Opustí těhotnou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 15:32

Opustí těhotnou?

Moje sestřenice je těhotná a za dva měsíce bude rodit. S partnerem jsou 6 let, nesezdaní, oba 35 věk. Vztah měli vždy komplikovaný, ale podle mě se k sobě neuvěřitelně hodí. On je trošku problematický typ, má sklony k nevěrám. Nicméně nyní se s někým seznámil (potkali se pracovně), já jsem se to dozvěděla strašnou náhodou a on musel s pravdou přede mnou ven. Naprosto vážně přemýšlí o ukončení vztahu, ta “nová” vše o jeho situaci ví a je s tím v pohodě, požaduje po něm ukončení stávajícího vztahu, což mě šokuje, znají se měsíc! Já tu novou znám pracovně, je to žena, která hodně inklinuje k ezoterice, duchovnu apod, prostě toto je úplně mimo její styl. Absolutně nechápu, že do něčeho takového s ním jde, je jí 34 (sama a bezdětná) a musela se zbláznit (on to tedy s ženami umí). On se podle mě i kdyby odešel vrátí zpátky, jako už mockrát, dítě chtěli oba.
Nechci se do toho motat, nepřísluší mi to, ale bohužel život chtěl, abych to zjistila a bohužel všechny znám a teď mi to pořád straší v hlavě.
Myslíte, že se on zklidní a procitne? Vím, že to jsou jen úvahy, ale třeba z vašich zkušeností. Nemůžu si pomoct, ale trápí mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
971
12.1.22 15:41

Trápit tě to může, ale to je tak asi vše, co s tím můžeš dělat.
Nepletla bych se do toho. Ona věděla, s kým si to dítě dělá a jaký je. Maximálně jí můžeš poradit, ať se na něj vykašle.
Z vlastní zkušenosti z okolí vím, že se ten muž nezměnil ani po těžkém porodu jeho partnerky. Vydrželo mu to pár měsíců a pak stejně zase najel do starých kolejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
12.1.22 15:42

Ne nezmění a neprocitne.
Je to k. revník, vždycky byl a bude. Je na sestřenici zda to chce a dokáže snášet, nebo ho kopne do zádele.
Tobě radím se od toho úplně distancovat a hledět si svýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
12.1.22 15:42

Myslim, ze by sestřenici bylo lip bez nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
12.1.22 15:47

Podle témat zde to není nic neobvyklého. Hlavně ona si teda bere charakter, že se vysere na těhotnou, aby pak neplakala, že se jí to stane taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
12.1.22 15:52
@Anonymní píše:
Moje sestřenice je těhotná a za dva měsíce bude rodit. S partnerem jsou 6 let, nesezdaní, oba 35 věk. Vztah měli vždy komplikovaný, ale podle mě se k sobě neuvěřitelně hodí. On je trošku problematický typ, má sklony k nevěrám. Nicméně nyní se s někým seznámil (potkali se pracovně), já jsem se to dozvěděla strašnou náhodou a on musel s pravdou přede mnou ven. Naprosto vážně přemýšlí o ukončení vztahu, ta “nová” vše o jeho situaci ví a je s tím v pohodě, požaduje po něm ukončení stávajícího vztahu, což mě šokuje, znají se měsíc! Já tu novou znám pracovně, je to žena, která hodně inklinuje k ezoterice, duchovnu apod, prostě toto je úplně mimo její styl. Absolutně nechápu, že do něčeho takového s ním jde, je jí 34 (sama a bezdětná) a musela se zbláznit (on to tedy s ženami umí). On se podle mě i kdyby odešel vrátí zpátky, jako už mockrát, dítě chtěli oba.
Nechci se do toho motat, nepřísluší mi to, ale bohužel život chtěl, abych to zjistila a bohužel všechny znám a teď mi to pořád straší v hlavě.
Myslíte, že se on zklidní a procitne? Vím, že to jsou jen úvahy, ale třeba z vašich zkušeností. Nemůžu si pomoct, ale trápí mě to.

Ne, on se nezklidní nikdy, je prostě takový. Sestřenice věděla, s kým si pořizuje dítě, takže tohle mohla čekat. Nechápu ale ženskou, co si nabrnkne chlapa, o kterém ví, že má doma těhotnou ženu, zná ho měsíc a požaduje po něm ukončení vztahu se ženou :poblion: Karma je zdarma no, co víc k tomu dodat. Chápu, že tě to trápí, ale nemontuj se do toho, stejně s tím nic udělat nemůžeš. Max pomáhat sestřenici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
12.1.22 15:52

Ahoj, jak my můžeme vědět, co on má v hlavě a jaké má plány? Za mě je to fakt blbec. Chudák partnerka. Někdy mě fakt zaráží, jak je milenkám jedno, co asi bude prožívat těhotná partnerka, pokud to praskne.
A jestli procitne, to je dobrá otázka. Možná jo, možná ne, možná jen na chvíli. Nejspíš by ji stejně za chvíli opustil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
12.1.22 15:55

To ať je radši sama. Super nový pár. Ku..evník a slípka k pohledání, která si myslí, že s ní zůstane. :roll: Vyrazila bych ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 16:01
@Cenarius píše:
Podle témat zde to není nic neobvyklého. Hlavně ona si teda bere charakter, že se vysere na těhotnou, aby pak neplakala, že se jí to stane taky.

no tohle mě právě na tom fascinuje nejvíc :roll: že se do toho chce pouštět ve svém věku a se svou povahou, je to fakt taková “čistá duše”

• Citovat
  • Nahlásit
6029
12.1.22 16:03

A nemůžeš se pobavit s tou novou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 16:04
@Myšák24 píše:
To ať je radši sama. Super nový pár. Ku..evník a slípka k pohledání, která si myslí, že s ní zůstane. :roll: Vyrazila bych ho.

A s takovým si ještě udělat dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38287
12.1.22 16:15
@Anonymní píše:
Myslíte, že se on zklidní a procitne? Vím, že to jsou jen úvahy, ale třeba z vašich zkušeností. Nemůžu si pomoct, ale trápí mě to.

Na chvíli se zklidnit může. Ale pak zas potká pipinu a bude mu to fuk. Nechápu, kde jsi přišla na to, že se k sobě hodí. Když on je ten „problematický typ“. Ona je nafrněná a problematická?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38287
12.1.22 16:16
@Cenarius píše:
Podle témat zde to není nic neobvyklého. Hlavně ona si teda bere charakter, že se vysere na těhotnou, aby pak neplakala, že se jí to stane taky.

A určitě jí selže antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 16:18
@truelly píše:
A nemůžeš se pobavit s tou novou?

Natolik se neznáme, ale spíš jak už to zaznělo, jsem toho názoru, že to není moje věc a nechce se mi do toho zasahovat. Vlastně mě otravuje, že jsem na to takovou náhodou a díky mé praci přišla.

Kurevníkem bych ho úplně nenazvala, je to spíš ten slintací typ :lol: :roll:
Je mi to fakt líto. Nechápu, že existuje žena, která si s nim začne, když za chvíli rodí. A samozřejmě on je idiot.

• Citovat
  • Nahlásit
46
12.1.22 16:19

Někdo koho znám by napsal asi tohle:,,Tak se na něho vykašli, budou lepší a pokud ne, tak nevadí, k čemu muži vlastně jsou? Kvůli němu bych se netrápila."

Podle mě mu jde o něco jiného, když to s těhotnou asi už moc nejde, tak hledá někde jinde. Může to být pouze dočasné, ale tohle by se mu nemělo jen tak tolerovat a klidně by to mohl udělat i té nové, pokud s ní bude. Zaleží na tvé sestřenici, jestli vyhraje dítě, láska nebo důvěra na bodu mrazu.

Pokud s ním zůstane z důvodu toho, aby její nenarozené dítě mělo rodinu, tátu i mámu a nebo ho prostě milovala, tak by to mohlo dopadnout asi takhle:
Bude ji vesele podvádět dál a nebo se změní, možná do té doby, dokud nebude mít pocit, že se mu dostatečně nevěnuje, tak si odběhne jinam a nebo to skončí šťastným koncem, ale kdo by tomu věřil?

A další scénář by mohl dopadnout tak, že by se rozhodla ho nemít dál ve svém životě, ale v životě jejího dítěte by zůstal:
Na tohle neznám tak úplně odpověď, stát se může cokoliv. Sestřenice si najde možná jiného, jejímu dítěti bude dělat tátu a jemu se to nebude líbit a nebo to může dopadnout úplně jinak.

Pokud se sestřenice rozhodne tak či tak, tak tomu vůbec nevadí. V dnešní době není moc těžké si rozmyslet či ukončit vztah, pokud se nerozhodnou pro svatbu, to by mohlo být složitější, ale nevadí. Jednou se bude mít špatně a jednou zase dobře, každopádně to budeš ty, kdo bude utěšovat svojí sestřenici, až to její přítel všechno zníčí, možná už brzy.

Každopádně držím palce, ať to dopadne aspoň nějak rozumně a dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat