj chlap by teda s jinou ženskou na celodenní výlet ani na jedno blbý kafe nešel, už jenom z principu….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
12.1.22 17:09

Podle těch otazníků a smajlíků ti hrabe, ale těžko říct, jestli to je dočasné nebo dlouhodobé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.1.22 17:11

Jako pozvání do klubu odmitnul.. věřím tomu ze on ji bere jako kamarádku, ale u ní těžko říct.. znají se vážně dlouho, tak si říkám, že kdyby spolu měli být už by to bylo.. Podle něho jsou výlety samozřejmě v pořádku, že o nic nejde.. že je každý na svém sedle a že je to jen kamarádka a mě miluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
12.1.22 17:11

Tak asi ten její nový objev neví o motorkách nic :lol:
tak v tohle ohledu bych ty věci ohledně motorky asi bral.
Ale ty jejich výlety a parby to je k zamyšlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.1.22 17:14

@Fuflík No jsme spolu 4 roky, z toho půl roku manželé, a takhle to mají už od začátku, předtím jsem chodila do práce, tak jsem nad tím tak nepřemýšlela, ale od doby co jsem doma tak mám samozřejmě více času se v tom šťourat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.1.22 17:16

@JiříkMazlík No on ten objev je taky motorkář😂 Tak nevím nevím :)
Samozřejmě kdyby jezdili v bandě, tak to beru úplně jinak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
12.1.22 17:17
@ArturkaB píše:
Ahoj holky :) Mám otazku :jazyk:
Přijde vám v pořádku, aby dlouholetá kamarádka manžela vzala večer do klubu? Žádná posedávačka u stolu u piva ale vyloženě akce kde se paří :D
Manžel s kamaradkou má společný koníček (motorky, auta), cokoliv potrebuje opravit, nebo něco řešit s motorkou, pořád kontaktuje mého muže, přitom má svého chlapa 2 měsíce (podle mého muže je to spíš chůva pro jejího syna aby se mohla bavit :D )
Jezdi spolu sami dva co 3 měsíce na celodenní výlet na motorkách atd atd.. kdysi dávno spolu něco měli :roll:
Já už nevím jestli mi fakt doma hrabe, jsem v 8 měsíci těhotenství a od července na PN :dance:.. tak mi ty hormony už asi fakt lezou na mozek :lol:
Že ho nějaká blběna „kamarádka“ pozve, to se stát může. Ale on to pozvání neměl přijmout.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
12.1.22 17:18

@ArturkaB Nehrabe, ta kamarádka asi malinko zapomněla na tebe ne? Našla si chlapa, aby jí dělal chůvu, a tvůj chlap s ní má chodit pařit a jezdit na výlety? Hmmmm, já nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
12.1.22 17:19

Na přátelství mezi mužem a ženou moc nevěřím. Ale nevadilo by mi to, kdyby to mělo nějaké meze. Např., že si manžel zakladatelky občas vyrazí s kamarádkou posedět na pivo a nějaký ten výlet absolvují třeba všichni tři dohromady.
Výlety ve dvouch a mejdany v barech jsou podle mě za hranicí. Tím spíš, že je zakladatelka těhotná.
Já bych to netolerovala ani jako netěhotná, protože bych v tomto nastavení nejspíš neměla pocit, že jsem pro partnera jako žena na prvním místě a pokud ano, tak na tom prvním místě nejsem sama a to by mi vadilo.
Ale každý to má jinak no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.1.22 17:19

@Adela5555 pozvani odmitnul..spíš mě zarazilo že ji to vůbec napadlo 8o
A ano nejspíš to tak bude.. ona si jezdí po výletech a doma má chlapa u kterého ví, že pohlida :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
12.1.22 17:20

@Russet neprijmul.. ale zaráží mě spíš to, že ji něco takového vůbec napadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu